Jaki Broker do obsługi wielu kont - Multilevel (pamm)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
anylordus
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2017, 13:15

Jaki Broker do obsługi wielu kont - Multilevel (pamm)

Nieprzeczytany post autor: anylordus »

Witam Państwa Serdecznie,
(jeżeli temat się powtarza to bardzo proszę mi pokazać gdzie był już taki temat bo nie widzę)
bardzo proszę o informację o jakimś brokerze (nie musi być w Polsce),
który pozwoli nam na otwarcie konta handlowego, oraz inwestycje na indeks DAX - DE30 (to tylko malutka część)

Poza tym potrzebujemy najważniejszą funkcjonalność:
Handlujemy naszym kapitałem indywidualnie a chcemy podpinać pod nasze konto innych klientów, tym samym dajemy na bieżąco brokerowi nowych klientów, na których to kontach jest cały czas obrót.
Chcemy od brokera wynagrodzenie za wolumen w Lotach oraz za spready.
Do tej pory mieliśmy taki model u Polskiego Brokera (nie chcę pisać nazwy ale notowany na giełdzie), ale w Polsce jest ustawa która zakazuje takich zabiegów (nie mając certyfikatu doradcy inwestycyjnego nie można, my nie mamy), stąd pytanie - szukamy już jakiś czas, i jest bardzo ciężko. Albo broker nie ma daxa albo nie mają tego w ofercie.
Chciałbym zaznaczyć że to musi być broker ecn, który jest podłączony do rynku bezpośrednio, a-book.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Jaki Broker do obsługi wielu kont - Multilevel (pamm)

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

To od razu mogę Ci powiedzieć, że łatwo nie będzie. Z uwagi na zaostrzające się regulacje dot. FX na całym świecie, a w szczególności na terenie UE, teraz każdy broker z Europy będzie wymagał od Ciebie stosownego papierka (lub oficjalnego oświadczenia/dowodu, że go nie potrzebujesz) na zarządzanie kapitałem osób trzecich poprzez konta PAMM. Możesz próbować szukać na małych, egzotycznych wysepkach albo gdzie indziej ale poza UE. Niektórzy próbują dogadać się z kimś z odpowiednią licencją lub myślą o rozwiązaniu alternatywnym w postaci kopiarek.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

anylordus
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2017, 13:15

Re: Jaki Broker do obsługi wielu kont - Multilevel (pamm)

Nieprzeczytany post autor: anylordus »

Dziękuję Tobie za szybką odpowiedź, nie poddam się. Proszę o kolejne infa. Pozdrawiam Serdecznie

Awatar użytkownika
RevTeam
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 08 kwie 2016, 14:43

Re: Jaki Broker do obsługi wielu kont - Multilevel (pamm)

Nieprzeczytany post autor: RevTeam »

Tak jak pisał raposo może być ciężko. Może łatwiej będzie jeśli napiszesz jakich brokerów już sprawdzałeś?

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Jaki Broker do obsługi wielu kont - Multilevel (pamm)

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Simple FX prowadzą Polacy gdzieś na jakiś wyspach bora bora i znając ich specyfikę prowadzenia biznesu będą chętni do takich NIELEGALNYCH działań w Polsce. Pozdro 600

anylordus
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2017, 13:15

Re: Jaki Broker do obsługi wielu kont - Multilevel (pamm)

Nieprzeczytany post autor: anylordus »

Witam Państwa,
dziękuję za dotychczasowe informacje.
Nie szukamy Brokera na Seszelach albo Bora Bora. Szukamy poważnego partnera, takiego gdzie nie musimy się martwić niczym więcej jak zyskami. W Polsce sprawdzałem każdego, ale jak wiadomo knf zabrania już wszystkiego, a czy to jest nielegalne to bym polemizował, jeżeli jest możliwość zarobienia znacznie więcej niż fundusze (nieroby), to należy to wykorzystać. Aktualnie prowadzimy rozmowy z Brokerem w UK oraz Chińskim. Szukamy raczej takiego co jest na rynku kilka dobrych lat. Zgłosiło się do mnie kilka instytucji ale nie chcę robić reklamy i nie będę pisał nazw, wciąż szukamy, jeżeli ktoś będzie ciekawy to proszę napisać na priv. Pozdrawiam Serdecznie, i odświeżam temat.

ODPOWIEDZ