Czy się da?

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
walenty
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 13 mar 2015, 22:17

Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: walenty »

Cześć,
dziennik po to by dać innym nadzieję lub ją odebrać do cna.

Kim jestem? Od 2010 roku konikiem, później rok przerwy do teraz. Okres ten spędziłem na ułożeniu strategii pod ogranie rynku. Czytałem również w tym czasie trochę te forum i doszedłem do wniosku, że należy bez zawachania podzielić wnioski overall'a.

Motto dziennika: forex nie jest do tego, żeby zarabiać co miesiąc pensję tylko mnożyć kapitał.

Założenia:
- absolutnie zawsze SL
- nie dokładanie do straty
- zawsze z trendem (trend to pojęcie tak względne, że niech lepiej nikt się nie odnosi do tego myślnika, trend będę oceniał na czuja)

Pozycje jedna, dwie na dzień. Będę wrzucał screen każdej. Inwestycja 1000 realnych euro.

Cele:
- marzec/kwiecień dobić do 2000 euro
- w maju do 4000 euro
- w czerwcu do 8000 euro
- lipiec wolny
- w sierpniu do 16000 euro
- we wrześniu do 32000 euro
- w październiku do 64000 euro
- w listopadzie do 128000 euro
- grudzień wolny
W ciągu 5 lat (z roczną przerwą) straciłem na forexie 19 tysięcy. Przeliczajc czas (1/2 etatu) po najniższej krajowej to jeszcze 42 tysięcy, a Ty?

Skończę 30 czerwca z forexem jeśli zostanę ograny.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

dlaczego wyznaczasz sobie takie ambitne cele? nie sadzisz, ze bedzie to Ciebie dolowac? jak na poczatku listopada rynek byc moze wpadnie w konsole i zacznie wycinac Twoj trendowy system i nagle z 64k€ na koniec pazdziernika zrobi sie 20k€ w polowie listopada?

filemonczyk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 13 sie 2014, 22:03

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: filemonczyk »

Po przeczytaniu Twojego wpisu, mysle ze stracisz, chociaz zycze Ci zrealizowania celow.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

"Konikiem"? Czyli jak ja cinkciarzem, czy grałeś na kontraktach na polskie indeksy?
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

GawronB
Gaduła
Gaduła
Posty: 247
Rejestracja: 07 maja 2014, 12:57

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: GawronB »

walenty , bez obrazy ale uważam że ciśnienie na osiągnięcie celu cię zabije, i jeszcze jedno biorąc pod uwagę twój cel, strategię dodając to co masz w stopce wpisane to nasuwa mi się nieodparta myśl że koniecznie chcesz się odegrać a chęć "odegrania się" nie jest dobrym pomysłem.

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

ktos dla jaj napisal a Wy sie wkrecacie :D
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

ForexMafiaKartel jednak się nie poddajesz... :wink: :564:
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Mpapiez

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: Mpapiez »

niemiaszek pisze:ForexMafiaKartel jednak się nie poddajesz... :wink: :564:
Szybko go rozgryzłeś :564: .


@Walenty / ForexMafiaKartel

Stawianie sobie celów kwot do osiągnięcia, to najszybsza droga do bankructwa.
Żeby ci uzmysłowić o czym piszesz, to mając blade doświadczenie i umiejętności, chcesz zarobić 12800% w ciągu niecałego roku.

Posadka w Goldmansachs już czeka jak ci się uda ;).

walenty
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 13 mar 2015, 22:17

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: walenty »

irmentruda
Tak, mój system jest trendowy. Wchodzę w trendzie wzrostowym, spadkowym i horyzontalnym.

filemonczyk
Myślę, że nie podzielę twojego losu.

Adrianoforex
Nie jestem cinkciarzem. Grałem po kilkadziesiąt koni w 2010 rou na FW20. Ale teraz nie miałbym na depozyt.

DavidFx
To już tu nie pisz więcej jeśli dziennik jest dla jajec.

niemiaszek, Mpapiez
Proszę mnie nie kojarzyć z żadnym member z tego forum. Nigdy tu nic nie pisałem. Nie jestem overall (ForexMafiaKartel, effective). On mnie tylko zapalił do tego dziennika bo jest w podobnej sytuacji jak ja.

GawronB
Muszę się odegrać nie tylko za stracone pieniądze i czas ale i krótkowzroczość od monitora, zwyrodnienia kręgosłupa lędźwiowego od siedzenia i ogólnie za stracony pewien okres życia.

Mpapiez
Blade doświadczenie i umiejętności to chyba ty masz. Ja siedze w tym 5 latek.
W ciągu 5 lat (z roczną przerwą) straciłem na forexie 19 tysięcy. Przeliczajc czas (1/2 etatu) po najniższej krajowej to jeszcze 42 tysięcy, a Ty?

Skończę 30 czerwca z forexem jeśli zostanę ograny.

Awatar użytkownika
Declan
Gaduła
Gaduła
Posty: 155
Rejestracja: 03 maja 2013, 18:35

Re: Czy się da?

Nieprzeczytany post autor: Declan »

Nawiązując do tytułu Nie da się,

Siedzę od 5 lat poszło z 25 tyspln, w ubiegłym roku część odebrałem rynkowi, nawet ugrałem coś w konkursie mforexu, ale w drugiej połowie roku jen mnie wyleczył ze złudzeń,na rynek nie ma mocnych, wzorem jest dla mnie Grzegorz Niemiaszek, ale ta ostatnia pozycja to ja w zeszłym roku, jen już nie wrócił a ja kasy choć trochę odzyskanej już nie oddam.
Teraz pykam groszami, ugram to piwo, nie ugram nie ma piwa, całkiem serio po 5 zł :) zgarniam, taka zabawa jak w zdrapkę, totolotka, tyle że rynek znam więc częściej pije piwko,
„Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie”. - Dante Alighieri

ODPOWIEDZ