Markets.com (Stare GFC Markets)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
0
Brak głosów
Poza paroma minusami są ok
0
Brak głosów
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam:
2
100%
 
Liczba głosów: 2

Awatar użytkownika
haki
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 22 lis 2010, 13:51

Markets.com (Stare GFC Markets)

Nieprzeczytany post autor: haki »

Witam

Mam konto demo u tego brokera.

Widzę, że na forum nie za wiele informacji na jego temat.

Dobrze mi się gra na jego platformie Market trader.

Nie jestem zainteresowany bonusami jakie oni proponują. Zależy mi na uczciwości oraz dobrej platformie. Chciałbym spróbować gry na żywo z depozytem około 200 $ na początek. Grać 1-2 lotami (w przypadku tego brokera lot 5000$ z dźwignią 1:200).

Czy ktoś ma opinie na temat tej platformy i brokera?

A może poleci inną platformę do gry na zasadach jakie opisałem.

Przy tej wpłacie zależy mi głównie na niskich prowizjach od wpłat i ewentualnych wypłat:).

Pozdrawiam

// 27.10.2016 Dodano ankietę z ocenami użytkowników dotyczących tego brokera.
// Admin

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ale trzeba przyznać, że spread 3 pips na EURUSD to dość niekonkurencyjne warunki... :)
Stąd pewnie głośno o nim nie było i raczej nie będzie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Yyrek
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:01

Nieprzeczytany post autor: Yyrek »

przecież nie trzeba brać stałego spreada biorąc zmienny masz o wiele taniej i jak patrzyłem to taniej od innych. tylko porównałem oferty na stronie, jakby co, może indywidualnie wyliczane oferty są lepsze nie wiem

ufkir1
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2011, 15:48

Markets.com

Nieprzeczytany post autor: ufkir1 »

Od jakiegos czasu jestem posiadaczem konta LIVE w markets.com .Niestety musze przyznac racje poprzednikowi na forum co do wysokich spread-ow na owej platformie.Ogolnie firma wydawala sie solidna z licznymi regulacjami prawnymi i to mnie skusilo do zainwestowania wlasnie w markets.com.Niestety okazalo sie ze pomino standaru spread naliczany pulap zakupu akcji jest wyzszy o okolo 70% wysokosci spreadu.Czyli mowiac prosciej cana zakupu pokazywana na wykresie juz po naliczeniu spread nie jest realna cena zakupu poniewaz jak sie okazalo owa cene trzeba o dobre kilka punktow przekroczyc aby platforma nie wykazywala strat.Dla graczy dziennych nie kupujacych akcji na dlugi okres fakt ten oznacza z reguly straty lub szybki bankrut Podsumowujac nie polecam owej platformy.
Pozdrawiam serdecznie

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

ufkir1 pisze:Niestety okazalo sie ze pomino standaru spread naliczany pulap zakupu akcji jest wyzszy o okolo 70% wysokosci spreadu.Czyli mowiac prosciej cana zakupu pokazywana na wykresie juz po naliczeniu spread nie jest realna cena zakupu poniewaz jak sie okazalo owa cene trzeba o dobre kilka punktow przekroczyc aby platforma nie wykazywala strat.
Nie wiem o co Ci chodzi bo pojąć ciężko.... Ale mam wrażenie, że powinieneś poczytać co to BID, ASK i spread, tudzież włączyć na wykresie pokazywanie ceny ASK ......
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Scoobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 15 sie 2009, 14:47

Nieprzeczytany post autor: Scoobi »

http://www.markets.com/pl/about-us/

Markets.com zawiera te sama oferte co finexo, oba na cyprze bo i w sumie obydwaj brokerzy to:
Safecap Investment Limited.
markets.com posiada polski support i ladna polska strone :)
tyle przyjemniejszych rzeczy.
jako posiadacz konta realnego srednio zadowolony bylem, powody nastepujace:
1.duze spredy o czym juz nadmieniono.
2.zmiana warunkow handlowych w zaleznosci od wynikow (niekoniecznie na lepsze)
np. staly spred na aus200 z 2pkt rozszerzony do 4 tylko na moim koncie (sprawdzone)
ograniczenie maksimum pojedynczego zlecenia z 50 lotow na 10.
zmiana oferowanych instrumentow (ograniczenie ich liczby itp)
3. z wyplatami sie nie spiesza, ale wyplacaja (zaleta)

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Scoobi pisze:np. staly spred na aus200 z 2pkt rozszerzony do 4 tylko na moim koncie (sprawdzone)
Czyli wrzucili Ciebie do DD...
Pytanie czy po wzroście dla Ciebie spredu o 100% oraz zmiejszeniu dżwigni nigdy nie miałeś problemów z zawarciem transakcji w trendzie?. np. rekwoty,opóżnienia itp.?

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
Scoobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 15 sie 2009, 14:47

Nieprzeczytany post autor: Scoobi »

zz pisze:
Scoobi pisze:np. staly spred na aus200 z 2pkt rozszerzony do 4 tylko na moim koncie (sprawdzone)
Czyli wrzucili Ciebie do DD...
Pytanie czy po wzroście dla Ciebie spredu o 100% oraz zmiejszeniu dżwigni nigdy nie miałeś problemów z zawarciem transakcji w trendzie?. np. rekwoty,opóżnienia itp.?

Pozdrawiam.
powiem ze dzwigni jako takiej jak byla 1:100 mi nie zmniejszono,pozostawala taka sama. chodzi mi o max dostepny wolumen pojedynczej transakcji.

jak moj sposob gry zakladal jedno wejscie np za 20lotow to ograniczenie pojedynczej transakcji do 10 wykluczalo mi jego funkcjonowanie.

to w glownej mierze wlasnie jak i wylaczenie dostepu do czesci instrumentow spowodowalo ze zrezygnowalem z ich uslug . choc
rekwoty sie oczywiscie zdarzaly, wolniejsza egzekucja rowniez,

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Tak się zastanawiam jaki jest sens zakładania konta u odległego i nieznanego brokera MM, skoro to samo można mieć w XTB. Jak zakładać konto u zagranicznego brokera to tylko u renomowanego ECN.
Naprawdę nie potrafię zrozumieć co kieruje osobami , które zakładają konta u zagranicznych MM .Czyżby bezzasadna nadzieja, że zagraniczny będzie lepszy ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
tuvok
Gaduła
Gaduła
Posty: 296
Rejestracja: 12 wrz 2011, 14:45

Nieprzeczytany post autor: tuvok »

Zapewne chodzi o względy podatkowe. Zagraniczny broker PITa na koniec roku nie wyśle... ;)

ODPOWIEDZ