Trading z Traczem

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
JanuszTracz
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 25 cze 2016, 19:39

Trading z Traczem

Nieprzeczytany post autor: JanuszTracz »

Witam

Zakładam dziennik, ponieważ rozpoczynam testy mojej nowej strategii handlu na interwale m1. Na ten moment konto demo, realnej kasy, nawet najdrobniejszej nie zaryzykuje na tak "nowatorski" pomysł jakim jest ta strategia, poza tym nigdy nie grałem na tf niższym niż m5 (jak zadziała to opowiem co i jak). Jak zrobię 100% zysku to wchodzę na real :D

Depo demo to 200zł, za punkt wyjściowy przyjmuję 100zł - mając tylko 100zł na rachunku do otwarcia pozycji używam 50-60% środków na lewarze 1:100, więc ta dodatkowa 100 to wsparcie aby mieć dostępne całe 100pln.

Myślę że tydzień na m1 pozwoli na rozwianie moich wątpliwości na temat tego czy strategia ma pf>1

Link do konta myfxbook

https://www.myfxbook.com/members/PawelG ... t1/1705584

tolits

Re: Trading z Traczem

Nieprzeczytany post autor: tolits »

50-60% srodkow na pozycje ? musisz byc mega skuteczny przy takiej ekspozycji...

Awatar użytkownika
JanuszTracz
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 25 cze 2016, 19:39

Re: Trading z Traczem

Nieprzeczytany post autor: JanuszTracz »

tolits pisze:50-60% srodkow na pozycje ? musisz byc mega skuteczny przy takiej ekspozycji...
Lewar 1:100 jest tylko w Polsce, więc 0.01 lota ze 100zł zabiera właśnie 50-60% dostępnych środków. Nie miałem na myśli ryzykowania 50-60% na pozycję oczywiście. Gdyby był lewar 1:500 jak dawniej, to automatycznie pozycja blokowała by mniej środków, większą i tak nie zamierzam grać ze względu na rozsądne sl właśnie.

Dziś 3 wejścia na łącznie 32 pipsy zysku. Nie wrzucam wykresu ze świecami, bo niczego tam nie ma, a tak lepiej widać gdzie wchodziłem. System opiera się w 100% na rachunku prawdopodobieństwa, nie korzystam z formacji ani wskaźników.

http://i.imgur.com/J7OPWiL.png

Pierwsze wejście oczywiście wycięte cieniem - bo jak że by inaczej, rynek musi się przywitać :D

Awatar użytkownika
JanuszTracz
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 25 cze 2016, 19:39

Re: Trading z Traczem

Nieprzeczytany post autor: JanuszTracz »

Dziś kolejne dwa wejścia

-16 pips, oraz +28

Łączna pula pips od wczoraj to +44 pips

Za chwilę dane z UK a że gram na GJ to sobie odpuszczę, m1 raczej nie będzie się nadawało do gry jak coś ciekawego wyjdzie w nich.

http://i.imgur.com/vLOB70S.png

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Trading z Traczem

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

JanuszTracz pisze: System opiera się w 100% na rachunku prawdopodobieństwa,
A w jaki sposób te prawdopodobieństwo liczysz?

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Trading z Traczem

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

Właśnie, też jestem ciekawy ;)

gekon78
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 28 cze 2016, 11:06

Re: Trading z Traczem

Nieprzeczytany post autor: gekon78 »

sorry, ale kiedy tylko zobaczyłem temat wątku to musiałem zajrzeć :D i jak ci idzie?

ODPOWIEDZ