Brokersmasakrator :)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
brokersmasakrator
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 28 wrz 2015, 15:20

Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: brokersmasakrator »

Witam
Jeśli mogę, to chciałbym zamieścić mój dziennik.
Chcę pokazać, że można zarabiać na fx, a nawet dużo zarabiać :)

Ruszam symbolicznie od 600GPB na koncie.
Broker, musi być dobry, najlepiej ECN, choć i zdarzyło się, że i broker ECN mi podziękował :)), widać takie to ECNy ;)
Dźwignia 1/500. MT4, transakcja od 0,01 L.
Gram na parach o niskim spreadzie od 0 do 1,5 pipsa max.
SL i TP 10 pips
Ogólna zasada wejścia w pozycję polega na wyznaczeniu poziomów i wejścia w rynek. Czasami gdy jestem przy kompie przy braku 1-2 pipsów do poziomu to również wchodzę.
Kluczem jest dobry system dający serie wygranych pozycji, który w powiązaniu z dobrym MM daje dobry wynik.

Zastanawiam się, czy opisanie systemu którym gram od wielu lat, i który działa, który poszedł by w świat, nie spowoduje ułomności systemu. Ale chyba nie, do Chin raczej nie dotrze :), tak więc jak dojdę od 600GBP do 6000GBP opiszę na czym polega :) A może ktoś coś podpatrzy, wywnioskuje chociaż MM.

Dodam, że poziomy z jakich gram aktualne są tylko raz, czyli jeśli się zrealizują na TP lub SL to tylko raz w ciągu dnia. Również, jeśli cena dojdzie na odległość mniejszą/równą 4 pipsy do poziomu i odbije się na więcej jak 8 pipsów to również poziomy są dezaktywowane.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2015, 00:01 przez brokersmasakrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: freakout »

zapowiada się ciekawie ;) będę obserwować :)


powodzenia! 8)

Awatar użytkownika
brokersmasakrator
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 28 wrz 2015, 15:20

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: brokersmasakrator »

TP i SL zawsze 10 pipsów

W dniu 30.09 zagram:
eur/usd/0,04lots/sell limit/1,12820
eur/usd/0,04lots/buylimit/1,12305
Obrazek

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

brokersmasakrator pisze:
Zastanawiam się, czy opisanie systemu którym gram od wielu lat, i który działa, który poszedł by w świat, nie spowoduje ułomności systemu.
Jeżeli wykres i jego zachowania 20 lat temu wygląda identycznie jak teraz, to chyba najlepszy dowód na to że możesz spać spokojnie.
Powodzonka.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

Mam pytanie jesli moge - czy realizujesz strate/maly zysk bez aktywacji SL? Tzn. widzisz, ze cena odbila sie wczesniej niz TP i zawraca w kierunku straty to zamykasz pozycje i nie czekasz na SL.

Mpapiez

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

Cześć,

Fajny nick i nazwa sysa :)...

Jedna rzecz mi nie daje spokoju.
Piszesz że grasz od wielu lat super sprawdzonym systemem i planujesz wkrótce pyknąć +1000%, a twój wstępny depozyt to tylko 600 GBP ?

Niezły plan, bo widzę że ryzyko masz poniżej 0,2% grając 0,04 lota ze stopem 10 pips.
Taki sam masz TP, więc powiedzmy na okrągło 0,2% zarobisz.

Chyba jednak długo będziemy musieli poczekać aż coś zdradzisz, bo zależnie jaki będziesz stosował MM, będzie ci potrzeba od 3000 do 5000 wygranych pozycji netto żeby osiągnąć swój cel.

Życzę powodzenia.

Awatar użytkownika
brokersmasakrator
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 28 wrz 2015, 15:20

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: brokersmasakrator »

Damfry pisze:
brokersmasakrator pisze:
Zastanawiam się, czy opisanie systemu którym gram od wielu lat, i który działa, który poszedł by w świat, nie spowoduje ułomności systemu.
Jeżeli wykres i jego zachowania 20 lat temu wygląda identycznie jak teraz, to chyba najlepszy dowód na to że możesz spać spokojnie.
Powodzonka.
No racja, a do tego większość podchodzi hazardowo do tematu więc luzik.
irmentruda pisze:Mam pytanie jesli moge - czy realizujesz strate/maly zysk bez aktywacji SL? Tzn. widzisz, ze cena odbila sie wczesniej niz TP i zawraca w kierunku straty to zamykasz pozycje i nie czekasz na SL.
SL zawsze jest ustawiany, i transakcja jak już się otworzy to zamykana jest tylko poprzez SL lub TP, nawet jak brakuje 0,1 pipsa do TP i zawróci, to trudno.
Mpapiez pisze: Piszesz że grasz od wielu lat super sprawdzonym systemem i planujesz wkrótce pyknąć +1000%, a twój wstępny depozyt to tylko 600 GBP ?

Niezły plan, bo widzę że ryzyko masz poniżej 0,2% grając 0,04 lota ze stopem 10 pips.
Taki sam masz TP, więc powiedzmy na okrągło 0,2% zarobisz.

Chyba jednak długo będziemy musieli poczekać aż coś zdradzisz, bo zależnie jaki będziesz stosował MM, będzie ci potrzeba od 3000 do 5000 wygranych pozycji netto żeby osiągnąć swój cel.
No niezupełnie, MM jest taki, że zarobek może przyjść stosunkowo szybko, tzn w ciągu 1 roku. No może to i długo, jak dla kogo :) No ale fakt faktem SL warty 0,2% depo nie boli i jest wrecz przyjemny.
Obrazek

Awatar użytkownika
brokersmasakrator
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 28 wrz 2015, 15:20

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: brokersmasakrator »

Dla transakcji nr 2 wszedł SL.
Stan rachunku: 597,30 GBP

Poziom nr 1 nadal jest aktywny. Dochodzą:
3. eur/usd/0,04lots/buylimit/1,11985

Dodam też, że w wypadku wejścia TP, aktywne zlecenia limit są anulowane.
Obrazek

Awatar użytkownika
brokersmasakrator
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 28 wrz 2015, 15:20

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: brokersmasakrator »

4. usd/chf/0,04lots/selllimit/0,97535
Obrazek

Awatar użytkownika
brokersmasakrator
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 28 wrz 2015, 15:20

Re: Brokersmasakrator :)

Nieprzeczytany post autor: brokersmasakrator »

Dla zlecenia nr 4 wszedł TP.
Stan rachunku: 600,03 GBP

Wcześniejsze zlecenia limit są anulowane.
Aktualne są:

5. eurusd/0,08lots/selllimit/1,12820
6. eurusd/0,08lots/buylimit/1,11985
7. usdjpy/0,08l/selllimit/120,465
8. usdchf/0,08l/buylimit/0,96610
Obrazek

ODPOWIEDZ