Początkująca ze Szczecina prosi o poradę

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
agnkes1
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2016, 20:38

Początkująca ze Szczecina prosi o poradę

Nieprzeczytany post autor: agnkes1 »

Witajcie , czy ktoś z doświadczonych traderów może mi podpowiedzieć czy jeśli mam wypracowaną pozycję z zyskiem - czy mogę ją bezpiecznie zamknąc? czy nie stworzy to niebezpieczeństwa dla pozostałych otwartych pracujących pozycji? Zależy mi na podniesieniu marginesu bezpieczeństwa i zwiększenia kapitału. uprzejmie proszę o pomoc i pozdrawiam. Aga

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Początkująca ze Szczecina prosi o poradę

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Na pewno to nie zaszkodzi ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Rafal152

Re: Początkująca ze Szczecina prosi o poradę

Nieprzeczytany post autor: Rafal152 »

agnkes1 pisze:Witajcie , czy ktoś z doświadczonych traderów może mi podpowiedzieć czy jeśli mam wypracowaną pozycję z zyskiem - czy mogę ją bezpiecznie zamknąc? czy nie stworzy to niebezpieczeństwa dla pozostałych otwartych pracujących pozycji? Zależy mi na podniesieniu marginesu bezpieczeństwa i zwiększenia kapitału. uprzejmie proszę o pomoc i pozdrawiam. Aga

Pewnie że możesz ale możesz zrobić jeszcze jedną rzecz .Jeżeli spodziewasz się dalszych zysków w tej pozycji to nie zamykaj tylko zabezpiecz sobie ją na plusie i niech ci dalej pracuje . To się nazywa zarządzanie pozycją poczytaj sobie .

Chyba że masz za dużo otwartych pozycji i twój kapitał jest narażony na automatyczne zamknięcie ze względu na niską wartość twojego kapitału to zamknij żeby ratować pozostałe pozycje ale pod warunkiem że tamte pozycje da się uratować bo jeżeli nie to zamknij stratne a pozycja któa zarabia niech zarabia dalej i odrabia stratne pozycje :D

Pozdrawiam

Rafal

-- Dodano: 20 lis 2016, 14:28 --
raposo pisze:Witaj,

Na pewno to nie zaszkodzi ;).

Raposo to jest jakiś błąd że ta wiadomości trafiła do tego działu . Możesz to przenieść w odpowiednie miejsce ? :D

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: Początkująca ze Szczecina prosi o poradę

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

agnkes1 pisze:Witajcie , czy ktoś z doświadczonych traderów może mi podpowiedzieć czy jeśli mam wypracowaną pozycję z zyskiem - czy mogę ją bezpiecznie zamknąc? czy nie stworzy to niebezpieczeństwa dla pozostałych otwartych pracujących pozycji? Zależy mi na podniesieniu marginesu bezpieczeństwa i zwiększenia kapitału. uprzejmie proszę o pomoc i pozdrawiam. Aga
witam,
moze wiecej szczegółów ??
jaka pozycja i ile wypracowane?
kolega trzymał tak rope i w pewnym momencie z zysku kilka tysiecy zrobiło sie minus
chyba ze to nasz eu i walnie w tym tygodniu w dołki ale nie masz pewne
dziwna sprawa chciałem rzec z ta Twoja pozycja Aga :)

ODPOWIEDZ