PICK_UP_a_MONEY

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
pick_up_a_money
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:38

PICK_UP_a_MONEY

Nieprzeczytany post autor: pick_up_a_money »

witam wszystkich forexowiczów

po kilku latach przerwy postanowiłem wrócić do aktywnego handlu na FX, oczywiście wiele lat temu byłem obecny na tym forum, po tych kilku latach handlu postanowiłem podzielić się moimi sygnałami i systemem zarządzania budżetem w nadziei udoskonalenia go, korzystam z kilku różnych platform, jednak do mojego systemu idealnie nadaje się oanda ze swoimi jednostkami, więc do roboty, startujemy z kapitałęm początkowym 1000 funtów brytyjskich

1.pierwszy typ to SELL U.S.RUSSEL2000 INDEX: kurs w tej chwili wynosi 1247, obstawiamy spadek 1 unit
linia obrony ustawiamy na poziomie 1273
2.drugi typ to kupno (BUY) jednostek NATURAL GAS, kupujemy 32 units, kurs w tej chwili wynosi 2,602
linie obrony ustawiamy na poziomie 1,70

eresz
Gaduła
Gaduła
Posty: 204
Rejestracja: 22 cze 2010, 18:53

Re: PICK_UP_a_MONEY

Nieprzeczytany post autor: eresz »

chciałem powiedzieć tak zupełnie off top, że rzeczownik 'money' jest niepoliczalny i nie może mieć przedimka 'a'...

ale życzę powodzenia i trzymam kciuki...

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: PICK_UP_a_MONEY

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

ale trzeba przyznac , ze gdy slyszymy np reklame "your money is perfectly safe" to te is jednak drazni polskie ucho ;)

pick_up_a_money
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:38

Re: PICK_UP_a_MONEY

Nieprzeczytany post autor: pick_up_a_money »

nick to nick, angole niech się uczą polskiego, NATURAL GAS dzisiaj w końcu bardzo mocno wzrósł, giełdy w stanach zaczeły dołować, także zapowiada się ciekawie

pick_up_a_money
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:38

Re: PICK_UP_a_MONEY

Nieprzeczytany post autor: pick_up_a_money »

Kolejny typ to ustawienie oczekującego zlecenia kupna na EUR/USD, wprowadzamy zlecenie oczekujące BUY 100 units EUR/USD na poziomie 1,1150 jest spore prawdopodobieństwo dużego odbicia na tej parze po krachu euro, jednocześnie ustawiamy do tego zlecenia linie obrony na poziomie 1,040

ODPOWIEDZ