Złota piramida czyli powoli ale furt

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Fxsignalsguru
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2014, 00:09

Złota piramida czyli powoli ale furt

Nieprzeczytany post autor: Fxsignalsguru »

Witajcie,

Mam zamiar prowadzić dziennik:

Historia:

Forexem zajmuję się od kilku miesięcy więc doświadczenie jest nikłe, ale pierwszy raz styczność miałem z nim w roku 2004 na platformie betonmarkets.com oczywiście początki były dramatyczne. Oszczędności szkoły średniej zostawiałem u brokerów. Zaprzestałem tradingu, żeby wrócić do niego z większą wiedzą, kapitałem oraz silniejszą psychika. Dokształcam się cały czas.

System:

Sposób handlu nie jest specjalnie wysmakowany- piramidowanie na złocie. Loty 0,01. Maksymalnie 13 pozycji w koszyku.
System sprawdził się na demie, ale wiadomo demo to nie real. Wpłaciłem 1000EURO.

Zarządzanie ryzykiem:

Z powodu małego depo - 1000euro 13 pozycji w koszyku (domyślnie maks 15 na koszyk)
Drawdown - jeśli =>3% pozycja zostaje zamknięta.

Cel:

Nic wygórowanego- po prostu utrzymać się się na plus jak najdłużej. Wyciągając wnioski z przegranych, analizując wygrane.

Nie będę wrzucał tutaj często update z analizami etc. Do dyspozycji macie myfxbook.com liczę na sugestie, komentarze.

Na ten moment mam szczęście :) Oby jak najdłużej!
Obrazek

termometr123
Gaduła
Gaduła
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2012, 00:37

Re: Złota piramida czyli powoli ale furt

Nieprzeczytany post autor: termometr123 »

Odblokuj historię transakcji jeśli to możliwe,fajnie byłoby spojrzeć na pozycje a nie tylko na procenty ;d powodzenia :)

Fxsignalsguru
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2014, 00:09

Re: Złota piramida czyli powoli ale furt

Nieprzeczytany post autor: Fxsignalsguru »

Odblokowana.

Kilka słów:

Na ten moment mamy 7 krótkich pozycji i czekamy na wiadomości z US o godzinie 14:30. Generalnie już od 13:00 nie spuszczam wykresów z oczu.
termometr123 pisze:Odblokuj historię transakcji jeśli to możliwe,fajnie byłoby spojrzeć na pozycje a nie tylko na procenty ;d powodzenia :)
Obrazek

Fxsignalsguru
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2014, 00:09

Re: Złota piramida czyli powoli ale furt

Nieprzeczytany post autor: Fxsignalsguru »

Mały update,

Niestety w poniedziałek po głosowaniu rynek okropnie się wahał, niestety źle założyłem kierunek i musiałem pozamykać pozycje ze sporą stratą.

Wczoraj był dość dobry dzień- +5%.

W dalszym ciągu mamy 23% do przodu.
Obrazek

Fxsignalsguru
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2014, 00:09

Re: Złota piramida czyli powoli ale furt

Nieprzeczytany post autor: Fxsignalsguru »

Wczoraj zgodnie z założeniem byłem zmuszony do zamknięcia pozycji które powodowały największą stratę, dziś skok z 1199 do 2017 i zamkniecie wszystkich pozycji.

Grudzień cały czas nie jest łaskawy dla mnie.
Obrazek

ODPOWIEDZ