Małe skalpowanie

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Demo_man
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 09 lut 2010, 23:45

Małe skalpowanie

Nieprzeczytany post autor: Demo_man »

Cześć,
forexem nie zajmuję się na co dzień, ale siedzę już w tym temacie przez jakiś czas. Jestem nieco rozeznany w temacie prostych opcji binarnych i dzięki nim mam okazję wypróbować swych sił na czystym forexie. Co pewien czas wpada parę dolarów w nagrodzie, ale niestety na konto forexowe a nie opcyjne. Mam zamiar zmierzyć się z rynkiem forexowym - czy moje poziomy wsparcia i oporu zadziałają?
Niestety nie mam możliwości publikowania danych na żywo, bo darmowe dolary zebrałem na platformie jforex.
Będę publikował tylko wykresy z potencjalnymi pozycjami.

Wszelkie rzeczowe komentarze miło widziane.

Nie zamierzam zrobić z 1tyś miliona, to mnie nie interesuje.

Awatar użytkownika
Demo_man
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 09 lut 2010, 23:45

Re: Małe skalpowanie

Nieprzeczytany post autor: Demo_man »

Nieco słabo idzie mi opisywanie swych przygód na rynku. Dzisiaj mam na tapecie kilka potencjalnych zagrań na mały skalp.
Tej nocy podchodzę do pracy nieco zachowawczo, nie wiem jak tam rynki azjatyckie zareagują na wydarzenia z poprzednich godzin.

Zazwyczaj gram z RR 1:1 - 15 pips.

EURUSD - poziom 1,06941 short. Nie jest to zbyt szczęśliwy poziom do gry, zbyt blisko okrągłego poziomu 1,07,
AUDJPY - tutaj właściwie za niewielką kwotę zagrałem short na poziomie 91,45 na podstawie wykresu 1H. Spread podskoczył w nocy i muszę nieco pokisić teraz to zagranie.
GBPUSD - małe skalpowanie w okolicach 1,4847-50. Robię to już od kilku minut.
0415EURUSD_1H.png
0415AUDJPY_1H.png
0415GBPUSD_15M.png
Dobrej nocki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ