Rowerowy dziennik

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Jeżdżę Rowerę

Rowerowy dziennik

Nieprzeczytany post autor: Jeżdżę Rowerę »

Siema, chcę kupić dobry rower bo obecny już ledwo zipie.

To też S na Kiwiaszu. (W dziesięciu szczałach powinienem uzbierać na naprawdę dobry szosowy rowerek).

Awatar użytkownika
ZomG
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 20 sie 2013, 13:26

Re: Rowerowy dziennik

Nieprzeczytany post autor: ZomG »

Zakaz pedałowania! ;)

FilozofiaForex

Re: Rowerowy dziennik

Nieprzeczytany post autor: FilozofiaForex »

Może lepiej wrzuć w automat?

Jeżdżę Rowerę

Re: Rowerowy dziennik

Nieprzeczytany post autor: Jeżdżę Rowerę »

hehe, nzd leci po siodełko, czas na dobra ramę to usdchf up

Jeżdżę Rowerę

Re: Rowerowy dziennik

Nieprzeczytany post autor: Jeżdżę Rowerę »

Pozycje pozamykane na malych plusach, nie pojszly jak chciałem. Weekend.

ps. bierze ktos udział w konkursach xm? chodzi mi o ten big mini 5K $. Ile ludzie tam wykrecaja od srody do piatku (bo tyle trwa konkurs z tego co widze) przy dzwigni 1:50 ?

Jeżdżę Rowerę

Re: Rowerowy dziennik

Nieprzeczytany post autor: Jeżdżę Rowerę »

Ok, będę sobie tutaj wklejał swoje zagrania, tak dla potomności.

Oczywiście wklejam wczorajsze zajebiste i dzisiejszy mega fail na kiwi, trąbilem o tym i coś mi się nie spodobało, wrrrrr, ale jeszcze franki ma szanse uratować dzień. Frankiego mam tp daleko więc chyba zostawie na weekend.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Jeżdżę Rowerę

Re: Rowerowy dziennik

Nieprzeczytany post autor: Jeżdżę Rowerę »

hmmm, pretensje mogę mieć tylko do siebie, udzial w konkursie mforex wplynął nie korzystnie na moje realne decyzje bo oczywiście wyszła pazera. Juz jakis czas temu obiecałem nie sobie nie brać udziału w żadnych konkursach no i tym razem po przestane na dwóch dniach. Mimo, że to tylko konkurs to ja nie lubie przegrywać, a z drugiej strony nie mam zamiaru siedzieć całymi dniami przed kompem i walczyć z tymi geekami. Koncentracja real tylko i wyłącznie. Niechaj ten nieudany trade na kangurze będzie dla mnie przestrogą. :) Co do piątkowego usdchf to off course zamknąłem przed weekendem. Wczoraj normalnie zamknął bym kangura przed snem, ale na rachunku konkursowym miałem raptem 60%, jak sie obudziłem o 7 rano bylo juz 120% no i właśnie, ich nie powinno być, bo sys mówił, bierz 60% i koniec ale ranking byl okrutny i pazera winn. Dobra koniec samobiczowania. Koncentracja. :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ