Poker

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
poker

Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

Witam

Zakładam Journala.

Broker Admiral Markets
Depozyt to skromny 1000 zł

Obserwujcie, piszcie, krytykujcie

https://www.myfxbook.com/portfolio/poker/1508191

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

Dziś
Zarobione ok 100 zł

Inwestuję głównie na Daxie. Cieszę się że AM wprowadził możliwość otwarcia 0.1 lota na Daxie przez co są mniejsze emocje.

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

David Dzięki :D .Myfxbook już publiczny. link do niego zmienie na właściwy za kilka godzin.

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

Witam

Dzisiaj zarobiłem ok 90 zł. Jak pewnie zauważyliście handluje głównie na Daxie. W Grze mikroskopijne pozycje S na SP500.

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

Witam Was

Dzisiaj zarobiłem ok 100 zł chociaż możliwości zarobienia więcej było sporo. Niestety ze względu na to że trading łączę z pracą to moje wejścia w rynek nie są częste i super dokładne.

Wczoraj wypłaciłem 200 zł z rachunku i będę wypłacał dalej dopóki nie wypłacę swojego depozytu.

Pozycje pozamykane dla Mnie już weekend :D

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

dawaj screeny z wejsc :D
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

Witam
Pozycje pozamykane dla Mnie już weekend
Niestety muszę zacytować sam siebie. W piątek po zamknięciu wszystkich pozycji na + niepotrzebnie wszedłem w pozycję długą na GBP/JPY. Z perspektywy czasu nie wiem co ja widziałem w tym momencie na wykresie a żeby szybko z niej wyjść mocno ją spiramidowałem. Dzisiaj ok 1 w nocy pozamykałem pozycję ze stratą ok 200 zł. Na chwilę obecną moja strata kształtuje się na poziomie110 zł w grze pozycje krótkie na Daxie których nie będę zwiększał. Jak na ten Depozyt są one odpowiednie. Kusi mnie żeby ustawić TP na poziomie 10 000 i poczekać z nimi do decyzji w środę. Czas pokaże ....

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

dawaj screeny z wejsc
David Na razie małe szanse na Screeny. Problem polega na tym, że nie jest to mój główny rachunek i nie skupiam się na nim. MyFxbook powinien zagwarantować przejrzystość Journala. Poza tym są takie dni gdzie 100% transakcji otwieram na telefonie a wstawić screena z telefonu przez telefon to już bardziej czasochłonne.

poker

Re: Poker

Nieprzeczytany post autor: poker »

Witam

Stan Rachunku 1235 zł. Dziś na+130 zł W Grze 0.6 lota S na Daxie - które są aktualnie na minusie ok -160 zł. Już wczoraj mogłem zamknąć wszystkie pozycje na Daxie z zyskiem ok. 80 zł ale czekam na decyzje do jutra. Nie czuję bicia rekordów na SP500. Raczej spodziewam się spadków.

Sp 500 -- 2080 cel
Dax --- 10 000 cel

Moja pozycja na Dax 0.6 lota troszkę za duża 100 pkt to ok 240 zł. Być może trochę ją zredukuje ale max o 0.2.

Dziś koniec transakcji :D

ODPOWIEDZ