ForexMart

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
machay
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2016, 02:12

ForexMart

Nieprzeczytany post autor: machay »

Witam, zastanawiam sie nad zalozeniem konta u brokera o nazwie ForexMart. Mam pytanie do bardziej zorientowanych w temacie czy ten pomysl jest bezpieczny. Chodzi mi np. o to ze przy uzyciu moich danych osobowych nie zrobią mi jakiegoś długu czy coś w tym rodzaju?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: ForexMart

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Zgodnie z informacjami na ich stronie:
ForexMart is a trading name of It operates under the authority of the Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) (license number 266/15) and is registered under the following EU regulators: the French Autorité de Contrôle Prudentiel et de Résolution (ACPR) (Registration number 75426), the German Federal Financial Supervisory Authority (BaFin) (registration number 146395), and the British Financial Conduct Authority (FCA) (registration number 728735). ForexMart is a certified member of the Investor Compensation Fund (ICF) and is MiFID compliant according to the Investment Services and Regulated Market Law of 2007 (law number 144(I)2007).
Czyli posiadają licencję cypryjską i są zarejestrowani u innych regulatorów. To dobry początek ;). Natomiast sam broker w Polsce jest stosunkowo mało znany, a sam konta też tam nie miałem więc trudno wypowiadać mi się na temat jakości usług.

Sama oferta na papierze jest co najwyżej średnia:
https://www.forexmart.com/financial-instruments/forex

Ale mają bonusy i konkursy (póki co, bo CySEC zaraz ich zakaże ;) ) więc zawsze to dodatkowy atut.

Skoro są regulowani to długu raczej sami z siebie Ci żadnego nie zrobią ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

arturmasiniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2016, 12:47

Re: ForexMart

Nieprzeczytany post autor: arturmasiniak »

Pozostawie bez komentarza

Awatar użytkownika
Venomouss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 618
Rejestracja: 31 lip 2014, 10:43

Re: ForexMart

Nieprzeczytany post autor: Venomouss »

ruski scam insta forex za tym stoi ktory juz stracił dawno wszedzie regulacje , zakladaja teraz nowe firmy krzaki. cysec to jest śmieć nie regulacja akceptując takie krzaki ..

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Re: ForexMart

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: ForexMart

Nieprzeczytany post autor: brg »

Zdaje się na TJS ktoś wklejał info, że dają "no deposit bonus" więc z ciekawości się zarejestrowałem. Po tym dostałem telefon z informacją, że na bonus czeka się teraz 4-6 tygodni :D (ponieważ mamy takie duże zainteresowanie). Wrażenia dobrego nie zrobili i raczej nic tam nie wpłacę, oceny również nie zachęcają.

Co do samego Cysec - w ostatnich latach (po sytuacji z Ironem) ostro wzięli się do roboty i już nie jest tam tak źle. Kary sypią się na lewo i prawo a te najbardziej szemrane firmy mają odbierane licencje.

ODPOWIEDZ