Bonus początkowy na XM

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
RafWiola
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2017, 14:32

Bonus początkowy na XM

Nieprzeczytany post autor: RafWiola »

Witam wszystkich.Mam pytanko,załozyłem konto micro na XM ,dostałem bonus początkowy z ktorego nie mogę korzystac.Gdy składam nowe zlecenie wyskakuje mi ze zbyt mało srodków na koncie. Ktos cos wie na ten temat? Z góry dziękuję :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Bonus początkowy na XM

Nieprzeczytany post autor: raposo »

RafWiola pisze:Witam wszystkich.Mam pytanko,załozyłem konto micro na XM ,dostałem bonus początkowy z ktorego nie mogę korzystac.Gdy składam nowe zlecenie wyskakuje mi ze zbyt mało srodków na koncie. Ktos cos wie na ten temat? Z góry dziękuję :)
Skoro masz na koncie bonus to automatycznie możesz z niego korzystać. Zapewne problem tkwi w dźwigni i/lub wolumenie ;). Opisz dokładnie co chcesz zrobić i jakim kapitałem lub wrzuć screena to łatwiej będzie pomóc.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Bonus początkowy na XM

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Bonus początkowy wynosi 100 PLN, więc na EURUSD otworzysz tylko 2 micro loty za to przy dźwigni 1:100
http://www.xm.com/pl/forex-calculators/ ... calculator
Pole "wymagany margines" pokazuje ile potrzebujesz zabezpieczenia, czyli ile musisz mieć pieniędzy na koncie żeby otworzyć pozycje. Policz w tym kalkulatorze wielkość pozycji jaką możesz otworzyć na danej parze. Na indeksach nie otworzysz bo tam potrzeba z 500 PLN zabezpieczenia.

ODPOWIEDZ