Wykiwać brokera...czyli moja szkoła trejdu

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
Marcion1899
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 02 cze 2013, 00:08

Wykiwać brokera...czyli moja szkoła trejdu

Nieprzeczytany post autor: Marcion1899 »

Witam

Szukając swojej drogi postanowiłem ze założę temat i będę prowadził moj Journal, ukazując postępy mojego trejdingu jak i ...pokaz ludzkiej głupoty i pazerności jaka czasami we mnie wstępuje. Szukając odpowiedniego "systemu" a raczej sposobu zarobienia trochę grosza bede przedstawiał swoje trejdy jak również przemyslenia na przyszlłość.

Dziękuje za słowa krytyki - są one formą lekcji jak również przepraszam z góry za ....herezje które bede tu prezentował.



Na początek - nr 1
E/J 131,000 L sl - 130.900 tp - 131.540 lot 0.5

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wykiwać brokera...czyli moja szkoła trejdu

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Zaintrygował mnie sam temat - z czystej ciekawości, możesz coś więcej napisać w związku z nim? :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Marcion1899
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 02 cze 2013, 00:08

Re: Wykiwać brokera...czyli moja szkoła trejdu

Nieprzeczytany post autor: Marcion1899 »

Podczas kolejnych postów, w których bedę przedstawiał swoje trejdy i prognozy pzredstawię sie w kilku słowach zeby czytający probowali zrozumieć moj tok myslenia, który kreowany jest przez moją osobę.

Na forexie jestem około 2 lat z przerwami,...przerwy głównie spowodowane czyszczeniem depo :D. Zadaje sobie pytanie dlaczego doprowadzam do sytuacji, no i doszedłem do wyjaśnienia tej zagadki....w końcu.
Po kliku udanych trejdach, kilka dni z rzędu moj mózg lub jego szczątki dają sygnał.......jestes najlepszy, pokonałes rynek, idziesz jak burza....i koncze jak zwykle.
I za każdym razem mowie sobie dosc, czekaj, nie podpalaj sie....i co....jak zwykle to samo zabawa w czasie publikacji danych....

Dlatego ten dziennik...może nie bede popełniach głupich błędów zeby pozniej sie ich nie wstydzic na forum

pozdrawiam

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wykiwać brokera...czyli moja szkoła trejdu

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Bardziej chodziło mi o frazę "wykiwać brokera" ale niemniej jednak życzę powodzenia. Udaje się tylko najwytrwalszym i pokornym ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Re: Wykiwać brokera...czyli moja szkoła trejdu

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

Chyba tytuł się pomylił?

Powinno być FRAJERA nie brokera.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Wykiwać brokera...czyli moja szkoła trejdu

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Napisz proszę chociaż na którego broka zagiąłeś parol, żeby inni mogli spokojnie spać... (obstawiam że BOSSA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
BTW tytuł roku...
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
Marcion1899
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 02 cze 2013, 00:08

Re: Wykiwać brokera...czyli moja szkoła trejdu

Nieprzeczytany post autor: Marcion1899 »

Pierwszy trejd -zadziałał sl :cry:

Po ostatnich niepowodzeniach nie potrafie sie "skoordynować" z rynkiem, chyba za bardzo chce...

A tak wogóle to masz racje....BOSSA, coos z nia nie tak. Jestem daleki od tworzenia teorii spiskowych i całą winę bioorę na własną głupote, ale mozesz mnie oswiecic. Zresztą z Bosiem jestem juz 8lat na akcjach a pozniej forex wiec zasadniczo nie nazekam

Trade nr 2
E/U sell limit 1.08970 lot 0.02 tp - 1,0820 sl - 1,09150


pytanie: jak dołączyć print screen monitora do postu, z góry dzieki

Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: Wykiwać brokera...czyli moja szkoła trejdu

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

Musisz napisać przez ''odpowiedz'' tam w formularzu masz dodaj załącznik(wybierz plik).

Pozdrawiam,
Leo
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

Awatar użytkownika
Hikari
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 394
Rejestracja: 10 mar 2005, 19:05

Re: Wykiwać brokera...czyli moja szkoła trejdu

Nieprzeczytany post autor: Hikari »

dlaczego wykiwać brokera? On jest tylko pośrednikiem ( dobrym albo do bani) jeśli będziesz koncentrować się na negatywnych (wykiwać) aspektach tradingu popłyniesz. Jak coś Ci nie pasuje skontaktuj się z brokiem, ew. olej go.
Mozna zarobic kilka tysiecy % a nastepnie stracic tylko 100% ;)

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Wykiwać brokera...czyli moja szkoła trejdu

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Hikari pisze:dlaczego wykiwać brokera? On jest tylko pośrednikiem ( dobrym albo do bani) jeśli będziesz koncentrować się na negatywnych (wykiwać) aspektach tradingu popłyniesz. Jak coś Ci nie pasuje skontaktuj się z brokiem, ew. olej go.


Widocznie ma na myśli brokera MM, który zazwyczaj jest druga stroną transakcji a zabezpiecza się przy większych dealach.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

ODPOWIEDZ