IQ OPTION - opinie

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Palnik
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2016, 17:19

IQ OPTION - opinie

Nieprzeczytany post autor: Palnik »

Cześć.

Szukam opinii na temat brokera IQ Option, przeszukałem forum, ale nic nie znalazłem na ten temat. Jestem początkujący, dlatego prosiłbym kogoś doświadczonego, bądź ludzi którzy mieli kontakt z tym brokerem o parę słów czy warto sobie zawracać nim głowę. Z góry dzięki

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: IQ OPTION - opinie

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

Przecież opcje binarne to hazard. Ryzykujesz 100 % aby móc zarobić 85 %. Z czysto matematycznego punktu widzenia zarabianie na tym jest praktycznie nie możliwe...

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: IQ OPTION - opinie

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Afiliat pisze:Przecież opcje binarne to hazard. Ryzykujesz 100 % aby móc zarobić 85 %. Z czysto matematycznego punktu widzenia zarabianie na tym jest praktycznie nie możliwe...
bledna logika wyobraz sobie ze to co ryzykujesz to Twoj SL albo SL na kapitale na to samo wychodzi i juz nagle jest oplacalne :p

przemysl to jeszcze raz :d
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: IQ OPTION - opinie

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

DavidFx pisze:
Afiliat pisze:Przecież opcje binarne to hazard. Ryzykujesz 100 % aby móc zarobić 85 %. Z czysto matematycznego punktu widzenia zarabianie na tym jest praktycznie nie możliwe...
bledna logika wyobraz sobie ze to co ryzykujesz to Twoj SL albo SL na kapitale na to samo wychodzi i juz nagle jest oplacalne :p

przemysl to jeszcze raz :d
Przecież tego nie trzeba sobie wyobrażać. W każdym przypadku SL lub SL na kapitale jest tym co ryzykuje :P

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: IQ OPTION - opinie

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Afiliat pisze:
DavidFx pisze:
Afiliat pisze:Przecież opcje binarne to hazard. Ryzykujesz 100 % aby móc zarobić 85 %. Z czysto matematycznego punktu widzenia zarabianie na tym jest praktycznie nie możliwe...
bledna logika wyobraz sobie ze to co ryzykujesz to Twoj SL albo SL na kapitale na to samo wychodzi i juz nagle jest oplacalne :p

przemysl to jeszcze raz :d
Przecież tego nie trzeba sobie wyobrażać. W każdym przypadku SL lub SL na kapitale jest tym co ryzykuje :P
Bingo i tak samo jest na opcjach binarnych stawiasz kwote ktora ryzykujesz Wow! odkrycie zycie co nie :p :d :D 8)
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: IQ OPTION - opinie

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

No to gratulacje :) Tylko pamiętaj, że w przypadku TP tak samo to działa. Jak tego nie zrozumiesz to tym bardziej mojego naprawdę prostego wpisu.

Lanetti
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 03 mar 2014, 10:04

Re: IQ OPTION - opinie

Nieprzeczytany post autor: Lanetti »

IQoption jest dobrym brokerem jeśli chodzi o inwestycje w opcje krótkoterminowe (szczególnie opcje sekundowe), które jednak dla mnie podchodzą pod zwykły hazard, aczkolwiek sporo osób w to wchodzi. Platforma działa bez większych zarzutów i tu plus za autorski skrypt + wewnętrzny MT4, w którym jest kilka fajnych opcji do dodania (m.in wskaźniki)

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: IQ OPTION - opinie

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Zauważyłem, że broker dosyć dowolnie narzuca czasy wygasania poszczególnych opcji binarnych (pary walutowe).
Można u innych brokerów wybierać na przykład czas wygasania o każdej porze dnia nie mniejszy niż 2 godziny?

lionek98
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2018, 09:57

Re: IQ OPTION proszę o pomoc

Nieprzeczytany post autor: lionek98 »

Witam! Własnie od 3 lipca iq option wyłączyło digital trading (call and put), by grać digital, musi otrzymac konta pro, proszę o pomoc, potrzbuję konta pro, bo umiem zarobic digital (call and put) i muszę zrobić Client Re-Categorization Form i pomóż mi gdzie mam odpowiadać i pozdrawiam

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: IQ OPTION proszę o pomoc

Nieprzeczytany post autor: raposo »

lionek98 pisze:Witam! Własnie od 3 lipca iq option wyłączyło digital trading (call and put), by grać digital, musi otrzymac konta pro, proszę o pomoc, potrzbuję konta pro, bo umiem zarobic digital (call and put) i muszę zrobić Client Re-Categorization Form i pomóż mi gdzie mam odpowiadać i pozdrawiam
Aby zmienić swoją klasyfikację klienta musisz spełnić 2 z 3 warunków. Każda firma ma swoją własną procedurę weryfikacyjną, więc po prostu skontaktuj się z nimi w tym celu.

Więcej o zmianie klasyfikacji:
https://forexclub.pl/klient-profesjonal ... war-1-500/
https://forexclub.pl/klient-profesjonalny-forex-faq/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ