Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Jeśli moder nie będzie miał nic przeciw założę nowy journal, pod który podpięte jest konto z bossy, gdzie od 1 stycznia zgodnie z zapowiedziami wystartowaliśmy z kwota 10.000 zł. Ile osób ma się ścigać w tym wyścigu już nie pamiętam, ale na szczęście udało sie podpiąć pod Forex Factory i każdy może sprawdzać co i dlaczego.

Wątek założony równiez po to, by nie nadużywać gościnności Szwajcara i tutaj skupić uwagę forumowych hejterów. :mrgreen:


Dla niewtajemniczonych krótka informacja. Dzisiejsza wypłata z konta była po to, by na screenie udowodnić Sqorn'owi i Leonardo, że to nie ściema. Ale oni myślą, że wszyscy działają jak oni więc musiałem podpiąć pod FF.

Jak na razie w tym wyścigu prowadzę. Pytanie jak długo i czy Leonardo, Sqorn i inni wygrzebią się z minusów. Ale im też finalnie życzę powodzenia. :564:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Wiem, że mój pogląd jest delikatnie mówiąc kontrowersyjny. Ale o to moje argumenty:

- piramidy są nudne

- piramidy są wyczerpujące czasowo

- piramidy nie są gwarantem ponadprzeciętnych zysków

- piramidy (te w wykonaniu Szwajcara), a bardziej czekanie na nie może doprowadzić do bankructwa

a teraz do roboty tylko niech kasa wpłynie z powrotem na konto.

Założenia:

- gridowanie kiedy tylko się da

- od czasu do czasu gra zgodna z trendem na większym locie (założenia TOP SECRET) :mrgreen:

- zysk na koniec 2015 pomiędzy 500 a 1000% wszystko co ponad to będzie miłą niespodzianką

- precz z hasłami, że zyski kilka, kilkanaście procent rocznie z forex mają sens :mrgreen:



Przy gridzie posługuje się:

- wykres świecowy

- M15

- zmodyfikowany Stoch (wiem ale nie powiem :mrgreen: )

Przy TOP SECRET posługuję się:

- wykres świecowy

- M15

- zmodyfikowany MACD (wiem ale nie powiem :mrgreen: )

- standardowy parabolic SAR
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Sorry moder, że w osobnym poście, ale tak jest czytelniej.

W przeciwieństwie do "gurów" piramidowania i PA:

- piszę tylko i wyłącznie na FOREX-NAWIGATOR

- nie udzielam wywiadów

- nie prowadzę szkoleń

- nie tworzę FX zonów i .....

- nie podpierdzielam innych forumowiczów, aby zostali zbanowani (tak jak to za sprawą Szwajcara zlinczowano mnie na Comparic) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

- nie umieszczam w stopce adresów www, blogów etc

- niestety ale prawdopodobnie nadal będę wklejał swoje fury ze swoimi synami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

Adriano no :) dało się, dało. To po co ta cała zabawa w niedostępną? Ja również tobie życzę powodzenia żeby to się choć raz nie skończyło tak jak do tej pory nam pokazywałeś, czyli sporymi stratami. Również życzę tego byś wytrzymał z tym podglądem i kasą na rachunku co najmniej do czasu który zakładaliśmy.

Dawno mnie tak nie zdziwiłeś, to chyba pierwszy raz jak za słowem idzie czyn. Oby to nie były tylko takie dobre złego poczatki.

A jeszcze we wstępie gdzie wymieniłeś mnie to wszystko Ci się pomyliło bo to właśnie my sprowokowani pierwszy raz zrobiliśmy tak jak ty.

Powodzenia w trading i wytrwałości w postanowieniach ;)

Pozdrawiam,
Leo
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Leonardo pisze:Adriano no :) dało się, dało. To po co ta cała zabawa w niedostępną? Ja również tobie życzę powodzenia żeby to się choć raz nie skończyło tak jak do tej pory nam pokazywałeś, czyli sporymi stratami. Również życzę tego byś wytrzymał z tym podglądem i kasą na rachunku co najmniej do czasu który zakładaliśmy.

Dawno mnie tak nie zdziwiłeś, to chyba pierwszy raz jak za słowem idzie czyn. Oby to nie były tylko takie dobre złego poczatki.

A jeszcze we wstępie gdzie wymieniłeś mnie to wszystko Ci się pomyliło bo to właśnie my sprowokowani pierwszy raz zrobiliśmy tak jak ty.

Powodzenia w trading i wytrwałości w postanowieniach ;)

Pozdrawiam,
Leo


Hi hi hi to konto tez już kiedyś było jak zrobiło ponad 1200%. Ale spoko historia.

Jutro zanim dojdzie kasa i tak idę na pogrzeb kolegi :roll: Jak wrócę to może jutro coś podziałam. Dobranoc
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

Ehe i teraz będzie dalej, że Cię pogrzeb tak z równowagi wyprowadził ze się na MC skończy :/ Nie wmawiaj mi klamstw, bo tego typu oszczerstw nie lubię. Co do podglądu i stejtów to sobie jeszcze raz przeczytaj te posty które pisałem u szwajcara tylko ze zrozumieniem. I nie musisz mnie cytować jak piszesz pod moim postem. Jestem tutaj od samego twojego początku i tylko generowanie strat widziałem w twoim wykonaniu, tak więc bajki niech sobie leżą gdzie ich miejsce, a ty jak chcesz coś udowodnić to rób swoje raz a dobrze bez ściem.

Dobranoc.
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Czytam te twoje posty i kłamiesz tam sugerując że screeny są nieprawdziwe. Podobnie sqorn. Ale to już za nami. Pytanie kiedy ty przywrócisz podgląd konta. A już najlepiej jakbyś zrobił to w FF. Sqorn już zrejterował został tylko Szwajcar i ja. Ktoś jeszcze miał startować od 10.000 zł?????????


Skoro obserwujesz mnie od poczatku to czemu nie lukniesz pierwszego dziennika hi hi hi. Dobranoc.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
Leonardo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 638
Rejestracja: 01 kwie 2013, 21:54

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: Leonardo »

Nie obserwuje Ciebie od samego początku tylko od czasów gdy głupoty wypisywałeś w co poczytnikszych dziennikach, a później w tym twoim offtopowym.

Co do kreskówek to nie kłamię a jedynie kwestionuje ich prawdziwość tak jak i sgorn mamy ku temu powody, a chęci udowodnienia że jest inaczej nie przejawiałeś.

Co do mojego podglądu to zniknął ze stopki a nie z mojego dziennika czyli wychodzi że dalej kłamiesz, a dlaczego zniknął masz tu http://forex-nawigator.biz/forum/pirami ... ml#p731858

Daj znać jak rozkminisz o co chodziło ze zniknięcie widgeta ze stopki, to wkleję go bo to żadna tajemnica, ze straty też dumny nie jestem ale i się jej nie wstydzę, może zmaleje może wzrośnie czas pokaże. Co by się nie stało i tak będzie dobrze, a stać się coś musi :)

Pozdrawiam,
Leo
"Najważniejsze nie jest to, co robisz, ale to, jak to robisz."
"Dokładnie wiedz czego szukasz, łatwiej będzie znaleźć."
"Pomyśl, zanim pomyślisz."

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

absolutnie nie jestem na minusach :) podglad do mojego konta jest caly czasd na stronie. tak jak bylo 1000 $ tak tez jest takze nie wprowadzaj w bład :) pisalem ze robie testy i od nowego roku ruszam wiec zobaczymy procentowo jak Ty skonczysz i jak reszta (i ja) skonczymy. Co do twojego przechwalania to odrób poki co te strtaty co zes publicznie narobil. zapomnailes juz o tych twoich cudnych kontach gdzie pykałes po 2-3 pipsy i jak kamień w wode MC zaliczyles? :) teraz 20 % jestes na plusie ti to ma byc twoj szczyt mozliwosci? poki co jeszcze nie odrobiles strat z kont pokazowch takze czekamy az odrobisz. no to super ze dales podglad, to teraz mozna sie uczciwie zmierzyc :) zatem do dziela ! :)

P.S.
dlaczego kwoty zasłniles na FF? ja wszystko udostepniam i pokazuje.
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Re: Gridowanie i nie tylko, czyli precz z piramidami

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

a te "fury" to wez zacznij wklejać gdzies na forum WP lub ONET. Tam moze zrobisz wrazenie na jakis gimnazjalistach. Kogo to obchodzi tu ? :)
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

Zablokowany