Zero Line żurnal

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

Witajcie towarzysze trejderzy, zakładam dziennika ponieważ chciałem się z wami podzielić moją koncepcją postrzegania tejże filozofii tradingu, a także uporządkować swoje zagrania i swoje nastawienie mentalne. Jutro wrzucę jakieś analizy a od przyszłego tygodnia lecimy z koksem. Niech moc będzie z wami!!! :mrgreen:
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

Awatar użytkownika
ikswezsutram
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 23 lut 2011, 09:39

Re: Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: ikswezsutram »

powodzenia ;)

ask
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 24 wrz 2015, 17:04

Re: Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: ask »

OD SD do zero line. Podobne zagadnienia ale jednak nie to samo ;)
Powodzenia

Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Re: Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

Obecnie dobra okazja na EU do zajęcia pozycji krótkiej po 1.09180 z TP w miejscu x.
Ostatnio zmieniony 09 gru 2015, 10:00 przez kamilussss, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

Spłukany
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 15 maja 2008, 15:05

Re: Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: Spłukany »

kamilussss pisze:Obecnie dobra okazja do zajęcia pozycji krótkiej po 1.08180 z TP w miejscu x.
A co to za para 1.08180 ?
tak z ciekawości :)

Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Re: Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

Spłukany pisze:
kamilussss pisze:Obecnie dobra okazja do zajęcia pozycji krótkiej po 1.08180 z TP w miejscu x.
A co to za para 1.08180 ?
tak z ciekawości :)
Oj wybaczcie :D , gram tylko na EURUSD.
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Re: Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

A tak to widziałem. Jak widać zagrałem przeciwko ZL z H1, mogłem także poczekać na lepsze potwierdzenie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Re: Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

S po 1.09930

W tym miejscu popełniłem bardzo duży błąd ponieważ cena znajdowała się ponad linią, wszedłem w kierunku przeciwnym do BO.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

manygridi
Gaduła
Gaduła
Posty: 211
Rejestracja: 09 lut 2010, 14:18

Re: Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: manygridi »

kamilussss pisze:Witajcie towarzysze trejderzy, zakładam dziennika ponieważ chciałem się z wami podzielić moją koncepcją postrzegania tejże filozofii tradingu, a także uporządkować swoje zagrania i swoje nastawienie mentalne. Jutro wrzucę jakieś analizy a od przyszłego tygodnia lecimy z koksem. Niech moc będzie z wami!!! :mrgreen:
podziel się swoją koncepcją, to będzie można się odnieść do trejdów
powodzenia

Awatar użytkownika
kamilussss
Gaduła
Gaduła
Posty: 124
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:33

Re: Zero Line żurnal

Nieprzeczytany post autor: kamilussss »

manygridi pisze:
kamilussss pisze:Witajcie towarzysze trejderzy, zakładam dziennika ponieważ chciałem się z wami podzielić moją koncepcją postrzegania tejże filozofii tradingu, a także uporządkować swoje zagrania i swoje nastawienie mentalne. Jutro wrzucę jakieś analizy a od przyszłego tygodnia lecimy z koksem. Niech moc będzie z wami!!! :mrgreen:
podziel się swoją koncepcją, to będzie można się odnieść do trejdów
powodzenia
A co ja robię, moja koncepcja jest na screenach i w opisach, ZL to nie system, widzę że wszystko co pisał Thorez poszło wpizu!
Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Jeśli nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód.

ODPOWIEDZ