Opcje binarne, a platforma mt4. Pomocy!

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
sydney2885
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 24 cze 2017, 09:40

Opcje binarne, a platforma mt4. Pomocy!

Nieprzeczytany post autor: sydney2885 »

Witam wszystkich forumowiczów!

Już raz bez oceniania jakości mojego pytania mi pomogliście więc mam nadzieję, że i tym razem tak będzie.

Sprawa wygląda tak że znalazłem fajna strategie na opcje binarne w oparciu o platforme mt4(xtb) na wykresie minutowym.
Oczywiście po napisaniu do brokera dowiedziałem się że na wykresie opcji binarnych oraz na platformie mt4 świece rysują się inaczej bo na rynku forex godziny są liczone od otwarcia a na opcjach binarnych nie. (tego też nie rozumiem przeciez rynek forex otwiera się o pełnej godzinie)

Wszedlem na xstation na opcje binarne ale tam nie mozna ani historii sprawdzać tak jak na mt4 ani przesuwać swobodnie wykres tylko najlepiej odrazu stawiać swoje pieniądze :)

Widzę że na tą chwile na mt4 kurs usd/jpy wynosi 11601, a na utrader i xstation około 11632.

Poradźcie mi czy mogę jakoś ten wykres na opcjach binarnych połączyć z mt4 czy w ogóle te dwa wykresy nachodzą sie kiedykowiek na siebie ?
Przecież rynek to rynek ceny idą w jednym kierunku i nie za bardzo to rozumiem.

Druga sprawa to jakie narzędzie(jakiś sposób wasz patent cokolwiek:) ) mi polecacie do śledzenia opcji binarnych. Potrzebuje tylko przybliżać i oddalać, czasówki m1 i h1 oraz zebym mógł swobodnie przewijać sobie historie.


Z góry dziękuje jak zwykle za wyrozumiałość i proszę o pomoc jak to ugryźć jak wykorzystać strategie opracowaną na wykresach mt4(xtb brokers) z wykresami opcji binarnych...

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Opcje binarne, a platforma mt4. Pomocy!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że opcje binarne nie są dostępne na MT4 - ani XTB, ani innego brokera. Sama konstrukcja platformy nie przewiduje dodania tam takich instrumentów.
W przypadku XTB, oferowane są tylko na xStation 3 (nie na nowej wersji 5).

W specjalnie dedykowanej zakładce z opcjami wykresy są... Jakie są :). Mało użyteczne. Ja szczerze powiedziawszy nic na nich nie widzę. Ale patrząc na kwotowania to są one identyczne z rynkowymi (porównywałem z dwiema platformami innych firm) więc nie jestem w stanie powiedzieć skąd zaobserwowana przez Ciebie różnica.

Ja bym wykonywał analizę na MT4 i po prostu zawierał transakcje na xStation, a te wykresy w ogóle zignorował.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

sydney2885
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 24 cze 2017, 09:40

Re: Opcje binarne, a platforma mt4. Pomocy!

Nieprzeczytany post autor: sydney2885 »

ok wielkie dzięki też to zauważyłem :) Pozdrawiam

ODPOWIEDZ