TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
mikiFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:05

TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: mikiFX »

Witam

Tylko TECHNICZNI, bez głoszenia o kolejnych obradach FED, bez wróżenia przed następnym posiedzeniem FED, bez tych którzy nie wiedzą co to RSI, DMI, RAVI, ADX czy S/R, po prostu bez Ciebie, a może właśnie z Tobą, jeśli tylko się tą tematyką interesujesz i drążysz temat, nie osiągając wystarczających odpowiedzi w dostępnej literaturze. ZAPRASZAM

CEL: zarabianie
PROSZĘ TYLKO E/U

Wybacz
Jeśli nie będę odwiedzał codziennie tego dziennika

Fajnie by było nie rozpocząć tego dziennika od wpisu kierunku E/U, ale od wpisu pierwszych odwiedzających
Umysł techniczny to taki, który da się zdefiniować matematycznie.

PaDo
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 29 paź 2010, 20:01

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: PaDo »

Wreszcie bratnia dusza dodaj OSMA jako impet MACD jako fala I witaj w klubie techników
Szczyt impulsu nie jest szczytem fali
Nie widzisz z bliska spójrz z daleka
Strach jest zabójcą umysłu

Awatar użytkownika
Trader1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 387
Rejestracja: 19 sty 2013, 10:25

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: Trader1 »

Prosze c iekawie aie zaczyna ... mam nadzieje na ciekwy dziennik. Gra podobna do mojej. Zobaczymy co z tego wyniknie. Pozdrawiam.

mikiFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:05

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: mikiFX »

Fajnie, że ktoś żywy jest, wiec tak moja przygoda z tym dziennikiem to test, wskaźnika własnego, liniowego opartego o algorytm stochastycznego wolnego w powiązaniu z ADX oraz średnimi wyznaczającymi czas przesunięcia,

test tylko na h1 i nie jestem w stanie pokazać korekt poniżej h1, ale jestem w stanie pokazać kierunek ruchu h1 i kiedy on się rozpocznie/zakończy.

Więc będę pokazywał kierunek H1, na ten moment to S i pokażę kiedy h1 w dół się zakończy.

Zobaczymy jak to pójdzie i czy to w ogóle kogoś zainteresuje.

E/U H1 S KONTYNUACJA SPADKÓW, POTWIERDZENIE wskaźnik-świeca przedostatnia h1 z piątkowego zamknięcia

Taki to będzie dziennik, nie wiem czy kogoś zainteresuje, czy ktoś nie tylko bada czy dany walor spadnie czy wzrośnie ale kiedy to się stanie, nie chcę wklejać tutaj kolejnego Eliota czy linii s/r, chcę pokazać własne projekcje oparte o własne błędy i doświadczenia, nie wiem czy to kogoś zainteresuje, może ktoś rozkładał MACD na matematyczną formułę?
Umysł techniczny to taki, który da się zdefiniować matematycznie.

mikiFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:05

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: mikiFX »

DODAM, że korelacja z wskaźnikiem siły ADX miała na celu aby to pokazywało dokładnie koniec cyklu na H1, wiadomo że mamy cykle xfazowe, nie tłumaczę tego, zajrzeć do literatury

Tyle teori, można pytać co do dziennika, prócz tego czy będzie można zarobić, tak, ale nie liczy się zarobek tylko dobrze podjęta decyzja, więc nawet ludzie na demo mile widziani
Umysł techniczny to taki, który da się zdefiniować matematycznie.

Awatar użytkownika
Trader1
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 387
Rejestracja: 19 sty 2013, 10:25

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: Trader1 »

Zle odczytalem jednak mam troszke inne metody :) ale bede sledzil. Pozdrawiam.

mikiFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:05

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: mikiFX »

Pierwsza świeca h1 potwierdzająca wzrost na E/u pojawiła się o 2 w nocy z maksimum na 1.1302, świeca z 9 rano to kolejna świeca wzrostowa, a więc H1 w górę na ten moment.
Umysł techniczny to taki, który da się zdefiniować matematycznie.

mikiFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:05

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: mikiFX »

Świeca zamknięcia z 11.00 potwierdza S, jestem na S
Umysł techniczny to taki, który da się zdefiniować matematycznie.

whitefox
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 21 sie 2012, 22:49

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: whitefox »

Hej, masz podobny styl do mojego :) filtrujesz te świece przenikania? np. RSI, MACD? strefą wyprzedania, wykupienia? Pozdrawiam, będę zaglądał :)

mikiFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 223
Rejestracja: 08 wrz 2015, 14:05

Re: TYLKO Analiza Techniczna - E/U MIKI

Nieprzeczytany post autor: mikiFX »

whitefox pisze:Hej, masz podobny styl do mojego :) filtrujesz te świece przenikania? np. RSI, MACD? strefą wyprzedania, wykupienia? Pozdrawiam, będę zaglądał :)
Tak, świeca spadkowa czy wzrostowa ma swoje odczyty na wskaźnikach np. wskaźniku siły trendu, ruchu czy tym opartym o średnie. Odczyty potwierdzają czy negują dany ruch, tak w większym uproszczeniu.

Uciekam na kilka godzin, ale na wzrosty na e/u się nie zanosi, na h1, nie ma jak na razie najmniejszych oznak do kupna, lokalne wsparcie leży na 1.1219
Pozdrawiam
Umysł techniczny to taki, który da się zdefiniować matematycznie.

ODPOWIEDZ