sygnały, zulu itd.

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
oiro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 423
Rejestracja: 05 mar 2008, 00:40

sygnały, zulu itd.

Nieprzeczytany post autor: oiro »

Witam wszystkich,
dysoponuję dośc fajnym systemem jak na razie pozwalającym zarobić, chciałbym jednak również 'zwiększyć swoje konto' oferując innym ea. Gdzie najlepeij można sprzedawać ea (oczywiście bez źródła)? Są jakieś platformy? Słyszałem o zulu tradeing czy da się na tym zarobić? Jaki są Wasze opinie?
Z góry dnx za odp.

feliokulio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 16 sty 2013, 18:33

Re: sygnały, zulu itd.

Nieprzeczytany post autor: feliokulio »

Hej
Moje pytanie. Jaka jest oczekiwana skuteczność twojego robota?

Awatar użytkownika
oiro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 423
Rejestracja: 05 mar 2008, 00:40

Re: sygnały, zulu itd.

Nieprzeczytany post autor: oiro »

ok 2-3pips /rok

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: sygnały, zulu itd.

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

hej, jest tego troche gdzie mozna sprzedawac sygnaly ale nie wszedzie wszystko jest akceptowane. Np. na serwisie prowadzonym przez myfxbook "autotrade" nie wolno oferowac systemow bez SL wiec odpadaja wszelkie gridy z martyngalami.
Sprawdz jeszcze darwinex, copyfx z roboforexa, mql4.com. Ponoc niektorzy duuzo lepsza kase trzepia na sprzedawaniu sygnałów niż na samym trejdowaniu - swego czasu był tu na forum wałkowany temat niejakiego jokera z mql4.com, ktory miał dosyć spory abonament za sygnały i dużo sygnałobiorców.

Awatar użytkownika
oiro
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 423
Rejestracja: 05 mar 2008, 00:40

Re: sygnały, zulu itd.

Nieprzeczytany post autor: oiro »

oiro pisze:ok 2-3pips /rok
szybko pisałem, ocywiście miałem na myśli 2-3tys pips/rok.
Dziękuje za odp. (ea dla każdej pozycji ustala TP i SL) zastanawiałem się nad sprzedażą skompilowanego robota np. ze strony www. Tylko to wymaga sporo zachodu z rozpromowaniem systemu itd. - docelowo może tak ale teraz nie mam na to to czasu, a ea dobrze się sprawdza więc chciałbym zwiększyć kapitał:). Z tych portali który jest najpopularniejszy? ile średnio można zarobić?

ODPOWIEDZ