głupotyw testerze strategii na platformie mt4

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
carowiec
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2016, 20:17

głupotyw testerze strategii na platformie mt4

Nieprzeczytany post autor: carowiec »

Witam, stworzyłem prostą strategię w mql4 i później ją testowałem na testerze platformy mt4. Po testach przejrzałem dokładnie wykres wejść i wyjść. Powychodziły tam kompletne głupoty jeśli chodzi o SL i TP. Na dowód załączam zdjęcie(
testowanie_1.JPG
) z opisem. Czemu tak się dzieje? Czy ta platforma do testowania jest po prostu do bani czy może ja coś źle robię?
Opis rysunku: przyjrzyjmy się otwarciu pozycji o 11.00 24.03.2016. Otwarcie jest ok, ale TP jest ustawione na 38,66, tymczasem na rysunku widać zaznaczony na poziomie między 38,75 a 38,85. Co ciekawe łapie tego TP na tym poziomie (co na rysunku) a wylicza zyskowność transakcji na poziomie TP z godziny 13.53. Jak widać na rysunku również linie TP i SL są zamienione. Chodzi mi głównie o to że rysunek ma się ni jak do zakładki rezultaty. I pojawia się pytanie czy aby ten tester był ok? Np. nie miał jakiś poważniejszych błędów z wejściami czy wyjściami zgodnymi z napisaną strategią?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
carowiec

ODPOWIEDZ