JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Dziki998
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:41

JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: Dziki998 »

Witam jak wyżej w temacie PROSZĘ was o podpowiedź z jakim brokerem zacząć przygodę z forexem.|:)
Dodam ze chcę zainwestować równowartość ok 1000USD
Zależy mi żeby Broker był Polski,MT4, inwestowanie najlepiej w mini lotach aczkolwiek nie wiem czy jest to dobra opcja,czy zacząć od lotów 0,1 pipsa? Grałem sześć miesięcy na koncie demo z różnymi rezultatami.
POLEĆCIE COŚ PROSZĘ :)
POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Co za różnica czy broker jest polski czy też nie ?

Dziki998
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:41

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: Dziki998 »

Chodzi mi oto żeby szybko założyć konto , nie zakładać konta walutowego ,szybko przelewać pieniądze ,operacje były w PLN .
A i nie wiem czy lepiej spred stały czy zmienny
Może coś doradzisz CYB?
Zaczynam więc totalny laik jestem:)
POZDRAWIAM

-- Dodano: 02 sty 2013, 22:47 --

Jeśli jest podobny topic to z góry przepraszam ale przeglądałem forum i nie mogę znaleźć.
Jak co poproszę o link do niego.
POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Brokerów jest sporo, a to czy ma siedzibę w PL czy też nie, jest praktycznie bez znaczenia. ( pomijam krzaki z nie wiadomo skąd )
Sporo solidnych zagranicznych brokerów posiada konto w PLN, oraz umożliwia szybkie wpłaty.

Bardziej patrz na ofertę i opinie.
Ja brałbym spread zmienny. Spread stały masz jednak jakimś kosztem, a więc w dłuższym terminie wyjdzie drożej.
Przy czym należy uważać na rozjazd spreadu na danych.

Poczytaj co teraz jest na topie na forum.

http://forex-nawigator.biz/forum/platfo ... cyjne.html

Dziki998
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2013, 15:41

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: Dziki998 »

Wiesz Cyb przeglądałem ten topic na forum :))))
I wiem jeszcze mniej niż zaczynałem heheheh
Każdy radzi co innego eh
Dużą zaporą w moim przypadku jest też j.Angielski który umie w stopniu "kaleczącym"
MAM propozycję.
A może jako GURU tego forum powiesz mi tak...... DZIKI wbijaj na XXXXXX tu możesz spróbować:)
I na pewno tam zacznę.
I jeszcze jedno czy powinienem zagrać na mikro lotach ? Czy to będzie za mało mobilizujące?:)

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Oczywiście, że graj na mikro lotach. Przede wszystkim zarządzanie kapitałem i kontrola ryzyka. Nawet grając 0,01 lota, można zarabiać po kilkanaście - kilkadziesiąt USD dziennie. Wszystko zależy od strategii.

Co do brokerów to naprawdę pojawiło się sporo dobrych i na szczęście wybór teraz jest pomiędzy dobrym, a lepszym. Nie tak jak kilka lat temu trzeba było szukać mniejszego zła ;)
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Rekin

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: Rekin »

Sprawdź tutaj listę brokerzy forex dla początkujących.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2315
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Dziki998 pisze:Chodzi mi oto żeby szybko założyć konto , nie zakładać konta walutowego ,szybko przelewać pieniądze ,operacje były w PLN
Bierz Admiral Markets wypłata 1 dzień konto w PL, konto założysz nie wychodząc z domu, Krok co 0,01 lota na walutach, stały spread, jak chcesz skalpować to niestety raczej nie tutaj trzeba by poszukać niższego spreadu - można by na koncie Pro
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

SEROL666 pisze:
Dziki998 pisze:Chodzi mi oto żeby szybko założyć konto , nie zakładać konta walutowego ,szybko przelewać pieniądze ,operacje były w PLN
Bierz Admiral Markets wypłata 1 dzień konto w PL, konto założysz nie wychodząc z domu, Krok co 0,01 lota na walutach, stały spread, jak chcesz skalpować to niestety raczej nie tutaj trzeba by poszukać niższego spreadu - można by na koncie Pro
Admirala nie polecam. Wystarczy popytać traderów, którzy przesiedli się z Admirala na nowych brokerów ECN. Różnica duża i są to opinie osób, które obracają sporym wolumenem dzień w dzień.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Re: JAKI JEST NAJLEPSZY POLSKI BROKER DLA POCZĄTKIJĄCEGO?

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

Odradzam AM, chociaż na początku może to nie mieć znaczenia, ale skoro można od razu mieć lepszego broka? AM Standard, koszmarna egzekucja, 4 cyfrowe kwotowanie i co za tym idzie słaby wygląd świeczek na małych TF. Otwórz w Armadzie, otwarcie konta 20 minut, waluta w PLN, kwotowanie 5 cyfrowe, szybka egzekucja. Krok od 0,01 szybka wypłata.

-- Dodano: czw 03-01-2013, 11:32 --
SEROL666 pisze:
Dziki998 pisze:Chodzi mi oto żeby szybko założyć konto , nie zakładać konta walutowego ,szybko przelewać pieniądze ,operacje były w PLN
Bierz Admiral Markets wypłata 1 dzień konto w PL, konto założysz nie wychodząc z domu, Krok co 0,01 lota na walutach, stały spread, jak chcesz skalpować to niestety raczej nie tutaj trzeba by poszukać niższego spreadu - można by na koncie Pro

Na koncie Pro z ich prowizją koszt powyżej 1 pipsa, do tego kiepska egzekucja, notoryczne poślizgi, realizacja po tikach, jak Ci pójdzie tick na kilkadziesiąt pipsów w kierunku SL to masz niezły minus. Sam spread na edku nie jest taki niski, średni to ok 0,7- 0,8 pips.

ODPOWIEDZ