entry/close

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

wejścia i wyjścia (wybrane losowe z listy transakcji)

kilka słów o mnie:
prawdziwy trader z bardzo dobrymi wynikami-regularne zyski comiesięczne od ponad 3 lat,
uważam, iż kasa jest na rynku, wszelkie szkolenia (darmowe tjsow i płatne) to totalny bullshit i nabijanie naiwnych-musielibyście przeszczepić sobie mózgi, żeby cokolwiek zatrybiło,
szacunek mam do ludzi, którzy pokazali swoje wyniki na rynku, rynek wszystkich weryfikuje, dla reszty mam kilka słów w podpisie,
dziennie robię około 40-80transakcji, bywa też 200-300
kontrola ryzyka to fundament, wiele wejść intraday sprzyja minimalizowaniu ryzyka
rynek to zwykły transfer kasy z konta brokera na własne konto lub odwrotnie
Analiza techniczna, wskaźniki to strata czasu, to tak jakbyś patrzył w lusterko wsteczne jadąc samochodem 100kmh do przodu,
cena nie ma żadnej pamięci wstecznej, opór nie opór wszystko jest do przebicia,

Metoda handlu:
dyplomatycznie to suma doświadczenia, która nie jest możliwa do opisania

Instrumentalia:
DAX
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Spekulant PL pisze:musielibyście przeszczepić sobie mózgi, żeby cokolwiek zatrybiło,
Mocne słowa, ale niestety prawdziwe. Tylko że wykres na historii też można spreparować, nanosząc dowolną transakcje na wykres i przesuwając po prostu strzałki. Nie twierdze że oszukujesz, ale pewnie ktoś o tym nie wie dlatego to napisałem. Właśnie dlatego z takim prezentowaniem wyników będzie zawsze problem, jest to troche kontrowersyjne bo nie widzisz całej historii konta jak to jest np w myfxbook.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

no to teraz już wszystko jasne ;) kto był w grupie TJS ten będzie wiedział kim jest Spekulant :-) tam też był ten sam cyrk z wrzucaniem statementów :d

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

entry/close 29 maj
wynik od 25 maja
zarobiony, przy 400k GBP wypłata 200k GBP
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: meylo »

freakout pisze:no to teraz już wszystko jasne ;) kto był w grupie TJS ten będzie wiedział kim jest Spekulant :-) tam też był ten sam cyrk z wrzucaniem statementów :d
A tym, którzy nie byli może wyjaśnisz?
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: freakout »

meylo pisze:
freakout pisze:no to teraz już wszystko jasne ;) kto był w grupie TJS ten będzie wiedział kim jest Spekulant :-) tam też był ten sam cyrk z wrzucaniem statementów :d
A tym, którzy nie byli może wyjaśnisz?
nie będę podawać danych z fb bo nie mam do tego prawa, ale w grupie TJS nonstop wrzucał statementy z gry na DAX gdzie zarabiał niby 200-300 koła tygodniowo o ile mnie pamięć nie zawodzi :) i stamtąd też po pewnym czasie zniknął - nie wiem tylko czy odszedł sam, czy mu w tym pomogli ;)

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

freakout pisze:
meylo pisze:
freakout pisze:no to teraz już wszystko jasne ;) kto był w grupie TJS ten będzie wiedział kim jest Spekulant :-) tam też był ten sam cyrk z wrzucaniem statementów :d
A tym, którzy nie byli może wyjaśnisz?
nie będę podawać danych z fb bo nie mam do tego prawa, ale w grupie TJS nonstop wrzucał statementy z gry na DAX gdzie zarabiał niby 200-300 koła tygodniowo o ile mnie pamięć nie zawodzi :) i stamtąd też po pewnym czasie zniknął - nie wiem tylko czy odszedł sam, czy mu w tym pomogli ;)
A jaki masz problem? To był niejaki marcipol. Największy jednak myk jest w tym, że wklejał te same obrazki, do których się przyznawał Szwajcar.
Już o tym tu pisałem w tym "znikniętym" poprzednim dzienniku Spekulanta PL.
Ciekawe czy i ten zniknie? ;)

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Spekulant PL pisze: kilka słów o mnie:
prawdziwy trader z bardzo dobrymi wynikami-regularne zyski comiesięczne od ponad 3 lat,
uważam, iż kasa jest na rynku, wszelkie szkolenia (darmowe tjsow i płatne) to totalny bullshit i nabijanie naiwnych-musielibyście przeszczepić sobie mózgi, żeby cokolwiek zatrybiło,
Przeczysz sam sobie. W usuniętym wątku wrzuciłeś linki youtube do:
- szkolenia panów z Wawki, którzy przerzucają się pliczkami gotówki w aucie elektrycznym (wyobraźnia działa) i szkolą za 340 zł/dzień
- nagranie z TJS z Mućką

Awatar użytkownika
Spekulant PL
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 15 mar 2017, 12:04

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: Spekulant PL »

29 maj
zarobiony

wyniki znalazłem od zaorskiego, mucki, tych z fraktala, szukałem od fijolka-nic, fxwolves-nic, szkoleniowcow-nic, dlatego wstawilem pierwsze z brzegu do nich mam szacunek, do reszty nie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszyscy poza mną to mięso armatnie w temacie rynków finansowych. Nie zgadzasz się z tym??? Pokaż w takim razie własne wyniki.

fx-emery92
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 21 paź 2012, 20:56

Re: entry/close

Nieprzeczytany post autor: fx-emery92 »

Spekulant PL pisze:29 maj
zarobiony

wyniki znalazłem od zaorskiego, mucki, tych z fraktala, szukałem od fijolka-nic, fxwolves-nic, szkoleniowcow-nic, dlatego wstawilem pierwsze z brzegu do nich mam szacunek, do reszty nie
Znowu Ty.. Nie wiem co masz na celu publikując wyniki z demo albo testera. i jakieś transakcje, które można sobie dowolnie nanieść na wykres i powiedzieć że to prawdziwe wejścia. Takie coś nie ma wg wartości.
Dla mnie jesteś idiotą, oszustem, i robisz to w bardzo nieudolny sposób. Być może wprowadzasz świeżych traderów w błąd, albo próbujesz wyłudzić hajs ze szkoleń, w końcu po coś to robisz a na chwilę obecną nie pokazałeś nic co ma wartość, także dalej nie rozumiem co chcesz ugrać.
Chcesz mogę Ci wysłać dane na priv, pozwij mnie do sądu (przecież masz w cholerę kasy) i sprawdzimy kto jest kim albo ja znajdę pretekst i dostaniesz zaproszenie bo lubię działać prospołecznie :)
pozdro :D :D

ODPOWIEDZ