TeleTrade Dj

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
adasko0943
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2016, 15:37

TeleTrade Dj

Nieprzeczytany post autor: adasko0943 »

Witam,
postanowiłem stworzyć nowy wątek, ponieważ nie znalazłem odpowiedniego miejsca by uzyskać potrzebne mi informacje.

Czy ktoś z Was może korzystał już z konta NDD w TeleTrade Dj?

Dwa miesiące temu wydzwaniali do mnie proponując otworzenie rachunku na nowym koncie NDD. Byłem nieugięty ale ostatnio znów miałem kilka telefonów i trochę namieszali mi w głowie. Jestem byłym klientem XTB więc co nieco kojarzę ale zasięgnę informacji.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: TeleTrade Dj

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie wiem co zmienia "DJ" w nazwie ale tutaj wątek o tele-trade:
http://forex-nawigator.biz/forum/teletr ... 21160.html
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

adasko0943
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2016, 15:37

Re: TeleTrade Dj

Nieprzeczytany post autor: adasko0943 »

raposo pisze:Nie wiem co zmienia "DJ" w nazwie ale tutaj wątek o tele-trade:
http://forex-nawigator.biz/forum/teletr ... 21160.html

Dzięki wielkie, przerzucam posta do wątku :)

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: TeleTrade Dj

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

coś koło 3 lat temu mój klient chciał przenieść od nich swoje środki to robili mu takie problemy jakby te kilka tysięcy miało zatrzęś ich płynnością :lol: :lol:
Byłem też u nich na rozmowie o pracę i było to śmieszne biuro urządzone w mieszkaniu (sic!) na Jana Pawła. Proponowali mi żebym został ich traderem (czyli tak na prawdę klientem). Miałem wpłacić na ich MM i przychodzić co dziennie i inwestować hajs. Jak po miesiącu będą dobre wyniki to mi załatwią inwestora i będę obracał czyimś pieniądzem. Jak dla mnie kryminał i nieporozumienie...

krzyzaktrat
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2016, 13:14

Re: TeleTrade Dj

Nieprzeczytany post autor: krzyzaktrat »

Nie wiem skąd tyle tych negatywnych opinii ale od 2012 roku co najmniej nie widziałem jakiejś sensownej odpowiedzi na temat jakości ich usług.

Jestem z nimi od grudnia i na razie nie narzekam, mam podpiętych masterów którzy robią za mnie 2 loty miesięcznie i wpada premia za uzyskanie wyniku. Co osoba to opinia.

Nicolas
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:06

Re: TeleTrade Dj

Nieprzeczytany post autor: Nicolas »

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu szukałem firmy maklerskiej, która by odpowiadała moim preferencjom: mniej mandatów, więcej pozytywnych komentarzy, przedstawicielstwo w Polsce. Tak znalazłem TeleTrade. Jestem zadowolony.

brzózka
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2017, 11:34

Re: TeleTrade Dj

Nieprzeczytany post autor: brzózka »

Też jestem klientem TeleTrade. Co prawda, niedługo, ale wspólnie z doradcą pracujemy nad strategią osobista. Podoba mi się, jak traktują klienta. Dla mnie współpraca z TeleTrade jest nie tylko możliwością inwestowania, a jeszcze okazją poznać osoby, nastawione na sukces i dążące do niego, możliwością wymiany doświadczenia.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: TeleTrade Dj

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

ja pier.... same pozytywne opinie! to musi byc metoda na walke z bieda na swiecie! ten teletrade z diskjockeyem, i te pozytywne opinie nowych forumowiczow, niech wrzuca jakies screeny z zamknietych pozycji, chetnie poogladam :P

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: TeleTrade Dj

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

rzeczywiście beka z tych fake'ów, którzy sprzedają tak bezczelną propagandę:

"TeleTrade jest nie tylko możliwością inwestowania, a jeszcze okazją poznać osoby, nastawione na sukces i dążące do niego, możliwością wymiany doświadczenia."

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: TeleTrade Dj

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

Swoją drogą to dziwne, że taki broker jak TeleTrade wciąż jakoś funkconuje. Fenomenem jest to, że nie da się tam zamknąć transakcji . No chyba, że po pewnym czasie jak firma pozwoli.

ODPOWIEDZ