SwissQuote

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

SwissQuote

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Witam
czy ktoś mi coś powie na temat tego broka ??
Widziałem tylko że mają opcję Europejską i Swissterlandzką

a może ktoś sobie tam już pogrywa pięknie ?:O
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: SwissQuote

Nieprzeczytany post autor: green7 »

SwissQuote to dawny Mig. A potem Mig Bank :)

Precyzyjniej to SwissQuote kupił MigBank. Licencja Szwajcarska (no chyba że działają jeszcze pod jakąś inną), więc masz tam dosyć wysokie gwarancje depozytu.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: SwissQuote

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Mają chyba nawet status banku. Szkoda, że nie mają przy okazji oferty normalnego konta bankowego.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: SwissQuote

Nieprzeczytany post autor: raposo »

juszjuszmilion pisze:Mają chyba nawet status banku. Szkoda, że nie mają przy okazji oferty normalnego konta bankowego.
Mają licencję bankową, bo muszą mieć. Bodajże w 2009-10 r. szwajcarski regulator FINMA wymusił na tamtejszych brokerach FX posiadanie licencji bankowej, na co dał im bodajże rok. Ci, którzy jej nie dostali musieli się wycofać.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: SwissQuote

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

raposo pisze:
juszjuszmilion pisze:Mają chyba nawet status banku. Szkoda, że nie mają przy okazji oferty normalnego konta bankowego.
Mają licencję bankową, bo muszą mieć. Bodajże w 2009-10 r. szwajcarski regulator FINMA wymusił na tamtejszych brokerach FX posiadanie licencji bankowej, na co dał im bodajże rok. Ci, którzy jej nie dostali musieli się wycofać.
czyli domniemam że nie mam się co obawiać o depo :P
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: SwissQuote

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Gwarancja depozytu wynosi tyle samo, co w Dukascopy, czyli 100 000 CHF i to zdecydowanie plus. Miałem konto w MIG'u, a potem w MIG Banku i byłem hmm umiarkowanie zadowolony z tego co pamiętam :D
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: SwissQuote

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

raposo pisze:Gwarancja depozytu wynosi tyle samo, co w Dukascopy, czyli 100 000 CHF i to zdecydowanie plus. Miałem konto w MIG'u, a potem w MIG Banku i byłem hmm umiarkowanie zadowolony z tego co pamiętam :D
wiem wiem, ale nie mają 24$ swapu na USD/TRY :D
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: SwissQuote

Nieprzeczytany post autor: green7 »

PipsKong pisze:wiem wiem, ale nie mają 24$ swapu na USD/TRY :D
To "nie" to chyba zbędne :) Bo właśnie 24 USD mają - co nie jest jakoś specjalnie atrakcyjne zważywszy, że inni mają ponad 60$ ....
Green
Obrazek
Obrazek

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: SwissQuote

Nieprzeczytany post autor: brg »

Kto ma taki swap na TRY? Najlepsze jakie mi się udało znaleźć to 8-9 pips dziennie, ale 60$/lot to masakra! :)

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: SwissQuote

Nieprzeczytany post autor: green7 »

brg pisze:Kto ma taki swap na TRY? Najlepsze jakie mi się udało znaleźć to 8-9 pips dziennie, ale 60$/lot to masakra! :)
Aaa oczywiście - masz rację, sorry moja pomyłka, zasugerowałem się tym Swiss i lookałem na swap jakby był w $ a nie w punktach. Rzeczywiście Swiss wypada w takim razie nieźle.
Green
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ