Wyjątkowa strategia - potrzebna rada

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
EyeOfGod

Wyjątkowa strategia - potrzebna rada

Nieprzeczytany post autor: EyeOfGod »

Witajcie, posłuchajcie mnie uważnie. Stworzyłem bardzo skuteczną strategię, którą budowałem przez wiele lat, wykorzystując całą wiedzę i doświadczenie swoją oraz innych. Wysoka stopa zwrotu m/m, niski drawdown, doskonale dobrane pary walutowe do gry (nie standardowe eur/usd, usd/jpy, dax czy gold) Przeszła ona przez ostatni rok szereg testów i jest gotowa do pracy. Opiera się o zupełnie nowe, innowacyjne spojrzenie na wykres. To coś, czego forex jeszcze nie widział. Kapitał, który potrzebuję na start to 10.000. I tutaj pojawia się pytanie. Macie jakieś pomysły jak wprowadzic strategię w życie, by zaczął zarabiac, nie posiadając niestety w tym momencie kapitału na start? Myślałem o sprzedaży np. przez e-bay czy allegro ograniczonej, niewielkiej ilości, tak by tylko uzbierac wyznaczoną kwotę, jednak będąc szczerym, nie chciałbym go teraz udostępniac, za dużo pracy i energii mnie to kosztowało, by od tak go upublicznic szerszemu gronu. Macie jakieś pomysły?

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Wyjątkowa strategia - potrzebna rada

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

liczysz tu na inwestora? lepiej sprzedaj nerkę.

EDIT: I jeszcze proszę:może napisz jak do tej pory zdobyłeś te wieloletnie wiedzę i doświadczenie nie posiadając keszu?

na... (EKHEM!) demo ? :mrgreen:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: Wyjątkowa strategia - potrzebna rada

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Karta kredytowa jak oddasz w ciagu 56 dni nie masz odsetek :-D
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Wyjątkowa strategia - potrzebna rada

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Idz do pracy albo szukaj frajera.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

jackub

Re: Wyjątkowa strategia - potrzebna rada

Nieprzeczytany post autor: jackub »

EyeOfGod pisze:Witajcie, posłuchajcie mnie uważnie. Stworzyłem bardzo skuteczną strategię, ........ Macie jakieś pomysły?
Tu masz jeden genialny pomysł.....

https://tnkcapital.pl/promocja_c5.php?g ... 0wodxtoHxQ

Awatar użytkownika
por. Borewicz
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 25 cze 2014, 11:58

Re: Wyjątkowa strategia - potrzebna rada

Nieprzeczytany post autor: por. Borewicz »

Napisz takiego posta na różnych forach forexowych. Może znajdziejsz frajera ;)

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Wyjątkowa strategia - potrzebna rada

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

EyeOfGod pisze:Witajcie, posłuchajcie mnie uważnie. Stworzyłem bardzo skuteczną strategię, którą budowałem przez wiele lat, wykorzystując całą wiedzę i doświadczenie swoją oraz innych. Wysoka stopa zwrotu m/m, niski drawdown, doskonale dobrane pary walutowe do gry (nie standardowe eur/usd, usd/jpy, dax czy gold) Przeszła ona przez ostatni rok szereg testów i jest gotowa do pracy. Opiera się o zupełnie nowe, innowacyjne spojrzenie na wykres. To coś, czego forex jeszcze nie widział. Kapitał, który potrzebuję na start to 10.000. I tutaj pojawia się pytanie. Macie jakieś pomysły jak wprowadzic strategię w życie, by zaczął zarabiac, nie posiadając niestety w tym momencie kapitału na start? Myślałem o sprzedaży np. przez e-bay czy allegro ograniczonej, niewielkiej ilości, tak by tylko uzbierac wyznaczoną kwotę, jednak będąc szczerym, nie chciałbym go teraz udostępniac, za dużo pracy i energii mnie to kosztowało, by od tak go upublicznic szerszemu gronu. Macie jakieś pomysły?
Wstawaj leniu czas do pracy. Teraz opowiadaj jaki miałeś sen :D

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Wyjątkowa strategia - potrzebna rada

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

jackub pisze:
EyeOfGod pisze:Witajcie, posłuchajcie mnie uważnie. Stworzyłem bardzo skuteczną strategię, ........ Macie jakieś pomysły?
Tu masz jeden genialny pomysł.....
Człowiek od czasu do czasu ma takie uczucie. Jakiś przebłysk intelektu wzlot nad wyżyny. Wydaje mu się, że jest genialny albo nawet bogiem lub jego oczkiem. Jednak potem zagląda do internetu albo dzieli się tą myślą ze znajomymi i dowiaduje się, że takie rzecz już były i są bez sensu.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

YarekQ
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 31 sie 2016, 10:53

Re: Wyjątkowa strategia - potrzebna rada

Nieprzeczytany post autor: YarekQ »

Dajesz mi kopię.
Ja testuję.
Jeśli system przejdzie testy - inwestuję.
Wypłacam Ci wszystko powyżej 10000 co system zarobi - przez 6 miesięcy.
Jeśli system nie zarobi dopłacasz mi brakującą część do 10000.
Deal?

Awatar użytkownika
jasiek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 25 lip 2015, 21:53

Re: Wyjątkowa strategia - potrzebna rada

Nieprzeczytany post autor: jasiek »

Więcej a przede wszystkim szybciej zarabia się na sprzedawaniu systemu niż na jego pracy jesli mowa o tak malych kwotach jak 10kpln. Wystarczy sprzedac 10 kopii po 250$ i juz masz 10kPLN.
Zeby sprzedac system trzeba miec realne konto do pokazania chocby 500$ plus 6 miesiecy z pozytywnym wynikiem np. 100/200% i akceptowalnym DD np. max 25/35%.
Ale jeszcze łatwiej chyba znaleźć jelenia...

ODPOWIEDZ