Round Levels_Poziomy Cenowe_noGUI - Aktywny Panel

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Round Levels_Poziomy Cenowe_noGUI - Aktywny Panel

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

Witam

dzięki starszym wersjom EA zrobiłem 4 poziomowy wskaznik Round Levels_Poziomy Cenowe_noGUI - bez GUI

Główne przyciski Poziomy i Cenowe są aktywne i uruchamiają panel dla poziomów.

Poziomy ustawia sie w ustawieniach dostosowując je do pary walutowej od M1 do W1

BM - bardzo mały
M - mały
D - duży
BD - bardzo duży

może się komuś przyda
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
ronni78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 12 sie 2016, 18:52

Re: Round Levels_Poziomy Cenowe_noGUI - Aktywny Panel

Nieprzeczytany post autor: ronni78 »

Jak na tym zarabiasz? Bo w mt4 jest już siatka, to jaka jest przewaga takich akurat poziomów? Z tego co widzę na wykresach, to cena wcale jakoś szczególnie się nie słucha tych czy innych poziomów. Zawsze jak dam L, to zaraz się cofa, a jak dam S, to zaraz idzie do góry i tylko tracę. To jak na tym zarobić?

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: Round Levels_Poziomy Cenowe_noGUI - Aktywny Panel

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

Witam poprawiona wersja działa poprawnie nie będę już tego ruszał bo mi to działa i jest ok .

Jak ktoś chce to niech korzysta . Wszystko należy przegrać wiadomo gdzie i odpalamy na wykres tylko

Round Levels_Poziomy Cenowe_2.mq4

ustawiamy wg upodobań i powinno śmigać .


Chciałem wstawić to w jeden plik ale za dużo roboty kopiowania i zabawy nie chce mi się po prostu , taka wersja mi wystarczy .

-- Dodano: 15 sie 2016, 20:55 --
ronni78 pisze:Jak na tym zarabiasz? Bo w mt4 jest już siatka, to jaka jest przewaga takich akurat poziomów? Z tego co widzę na wykresach, to cena wcale jakoś szczególnie się nie słucha tych czy innych poziomów. Zawsze jak dam L, to zaraz się cofa, a jak dam S, to zaraz idzie do góry i tylko tracę. To jak na tym zarobić?

To narzędzie służy do określenia okrągłych poziomów cenowych , jako dodatkowe potwierdzenie z innymi elementami jak mierzenia fibo korekta 1:1 , układy Harmoniczne , opory i wsparcia itd

Chodzi o to że w łatwy sposób pokazuje te poziomy i nic po za tym .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: Round Levels_Poziomy Cenowe_noGUI - Aktywny Panel

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

Mała wizualna zmiana - reszta jak w poście wyżej .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ