DayTrading: Czwartek 11.05.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 12 maja 2017, 00:00

Wzrost
2
33%
Bez zmian
3
50%
Spadek
1
17%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3020
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Czwartek 11.05.2017

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.

Pozdrawiam

Pomagamy:

http://www.pajacyk.pl" rel="nofollow
http://www.polskieserce.pl" rel="nofollow
http://www.okruszek.org.pl" rel="nofollow
http://www.wyklikajzywnosc.pl" rel="nofollow
http://www.pustamiska.pl" rel="nofollow

***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje Regulamin Forum

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów
autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo
powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut.
Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa"
w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi.
Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane
na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.


EUR/USD, GBP/USD, EUR/CHF, USD/CHF
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Czwartek 11.05.2017

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

FURIA

Przedwczoraj jechałem do Warszawy Trasą Wyszków-Warszawa. Na Obwodnicy Radzymina zobaczyłem w lusterku samochód. Rzadki to dla mnie widok. Minęła chwila zanim zajarzyłem dlaczego się on tam pojawił. Zrozumiałem, że pomimo tego, że jechałem szybko, on musiał jechać szybciej. Trudno, cóż zrobić…
Aby nie wyjść na totalnego wieśniaka (obecne tablice rejestracyjne sugerują, że nim jestem) wrzuciłem prawy migacz i zmieniłem pas.
Nagle usłyszałem ryk silnika, pomimo, że muza u mnie grała dość głośno. Po chwili znalazł się przede mną SUV firmy Range Rover, wielkie to bydle powiem na marginesie. Ze specyfikacji nie wiele dla mnie wynikało, ponieważ znajdowały się niewielkie literki SV. V prawdopodobnie od widlastej ósemki? Bardziej jednak w oczy rzucała się tablica rejestracyjna z napisem FURIA….
Dojechaliśmy do robót drogowych na obwodnicy Radzymina i ze względu na jadącą po prawej stronie ciężarówkę jazda z dużą prędkością była niebezpieczna, więc poprzedzające mnie auto jechało ok. 100 km/h.
Minęliśmy roboty drogowe.
Ponownie usłyszałem ryk silnia, wynikało z tego, że kierowca SUV’a wcisnął gaz do dechy, ja niewiele myśląc zrobiłem to samo. SUV zaczął przyśpieszać, a mój samochód niestety nie. Poczułem wielkie zdenerwowanie, sprawdziłem położenie lewarka skrzyni, tak jest SPORT, ale dlaczego ten mój samochód nie przyśpiesza? Patrzę na licznik 160, 180. Kurde przecież mój samochód na piątce powyżej 170 budzi się. Patrzę gdzie SUV, jakieś 400 metrów przede mną, nadal słyszę jego ryk. Patrzę u siebie na licznik 200, 220, koniec fabryczne ograniczenie prędkości, a SUV daleko… daleko…
Dojechaliśmy do Słupna, droga ekspresowa skończyła się. Jeszcze slalom pomiędzy samochodami i w Markach dogoniłem samochód z tablicami FURIA. Zaczęło się korkować więc jadąc powoli równolegle do SUV’a otworzyłem okno i gestem ręki poprosiłem pasażera o zrobienie tego samego. Po otwarciu okna zobaczyłem dwóch facetów – pasażera mniej więcej w moim wieku (40+) oraz kierowcę raczej grubo po pięćdziesiątce, który wyglądał na zaniepokojonego i zdziwionego całą sytuacją.
Po chwili powiedziałem do nich:
Rzeczywiście to FURIA, wywołując tym samym ogromną radość na twarzach użytkowników wielkiego SUV’a. Czułem, jak rośnie ich ego, pomimo, że i tak było wielkie z racji posiadanej machiny.

Jaki z tego wniosek?
Kilka ciepłych słów do innego człowieka może mu przynieść wiele radości.

Teraz już wiem co oznaczały literki na samochodzie
http://www.landrover.pl/range-rover-sport-svr

Edek, wczorajsza analiza bez zmian, co prawda domykanie luki technicznie mi nie pasuje. Chyba, że jakiś piorun strzeli i szybko zniknie.
Edek dzienny, stare zbuki zamieniłem na nowsze. Oandianie to się chyba dupami ze mnie śmieją.
Edek tygodniowy. Zaryzykuję twierdzenie, że tydzień zamkniemy +- 50 pips w tym miejscu, co obecnie.
Nie twierdzę jednak, że wczotaj było tygodniowe low.
Mój sl wynika z układu taśm na m 30
Kabel, wóz albo przewóz
Na dziennym nadal pod taśmą.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Czwartek 11.05.2017

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Dzisiejszy scenariusz według mnie na Daxie, mię mogli zrobić wczoraj nowych szczytów bo byli trochę za nisko, więc podprowadzili sobie na dzisiaj go trochę wyżej i będą szczytować dzisiaj ;)
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Czwartek 11.05.2017

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

PipsKong pisze:Dzisiejszy scenariusz według mnie na Daxie, mię mogli zrobić wczoraj nowych szczytów bo byli trochę za nisko, więc podprowadzili sobie na dzisiaj go trochę wyżej i będą szczytować dzisiaj ;)
zakres ruchów w trójkącie mocno się zawęził więc większy ruch będzie, ale w jakim kierunku?

moim zdaniem zamiast zaklinać rzeczywistość lepiej poczekaj zeby pokazało gdzie chce... :D chyba ze kolega ma magiczną kule :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Czwartek 11.05.2017

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

_Kerad_ pisze:
PipsKong pisze:Dzisiejszy scenariusz według mnie na Daxie, mię mogli zrobić wczoraj nowych szczytów bo byli trochę za nisko, więc podprowadzili sobie na dzisiaj go trochę wyżej i będą szczytować dzisiaj ;)
zakres ruchów w trójkącie mocno się zawęził więc większy ruch będzie, ale w jakim kierunku?

moim zdaniem zamiast zaklinać rzeczywistość lepiej poczekaj zeby pokazało gdzie chce... :D chyba ze kolega ma magiczną kule :564:
Zarówno rzeźnik jak i DAX idą w dół, jest to wiadome już od wczoraj, że taki kierunek jest obrany, nie potrzeba magicznej kuli, ona na FX nie działa.

@Tomasz
Wskaźników dynamicznych, wyprzedzających, nie da się wrzucić do testera i iść na łatwiznę testując historię, ich dynamiczna zmiana live na poszczególnych TF mówi o przyszłym kierunku ruchu, tak sprawdzam wszystkie TF i konstrukcja świec nic się ma co do kierunku, w przewidywaniu powtarzalnym, raz działa, raz nie, a tu nie o to chodzi. chodzi o to, aby działało zawsze i powtarzalnie, reguła wyższości TF zachowana i działa tak samo, kanał jest niepotrzebny, bo on tak naprawdę nic nie mówi o kierunku w danej chwili, im szerszy tym większy chaos wprowadza.
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Czwartek 11.05.2017

Nieprzeczytany post autor: belon »

GOLDH4.png

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 11.05.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

F-You Money pisze:
_Kerad_ pisze:
PipsKong pisze:Dzisiejszy scenariusz według mnie na Daxie, mię mogli zrobić wczoraj nowych szczytów bo byli trochę za nisko, więc podprowadzili sobie na dzisiaj go trochę wyżej i będą szczytować dzisiaj ;)
zakres ruchów w trójkącie mocno się zawęził więc większy ruch będzie, ale w jakim kierunku?

moim zdaniem zamiast zaklinać rzeczywistość lepiej poczekaj zeby pokazało gdzie chce... :D chyba ze kolega ma magiczną kule :564:
Zarówno rzeźnik jak i DAX idą w dół, jest to wiadome już od wczoraj, że taki kierunek jest obrany, nie potrzeba magicznej kuli, ona na FX nie działa.

@Tomasz
Wskaźników dynamicznych, wyprzedzających, nie da się wrzucić do testera i iść na łatwiznę testując historię, ich dynamiczna zmiana live na poszczególnych TF mówi o przyszłym kierunku ruchu, tak sprawdzam wszystkie TF i konstrukcja świec nic się ma co do kierunku, w przewidywaniu powtarzalnym, raz działa, raz nie, a tu nie o to chodzi. chodzi o to, aby działało zawsze i powtarzalnie, reguła wyższości TF zachowana i działa tak samo, kanał jest niepotrzebny, bo on tak naprawdę nic nie mówi o kierunku w danej chwili, im szerszy tym większy chaos wprowadza.
np, - nie ma problemu
forma dyskusji
nie bede juz komentował postów kolegi sz. :?

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Czwartek 11.05.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Ja też widzę na DAX-ie same trójkąty, ale obstawiam, ze tak od razu nie wywalą w górę tylko przetestują dół.

-- Dodano: 11 maja 2017, 08:30 --

I ropę tez kupiłem. Ostatni raz próbuję coś tam zarobić...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 11.05.2017

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

belon pisze:
GOLDH4.png
:564:

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: DayTrading: Czwartek 11.05.2017

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Jak tam Kerad zarobiony na ropie? I nie ściemniaj mi tu ze tak

Zablokowany