Metatrader 4.0 pod Win7 nie widzi wskaźników

O jezykach programowania w platformach i nie tylko.
Awatar użytkownika
doni
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 20 gru 2008, 06:30

Metatrader 4.0 pod Win7 nie widzi wskaźników

Nieprzeczytany post autor: doni »

Witam serdecznie.
Mam na dysku przenośnym zainstalowanego metatradera 4.0 jeśli dysk podepnę pod system Win XP to wszystko ok, wskaźniki są widoczne można handlować. Jednak jeśli wepnę ten dysk do swojego komputera to gdzie mam legalny system operacyjny Windows 7 to 3/4 wskaźników jest niewidocznych pomimo że fizycznie one są w folderze MQL4 indicators, próbowałem zrobić szablon pod win XP a następnie przenieść szablon do Win7 ale to też nic nie daje, szablon się przenosi ale nie montuje na danej parze pomimo że ma zapisane iż potrzebuje takiego wskaźnika.
Zatem zdecydowałem się na przegranie Metatradera z dysku przenośnego na dysk systemowy "c" Win 7 ale to też nic nie daje.
Już nie wiem co robić słyszałem że Windows 7 ma pod tym kątem hopla próbowałem coś sam zrobić ale nic to nie daje.
Co więcej mam jeszcze laptopa kupiłem żonie i na jej laptopie jest też legalny Windows 7 i u Niej wszystko śmiga...a u mnie nie :(
Pomóżcie proszę...

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Metatrader 4.0 pod Win7 nie widzi wskaźników

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Uruchamiasz system i/lub MT4 z uprawnieniami administratora?
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
doni
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 20 gru 2008, 06:30

Re: Metatrader 4.0 pod Win7 nie widzi wskaźników

Nieprzeczytany post autor: doni »

Temat rozwiązany.
Zainstalowałem nowy MT4 ze strony admirala i wkleiłem wskaźniki i szablony z dysku przenośnego gdzie mam drugi mt4 z tym samym numerem konta i hasła. Nic to nie dało.
Ale zauważyłem że nowo zainstalowany MT4 by skompilować wskaźnik lub użyć szablonu stosuje dziwną (chodzi tu o ciąg cyfr i liczb) ścieżkę dostępu
ścieżka dla szablonów:
C:\Users\Bartek\AppData\Roaming\MetaQuotes\Terminal\35E2F21F52FF6E01FD5B5E8930EA931F\templates
a ścieżka dla wskaźników:
C:\Users\Bartek\AppData\Roaming\MetaQuotes\Terminal\35E2F21F52FF6E01FD5B5E8930EA931F\MQL4\Indicators
nie wiem dlaczego tak jest bo na dysku przenośnym poprostu wklejam wskaźniki do folderu indicators a szablony do folderu templetates i wszystko śmiga na laptopie czy kompie z XP, ale już na moim kompie z Win 7 nie....
w każdym już razie chodzi poprostu mam teraz dwa MT4 z tym samym hasłem i numerem konta.
dzięki za Raposo za odpowiedź

Theaught
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2015, 13:46

Re: Metatrader 4.0 pod Win7 nie widzi wskaźników

Nieprzeczytany post autor: Theaught »

Windows 7 ma inny system plików i przez to mógł nie pokazywać wskaźników.

benek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 10 maja 2010, 14:22

Re: Metatrader 4.0 pod Win7 nie widzi wskaźników

Nieprzeczytany post autor: benek »

Witam

mam ten sam problem co doni
nie widzi indyków i temple
mt4 instalowane z poziomu administratora
co trzeba zrobić żeby mt4 zaczęło dzialać normalnie?

rozwiązane



Pozdrawiam

Mario797
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2013, 18:14

Re: Metatrader 4.0 pod Win7 nie widzi wskaźników

Nieprzeczytany post autor: Mario797 »

Czyli jak rozwiązać ten problem?

ODPOWIEDZ