Vortex Assets – Kolejny broker wykorzystywany do debiutów

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Vortex Assets – Kolejny broker wykorzystywany do debiutów

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Vortex Assets – Kolejny broker wykorzystywany do sprzedawania debiutów? [NAGRANIE][NOWE FAKTY W SPRAWIE]

Wczoraj na grupie Trading Jam Session pojawiło się nagranie rozmowy z przedstawicielem firmy Vortex Assets - niby regulowanego w FCA, ale anie śladu po regulacji w FCA, a strona należy do spółki z Wysp Marshalla.

Więcej tutaj: https://comparic.pl/vortex-assets-kolej ... m-session/

Tu od razu prośba. Jeśli ktoś ma takie telefony, niech napisze co to za firma, co mówili (albo nagra), zgłosi i trzeba pisać o tym, żeby ludzie wyszukując później w google znajdowali ostrzeżenie, a nie wątki tworzone przez pracowników.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Vortex Assets - kolejny broker naganiający na debiuty

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Z nazwą takiej firmy zawsze jest problem, bo mówią ją szybko na początku i w taki sposób aby nikt jej nie zrozumiał i nie zapamiętał. Gdy dzwonią do mnie zawsze każę im powtarzać nazwę firmy i to nie raz po dwa razy i jakoś tak za każdym razem starają się ją wymówić niewyraźnie :P
Generalnie wg. mnie obowiazuje zasada : jeśli będę zainteresowany forexem lub inwestycjami to sam poszukam w necie i znajdę coś odpowiedniego. Jeśli dzwonią do mnie to po prostu za każdym razem odmawiam. Nie ma cudownych inwestycji. Jeśli ktoś taki by się pojawił to zaraz by było o nim głośno.
To jest po prostu nachalna sprzedaż, na której klient NA BANK straci. Takie są zasady sprzedaży telefonicznej ofert inwestycyjnych.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
traderslife
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 22 lis 2016, 16:44

Re: Vortex Assets - kolejny broker naganiający na debiuty

Nieprzeczytany post autor: traderslife »

Zawsze zastanawiam się skąd takie kfiatki biorą numery telefonów do swoich ofiar. Sam podawałem dane kontaktowe kilku brokerom (w tym odchodzącemu już z detalu HFT) i jakoś nigdy nie miałem okazji podyskutować z konsultantem. Ba! nawet broker nie dzwoni... :lol: chyba za mały obró na rachunku i takie płotki jak ja nie są warte telefonu :?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Vortex Assets - kolejny broker naganiający na debiuty

Nieprzeczytany post autor: raposo »

traderslife pisze:Zawsze zastanawiam się skąd takie kfiatki biorą numery telefonów do swoich ofiar. Sam podawałem dane kontaktowe kilku brokerom (w tym odchodzącemu już z detalu HFT) i jakoś nigdy nie miałem okazji podyskutować z konsultantem. Ba! nawet broker nie dzwoni... :lol: chyba za mały obró na rachunku i takie płotki jak ja nie są warte telefonu :?
Zwyczajnie nie miałeś konta u jednej z tych nielicznych "specjalnych" firm, które sprzedają dane klientów. Do mnie potrafili dzwonić regularnie po 10 razy w tygodniu i podejrzewam maksymalnie 3 brokerów, którzy sprzedali dane dalej, a potem to już poszło łańcuszkiem... :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

DarekG
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2016, 23:01

Re: Vortex Assets - kolejny broker naganiający na debiuty

Nieprzeczytany post autor: DarekG »

ostrzegam przed kontaktem oraz zawieraniem jakichkolwiek umów inwestowania w firmie Vortex assets. To są naciągacze, którzy umiejętnie ukradną wam pieniądze oraz tożsamość. Twierdza ze maja siedzibę w biurowcu Catalina w Warszawie aleja wyścigowa 6. Nieprawda nie ma tam takiej firmy dla dobra pewnej sprawy nie ujawniam szczegółów. TO jest według mnie zorganizowana grupa przestępcza która powinny zając się odpowiednie służby.

Awatar użytkownika
traderslife
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 22 lis 2016, 16:44

Re: Vortex Assets - kolejny broker naganiający na debiuty

Nieprzeczytany post autor: traderslife »

DarekG pisze:ostrzegam przed kontaktem oraz zawieraniem jakichkolwiek umów inwestowania w firmie Vortex assets. To są naciągacze, którzy umiejętnie ukradną wam pieniądze oraz tożsamość. Twierdza ze maja siedzibę w biurowcu Catalina w Warszawie aleja wyścigowa 6. Nieprawda nie ma tam takiej firmy dla dobra pewnej sprawy nie ujawniam szczegółów. TO jest według mnie zorganizowana grupa przestępcza która powinny zając się odpowiednie służby.
Skąd masz takie informacje? Skontaktuje się może z redakcją Comparic bo oni się tym zajmowali (lub też TJS). Choć sam nie mam najlepszej opinii o Vortex, to nie lubię gdy wysuwa oskarżenia bez potwierdzenia.
raposo pisze:
traderslife pisze:Zawsze zastanawiam się skąd takie kfiatki biorą numery telefonów do swoich ofiar. Sam podawałem dane kontaktowe kilku brokerom (w tym odchodzącemu już z detalu HFT) i jakoś nigdy nie miałem okazji podyskutować z konsultantem. Ba! nawet broker nie dzwoni... :lol: chyba za mały obró na rachunku i takie płotki jak ja nie są warte telefonu :?
Zwyczajnie nie miałeś konta u jednej z tych nielicznych "specjalnych" firm, które sprzedają dane klientów. Do mnie potrafili dzwonić regularnie po 10 razy w tygodniu i podejrzewam maksymalnie 3 brokerów, którzy sprzedali dane dalej, a potem to już poszło łańcuszkiem... :)
Jak pisałem, prawdziwe dane podałem zaledwie kilku brokerom. Słyszałem, że HFT miało problem z sprzedaniem bazy klientów (XTB się wycofało) bałem się, że trafi ona w inne, trochę brudniejsze i chętne ręce. Ale ciekawostką jest fakt, że w ostatni piątek dzwoniono do mnie z Rumunii (sic! tak mi się wyświetliło na telefonie) a wczoraj ktoś dzwonił z zastrzeżonego (nie odbieram takich połączeń). Przypadek? ;)

DarekG1
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2016, 20:51

Re: Vortex Assets – Kolejny broker wykorzystywany do debiutó

Nieprzeczytany post autor: DarekG1 »

to opinia z forum brytyjskiego to organizacja przestępcza jednym słowem złodzieje

Otrzymałem najświeższe informacje z moich bliskich przyjaciół, którzy byli poproszony przez przedstawiciela UE Trading Group, obecnie zmienili nazwę na Vortex aktywów https://www.vortexassets.com jako broker i VTX Premium jako trenera. Ta sama grupa ludzi nazwać Pan Dean Cena, Josh Hamilton i Alison Lloyd działają te firmy oszustwo FX. Są przy użyciu tej samej metody, która pokazując zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe wysoki miesięczny zwrot za pośrednictwem manipulowanych transakcji na platformie MT4. Nie można po prostu zmienić nazwę nowego i powiedzieć nowych inwestorów jesteś szczery i licencjonowana. Niestety nie ma licencji na podstawie DD choć agent twierdził, że posiada licencję CySEC. Mnóstwo regulatorów stronie internetowej już ostrzegają o nich jako oszustwa. Ich strona internetowa własnością i jest zarządzana przez Arboretix Trading Limited.

Nigdy nie zatrzyma tworzenie nowych MT4 białe etykiety dla nowych firm. W kotłowni, kochają, aby dzwonić do klientów zimne oferowanie lukratywnych inwestycji do 15% miesięcznego zwrotu. Oni nawet twierdzili sami robią wysokiej częstotliwości z obrotu zapasów. Proszę, nie mów, że klienci robią HFT, ponieważ na ogół nie obsługują MT4 HFT. Dla swoich transakcji są prawdziwe, ponieważ nie handluje proces o dostawcy płynności, co oznacza brak jest prawdziwe pieniądze generowane mecz.

Poniżej znajduje się lista firm, które oszukany wielu niewinnych inwestorzy działają na zasadzie tej samej grupy osób:
Arboretix Trading Limited
YouTradeFX
NewTradeFX
Eu Trading Group
OklyCapital Ltd.
IFX4U
LHCBrokers Ltd.

Znaleziono ciekawe referencje od swoich klientów.
http://www.forexpeacearmy.com/forex-rev ... assets.com
"Vortex Assets jest oszustwo. Oni zostali oszukani mi 500 $. I próbuje zdobyć nich w ciągu ostatnich 2 miesięcy. Nie są one moje telefony i e-maile. Jak tylko dostali mój inwestycji udawali się być zbyt zajęty odpowiedzieć na e-maile i telefony. zrobiłem wycofanie 2 miesiące temu i został poinformowany, że mogę otrzymać pieniądze w ciągu 2 do 5 dni. to jest teraz 60 dni i nadal nie ma odpowiedzi. mają zabraknie usprawiedliwienia. Niech stoją ze sobą w celu wyeliminowania tego cyberprzestępczość. Proszę ludzie nie inwestować z nimi. jest to oszustwo. "

"Oni zmienili nazwy kilka razy już. Najnowszym jeden przemianowali swoją firmę z Grupy Handlowej UE do aktualnych Vortex aktywów, podczas zapowiedzi Brexit. Kiedy wysłać je mój wniosek wypłaty, ale nie odpowiedział jeden mail nawet po miesiącu. ich lokalni przedstawiciele cały czas próbowali mnie przekonać, aby nie wypłacić. oni też handlować zapasów firmy Apple, otwarcie się zawody trwały tylko od kilku sekund do kilku minut. Jak to możliwe ?? "

-- 22 gru 2016, 11:49 --

poszukuję osoby oszukane przez Vortex assets proszę o kontakt dargrun@wp.pl

arturmasiniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2016, 12:47

Re: Vortex Assets – Kolejny broker wykorzystywany do debiutó

Nieprzeczytany post autor: arturmasiniak »

32% odwiedzających z Rosji, także widać skąd pochodzi broker i wszystkie linki kierują również na rosyjskie strony, do tego brak regulacji i mamy komplet = matrioszka :D

<wymoderowano reklamę - od wymiany opinii jest forum - moderator>

ODPOWIEDZ