Nie wiem jak można tracić :)

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
krysa_gambler
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:20

Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: krysa_gambler »

Hej, mówią na mnie krysa :P
Zakładam dziennik na prośbę kumpla, który też właśnie mnie namówił na rozpoczęcie przygody z FX. Dał mi parę rad. Polecił grać na daxie bo na walutach to mówił, że teraz słabo. Powiedział, żeby trzymać dobre RR (myślę, że 2 do 1 wystarczy) i co każdą pozycję stratną powiększać lota, żeby ją odrobić i wyjść na plus na następnej pozycji. Dzięki temu zawsze będę zyskiwał. W efekcie jego namowy postanowiłem pożyczyć kaskę po trochu od każdego kumpla i ją pomnożyć, a potem spłacić (zebrałem 10k z kawałkiem, jak to stracę to nie wiem co ze sobą zrobię bo takiej kasy to nigdy w rękach nie miałem). Rachunek real otworzyłem w zeszłym tygodniu, a wczoraj ogarnąłem demo. Teraz już każda transakcja na rzeczywistym będzie.
Zaczynam od 0,2 lota (u mojego broka dax mnożą przez 25euro), czyli 100 punktów (1% ceny daxa) to 2000 zł.
Zawsze stawiam SL - jest wielkości 10 lub więcej punktów. TP w odległości 2x SL.
Kto się zbyt ubóstwa boi, nie wart używać bogactwa.

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

Hmm...

Obrazek

Jeżeli to co napisałeś jest poważne to cóż... dla własnego dobra przemyśl to jeszcze kilka razy ;)

Awatar użytkownika
krysa_gambler
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:20

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: krysa_gambler »

Nie rozumiem co dokładnie mam przemyśleć. Plan jest ułożony i zarobie na bank.

Pierwsza pozycja na BE, a mogłem kasować 200zł. Więcej takich nie będę wrzucał, tylko zyskowne lub stratne.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kto się zbyt ubóstwa boi, nie wart używać bogactwa.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Ciekawe jakie multikonto byśmy znaleźli pod tym nickiem. Treść pierwszego posta w najmniejszym stopniu nie wiarygodna, ale na pewno będzie wesoło, więc życzę dobrej zabawy :)
Podepnij konto po fxbooka, bo jestem niemalże pewny że konto również jest fikcyjne i zwyczajnie nic nie podczepisz :)
(chciałbym się mylić)

Pozdro

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Damfry pisze:Ciekawe jakie multikonto byśmy znaleźli pod tym nickiem.
Coś mi się wydaje że zaraz usłyszymy że w środy są zmyłki :mikolaj: darz bór :mikolaj:
Wolałbym się mylić.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
krysa_gambler
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:20

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: krysa_gambler »

Damfry pisze:Ciekawe jakie multikonto byśmy znaleźli pod tym nickiem. Treść pierwszego posta w najmniejszym stopniu nie wiarygodna, ale na pewno będzie wesoło, więc życzę dobrej zabawy :)
Podepnij konto po fxbooka, bo jestem niemalże pewny że konto również jest fikcyjne i zwyczajnie nic nie podczepisz :)
(chciałbym się mylić)

Pozdro
Mulitkonta jakieś :shock: fxksiążki :shock: trololowanie :shock: no seryjnie mówię, nie w głowie mi żarty. Mogę podpiąć co tam chcecie, tylko co to da jak i tak nie pokaże to czy mam real czy demo. Piszę, że już gram real to gram real. :568:

Naprawdę nie kminicie tego, że w nieskończoność nie można mieć kolejno strat? W końcu wpada jakaś zyskowna i wszystko się odrabia. Dopiero 8 strata z rzędu wywali mnie. Wszystko policzone :mrgreen:
Kto się zbyt ubóstwa boi, nie wart używać bogactwa.

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

marna prowokacja, nikt na to się nie nabierze.... można zamknąć/dać do kosza/od razu wywalić
PS: co macie dzisiaj na obiad? ;)
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

Awatar użytkownika
krysa_gambler
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2014, 14:20

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: krysa_gambler »

Ale wy sceptyczni :cry: Udowodnię wam, że się mylicie i zarobię w ten sposób :twisted:
Kto się zbyt ubóstwa boi, nie wart używać bogactwa.


Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Re: Nie wiem jak można tracić :)

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

krysa_gambler pisze:Ale wy sceptyczni :cry: Udowodnię wam, że się mylicie i zarobię w ten sposób :twisted:
Nam wcale nie szkoda pipsów dla Ciebie. Ja Ci życzę samych zyskownych pozycji :)

Podepnij na tym portalu konto, z tego co wiem sam weryfikuje real/demo

http://www.forexfactory.com

ODPOWIEDZ