Pierwszy dziennik

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
RainMan
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2015, 17:07

Pierwszy dziennik

Nieprzeczytany post autor: RainMan »

Witam wszystkich Traderow :) jestem nowy na forum, zakladam ten dziennik z mysla, ze zmotywuje mnie on chociaz w minimalnym stopniu do bycia bardziej konsekwentnym w trzymaniu sie moich zalozen do osiagniecia poziomu regularnych zyskow aby poprostu nie popelnic tego samego bledu co dokladnie wczoraj :) na parze EUR/USD. Do wczorajszego dnia moje zalozenia sprawdzaly sie bardzo dobrze lepiej nawet niz oczekiwalem i bylo by tak w dalszym ciagu gdybym sie ich trzymal ale stalo sie i trzeba wyciagnac wnioski z bledu :).
Od poiedzialku ruszam z kwota 1500zl nie jest to kwota jakas ogromna ale uwazam, ze moge z niej zrobic naprawde pokazna sume, przykladowo 17 grudnia wplacilem 500zl i do wczoraj zrobilem z niej prawie 3,700zl bez paru groszy trzymajac sie skrupulatnie moich zalozen az wlasnie do wczoraj nie wiem jak to wytlumaczyc dzien slabosci moze :) zagralem zupelnie przeciwnie do planu.
Mowie odrazu nie przeliczam ilosci tranzakcji na procenty ile trafnych ile zlych czy wspolczynniku ryzyka do zysku, moim glownym zalozeniem sa regularne zyski i kazdy dzien zakonczony plusem tak jak do tej pory bylo. Wydaje mi sie, ze przeliczanie procentowe jest troche tak jakby nie potrzebnym zapychaniem umyslu ale kazdy ma inne zaloznia dostosowane do swojej gry na FX :) prostota jest najelpsza.


Prowadze pierwszy taki dziennik online wiec prosze o wyrozumialosc jezeli czegos nie dopisalem :) w razie jakichs pytan postaram sie na nie odpowiedziec w miare mozliwosci czasowych. Dziennik bede staral sie uzupelniac codziennie w miare mozliwosci :) tak jak napisalem wyzej ten dziennik bede prowadzil w celu motywacji aby trzymac sie zalozen. Mysle, ze zdajac relacje przed wami bede bardziej konsekwentny w trzymaniu sie planu :) prowadze taki dziennik samemu ale to nie to samo jak przed kims zdawac relacje ze swoich dzialan :)

Pozdrawiam wszystkich !:)

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Pierwszy dziennik

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Luzik. Wrzucaj obrazki, tak jest łatwiej i ładniej.
Powodzenia :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
Gajowy
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 25 lut 2007, 19:40

Re: Pierwszy dziennik

Nieprzeczytany post autor: Gajowy »

Powodzenia RainMan. Jak grasz jak Twój nick to bedzie dobrze ; )
The key to living is giving.

ODPOWIEDZ