Raporty; Mathias Rothbard

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

Raporty; Mathias Rothbard

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

Witam!
Drodzy forumicze
Dzisiejszym artykulem rozpoczynam serie publikacji. Beda one zwiazane z Waszymi pytaniami, ktore dostaje od Was,a takze komentarzami z ostatniej sesji. W tym samym watku, bede umieszczal nowe tematy na biezaco, stare posortowane wedlug daty,beda na mojej stronie. NOWE AKTUALNE TEMATY, ZAWSZE BEDA TYLKO NA FORUM.
Wejscia I wyjscia, ktore podawane sa a mojej stronie, sa informacja "sucha"- jednak konieczna, zeby zdobyc doswiadczenie. Nie mam tez innej technicznej metoty,zeby dostarczyc Wam ja, dlatego moja strona jest konieczna –tylko tak mozecie przekonac sie, ze informacja jest prawdziwa. Wiem ,ze moje wyniki budza duze emocje,podajac je w takiej formie nikt mi nie moze powiedziec, ze blefuje.
Nauka skalpowania rynku ma swoje prawa – albo my oskalpujemy rynek,albo on nas.
Problem polega na tym, zeby w pore umiec uciec, albo wogole nie pchac sie "tam gdzie nie trzeba"
Pierwszym tematem,ktory chce poruszyc jest pytanie, ktore od Was dostaje –"co mi daje praca na 4 pozycjach", wyjasniam na przykladzie:
Wejscia 4 pozycjami w tym samym kierunku,jest zmiejszeniem ryzyka. Trzeba tez umiejetnie manipulowac nimi.Nie zawsze otwieram 4 pozycje. Co dotyczy sie zyskow: zaluzmy ze mamy 2 inwestorow: x i y z ta sama suma pieniedzy do inwestowania i otwierja short pozycje. Inwestor x otwiera jedna pozyje, a inwestor y dzieli sume przeznaczna na inwestycje na 4 I otwiera 4 short pozycje. Scenariusz jest nastepujacy: rynek spadl w dol na 40 pips. Zatrzymuje sie, "tanczy" I widac ze zmienia kierunek (np po danych itp). Inwestor x zamyka pozycje I zarabia 30 pips, a inwestor y , tez zamyka 4 pozycje I zarabia 120 pips, co w pieniadzach jest rowne 30 pips inwestora x. Nastepnie oboje otwieraja long pozyje. Inwestor x robi to samo co na poczaku sesji, a inwestor y otwiera 1 pozycje, ale jest to 1/4 sumy iwestora x. Co nasteuje potem? Rynek niestety zawraca w dol I oboje inwestorow zamykaja swoje pozycje ze strata 30 pips. Tak ,no ale ja to wyglada pienieznie: inwestor x jest na zero, a inwestor y zarobil 3/4 sumy , ktora zarobil na short pozycjach. Scenariusze moga byc rozne, czego przykladem moze byc dzisiejsza moja wojna na rynku (3 marzec). To jes wlasnie skalpowanie.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
nasedo
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 13 gru 2006, 23:06

Nieprzeczytany post autor: nasedo »

Wykwintnie, a można prosić adres tej tajemniczej strony :>?
Otwarte myślenie to wielki dar i zarazem samotność

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

mathias100

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

freesignalforexonline.dbv.pl

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

od mathias100

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

taki sobie jeden co po ziemi chodzi. A tak na powaznie jestem analitykiem gieldowym. w ostatnich latach wyspecjalizowalem sie w rynku forex. Dodatkowo jestem doradca firm brokerskich w sprawach forexu w Izraelu i Kanadzie. Ale to nie wazne. Nie chce o tym mowic. To co robie to dla mnie praca spoleczna. Badz co badz urodzilem sie w Polsce.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ułan Bator
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 12 lip 2007, 16:17

Nieprzeczytany post autor: Ułan Bator »

Jeśli można wiedzieć jaki system generuje takie zyski i na jakich parach :

Rok 2007: 01: +732 pips;[] 02:+901 pips;[] 03: +1,010 pis;[] 04: +1,231 pips;[]05: +1,540 pips;[]06:+1,721 pips[];07:+981 pips;[]08: +500 pips;[] 09: +1,700 pips; []10: +921 pips;[]11: +1,039 pips;[]12:+728 pips.[] Rok 2008: 01: +1,325 pips;[]02 :+1,363 pips[]

Można dostać statystyke wejść/wyjść , stosunek ilość trafnych do błędnych...

i gdzie są podawane wejścia / wyjścia ? Nie widze na stronie.
Forex Fun Trader

Awatar użytkownika
shakindudi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 20 gru 2007, 09:10

Nieprzeczytany post autor: shakindudi »

Wogóle to na tej stronie mało co działa.
Co nie klikniesz to przekierowuje cię na stronę główną.
Czyżby autorowi zależało tylko na to by klikać w reklamy googla (może w ten sposób jego system generuje profity :P) ?

ScarFace
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 15 lut 2008, 15:45

Nieprzeczytany post autor: ScarFace »

Ułan Bator pisze:gdzie są podawane wejścia / wyjścia ? Nie widze na stronie.
na samym dole strony. Troche nie poręczny układ.

shakindudi pisze:Co nie klikniesz to przekierowuje cię na stronę główną.
Nie przekierowuje Cie na główna strone, na pozór sie tak wydaje. Główna treść każdego z poddziałów jest na samym dole.

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

od mathias100

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

Co do statysyk to bede o tym pisal jutro po sesji. dostalem na ten temat duzo pytan. pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jaro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 14 kwie 2005, 20:15

Nieprzeczytany post autor: Jaro »

No stronka rzeczywiście mało atrakcyjna a to co istotne wymaga każdorazowo przewijania na sam dół...
Czekam z niecierpliwością na konkrety dotyczące wejść i wyjść.
Bilans świetny... że też chce ci się człowieku walić w klawiaturę pisząc artykuły :D
Jeśli to wszystko prawda to szacunek...
Trend jest moim przyjacielem

Zablokowany