Demo z Dżwignią 1:500

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Philips

Demo z Dżwignią 1:500

Nieprzeczytany post autor: Philips »

Witam

Traduje sobie na kilku rachunkach w tym na rachunku Real dźwignia 1:500. Ale po zmianach nie mogę otworzyć demo z dźwigną 1:500 tylko max. z dźwignią 1:100. Jest sporo instrumentów których nigdy nie grałem a chciałbym natomiast je przetestować na demo z dźwignią 1:500 żeby poznać specyfikę.

Stąd moje pytanie macie namiary na demo z Dźwignią 1:500 z wieloma instrumentami? A najlepiej aby to był MT4.

Już padła propozycja Pepperstone. Wszystko tam jest ok. poza jednym minusem nie ma waluty polski zł.

wymagania:
1. MT4
2. Dźwignia 1:500
3. Waluta Bazowa polski zł.

-- ndz 29-01-2017, 19:39 --

Już Znalazłem Demo 1:500, MT4 waluta bazowa pln ten broker to..... Iron FX :D . Może z Demo mnie nie okradną :D

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Demo z Dżwignią 1:500

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

IC Markets chyba ma jakieś PLNy ale i w FxPro demo powinni otworzyć z 1:500. Tyle, że specyfika wszędzie będzie taka sama, bo nie zależy ona od lewarowania. Głównie różnica będzie polegać na tym, że zwyczajnie zaangażujesz 5 razy mniej depozytu, tyle, że na demie równie dobrze możesz założyć sobie konto z 5-krotnie większą ilością środków... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: Demo z Dżwignią 1:500

Nieprzeczytany post autor: brg »

W Tickmillu możesz sobie założyć demo 1:500 w PLN, bezpośrednio w platformie.

ODPOWIEDZ