10102 Start

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
trader niedoskonaly
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 26 gru 2014, 21:18

10102 Start

Nieprzeczytany post autor: trader niedoskonaly »

Zapraszam do obserwowania, krytykowania, komentowania.

Garść ważnych informacji. Nie zarabiam regularnie, nie utrzymuję się z tradingu, nadal jestem pod kreską.

Możliwe, że część zysków trafi na drugi rachunek, gdzie będę celował w stopy zwrotu około 500%-1000% w perspektywie kilku dni, ewentualnie minus 100%. I bardzo ważne - nie ma tutaj mowy o żadnych pieniądzach kasyna. Twierdzenie "teraz gramy za pieniądze kasyna" jest dla mnie nie do zaakceptowania, bo będzie to gra za ciężko zarobione pieniądze - moje, nie kasyna.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Deszcz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 841
Rejestracja: 04 lut 2015, 09:46

Re: 10102 Start

Nieprzeczytany post autor: Deszcz »

Życzę powodzenia i wiary w swoje decyzje.
Jakiś sposób gry będziesz prowadził, jakąś strategią, na podstawie czegoś?
---> Podaż i Popyt ---> Sukces!
Zapraszam do kontaktu.
Dział Supply & Demand trading
. . . . . . . .(link w profilu)

trader niedoskonaly
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 26 gru 2014, 21:18

Re: 10102 Start

Nieprzeczytany post autor: trader niedoskonaly »

Dzięki Deszcz. Na pewno nie będę kupował tam gdzie jest tanio i sprzedawał tam gdzie jest drogo, bo w perspektywie kilku godzin nie mam pojęcia gdzie jest tanio a gdzie jest drogo. Strategia w oparciu o czysty wykres, formacje liniowe, szczyty i dołki, obserwacje zachowania rynku. Czasem zagram kontynuację, czasem odwrócenie. Chociaż momentami mam chęć wrzucić jakiś wskaźnik, który by mnie po części psychicznie odciążył w czasie podejmowania decyzji. I teraz ważna rzecz - po to są właśnie wskaźniki. Nie po to aby mówić kiedy wejść i kiedy wyjść. Takie jest moje zdanie.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
AdamG
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 15 sie 2011, 11:41

Re: 10102 Start

Nieprzeczytany post autor: AdamG »

trader niedoskonaly pisze: momentami mam chęć wrzucić jakiś wskaźnik, który by mnie po części psychicznie odciążył w czasie podejmowania decyzji. I teraz ważna rzecz - po to są właśnie wskaźniki. Nie po to aby mówić kiedy wejść i kiedy wyjść. Takie jest moje zdanie.
Czyli jak nie będziesz wiedział co robić to wrzucisz wskaźnik i juz będziesz wiedział. To...czym to się różni od mówienia kiedy wejść i wyjść?

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: 10102 Start

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

trader niedoskonaly pisze:Dzięki Deszcz. Na pewno nie będę kupował tam gdzie jest tanio i sprzedawał tam gdzie jest drogo, bo w perspektywie kilku godzin nie mam pojęcia gdzie jest tanio a gdzie jest drogo.
Ważne byś kupił i sprzedał drożej. Nie ważne w jakim miejscu. To wszystko :)

trader niedoskonaly
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 26 gru 2014, 21:18

Re: 10102 Start

Nieprzeczytany post autor: trader niedoskonaly »

Cblondyn i tego właśnie będę się trzymał

AdamG jakiejś wielkiej różnicy nie ma. Jest w kwestii spojrzenia. Gdy nie będziesz wiedział co robić bez wskaźnika to gdy wrzucisz wskaźnik tak na prawdę nadal nie będziesz wiedział co robić. Chociaż może on powiedzieć kiedy wejść i kiedy wyjść ale wyniki mogą byś mizerne.

Wcześniejszy myfxbook się nie aktualizował, nie mogę już edytować pierwszego posta, więc to już tam zostanie. Podpiąłem na nowo i dodałem do stopki.
Obrazek
Obrazek

trader niedoskonaly
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 26 gru 2014, 21:18

Re: 10102 Start

Nieprzeczytany post autor: trader niedoskonaly »

Mój najlepszy trade dzisiejszego dnia, 25pkt. zamknięte przez TP
DE30M1.png
Chociaż wynik zrobiło złoto, zamknięte z palca:
XAUUSDM1.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Obrazek

trader niedoskonaly
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 26 gru 2014, 21:18

Re: 10102 Start

Nieprzeczytany post autor: trader niedoskonaly »

Drugi dzień do przodu ale mimo to średnio mi ostatnio rynek odpowiada. Wiadomo też, że lepiej się traduje jak siądzie na początku jakiś trade niż jak się zacznie kilkoma stratami. No nic ale jedziemy dalej.
Obrazek
Obrazek

trader niedoskonaly
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 26 gru 2014, 21:18

Re: 10102 Start

Nieprzeczytany post autor: trader niedoskonaly »

Timing dobry, jednak dobry timing to nie wszystko. Pierwsze wejście zamknięte ze stratą. Kolejne zyskowne. Dzisiejszy dax w załączniku.
DE30M1.png
Początek całkiem dobry, 4 dni do przodu, około 20% rachunku i zlecenie wypłaty.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Obrazek

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: 10102 Start

Nieprzeczytany post autor: dalan »

Gratki trader,jesteś jednym z niewielu,który udostępnia myfxbooka do wglądu na forum i nie próbuje pokazać,że wszystko powinno być zielone.Straty należą do założeń strtegii,ale ciężko to wytłumaczyć ludziom grającym bez Sl.

ODPOWIEDZ