Prime Markets SA i TNK Capital

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
finance.partners
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2017, 18:45

Prime Markets SA i TNK Capital

Nieprzeczytany post autor: finance.partners »

Witam serdecznie,

Szukałem informacji o tym brokerze w google, nic nie mogłem znaleźć co mnie bardzo zdziwiło. Broker jest zarejestrowany w raju podatkowym w Ameryce środkowej - wyspy Saint Vincent i Grenadyny. Na stronie www nie znalazłem informacji na temat certyfikatów poza jednym zdaniem które nic nie znaczy: WE ACT IN FULL COMPLIANCE WITH INTERNATIONAL LEGISLATION AND REGULATION STANDARDS.

Strona internetowa: https://primemarkets.com/index.php

Założyłem u brokera konto real bez wpłaty, wykresy i wszystko w mt4 wygląda zachęcająco. Są drobne rozbieżności do max 20-30 pips dziennych wahań w stosunku do brokera przez którego obecnie inwestuję.

Broker mnie interesuje ponieważ firma TNK Capital oferuje "pożyczki dla inwestorów" z zastrzeżeniem że "pożyczka" może zasilić wyłącznie konto tego brokera oraz dopóki nie zostanie spłacona nie można wypłacić pożyczonego depozytu. Za to jeśli konto zejdzie poniżej pożyczonej kwoty trzeba spłacać raty w gotówce.

Wiem, że warunki takiej "pożyczki" są śliskie, natomiast myślałem o niej w celu zwiększenia kapitału, pożyczenia takiej kwoty jaką obecnie inwestuję aby przyspieszyć efekty. Dzięki temu że nie polegałbym wyłącznie na pożyczce byłbym w stanie inwestując systemem spłacać raty i zyskać na większym kapitale. Jeśli ktoś by chciał inwestować wyłącznie za pożyczone pieniądze bez własnych to uważam to za głupotę.

Obecnie nie znalazłem brokera który dawałby wysoki bonus którym można by realnie ryzykować, dlatego rozważam taką opcję natomiast nie mam ani do brokera ani do firmy pożyczkowej żadnego zaufania.

Sam widzę jak broker na pierwszy rzut oka wygląda, natomiast interesuje mnie czy ktokolwiek miał z nim do czynienia w praktyce i mógłby się wypowiedzieć jak wyglądała współpraca z nim. Z góry dziękuję za konstruktywne komentarze.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Prime Markets SA i TNK Capital

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Mnie to wygląda nie na śliski, ale na bardzo śliski temat ;). ECN + bonusy bez konieczności wpłaty (w formie pożyczki?!), i jeszcze ta Grenadyna... Swego rodzaju innowacyjna opcja ale szczerze? Ja bym tam kasy nie wpłacił. Głównie ze względu na regulacje (a raczej ich brak) ale też miałbym obawy czy otrzymam ją z powrotem.

Plusem jest fakt, że nie sądzę, aby udało im się Ciebie zmusić do spłaty wspomnianej pożyczki. St Vincent? Toż to nie wiem ile by ich kosztowało, aby do Ciebie dotrzeć i jeszcze wymusić postępowanie komornicze (?) :). Co prawda, mają biuro w Londynie, ale to wiele nie zmienia.

Jeśli chcesz zwiększyć swoje możliwości finansowe, aby zoptymalizować efekt, to zdecydowanie znam na to lepsze i bardziej bezpieczne sposoby z gwarancją, że dostaniesz wpłacone pieniądze z powrotem i nie będziesz musiał zastanawiać się przy każdym zleceniu wypłaty "czy znów mi się uda?".
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Prime Markets SA i TNK Capital

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

człowieku... weź rozbieg i walnij w coś twardego. A jak dalej będziesz chciał brać pożyczkę pod wyebanie Cię na haj$ na Grenadzie to usiądź i czekaj aż Ci przejdzie. Serio! Darmowa rada z czystego serca :)

Tak dla pośmiania się to zobaczcie sobie ofertę ceasartrade gdzie też oferują pożyczkę na forex z zastrzeżeniem w regulaminie, że w każdym momencie mogą anulować i skorygować Twoje zyski. Czyli przegrywasz jest ok, a jak wygrywasz to nie wypłacisz :568:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ