Pomoc przy poprawie systemu!

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Overpower
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2013, 19:05

Pomoc przy poprawie systemu!

Nieprzeczytany post autor: Overpower »

Witam !

Poszukuję chętnych *DOŚWIADCZONYCH traderów do poprawy systemu który sam już troche podrasowałem lecz potrzebuje on jeszcze czegoś by filtrować wejścia jeszcze lepiej... Jest to system oparty na systemie Quantum(nie repaintuje od razu mówię) lecz trochę pozmieniałem zasady by ograniczyć liczbę wejść i dodałem swoje filtry które działają dobrze lecz zawsze człowiek chciałby ulepszyć swój pomysł dlatego piszę o tym tutaj by znaleźć pare osób które chciałby ulepszyć wspólnie ten system..myślę, że brakuje mu jeszcze jednego dobrego wskaźnika by było super!. Z Waszą pomocą mogło by się udać.... NIe będe go tutaj umieszczał z racji że 80% osób po prostu sobie to ściągnie i oleje sprawę... interesuje mnie tylko współpraca przy udoskonaleniu tego a co za tym idzie wspólna korzyść :) . Testuje to od przeszło 2 miesięcy na koncie real i jestem zadowolony chociaż przegrane się zdarzają... a wiem, że dało by się tego uniknąć...

Jeśli jesteś zainteresowany to pisz na PW lub email:
avgn@interia.pl

No chyba że większość użytkowników tutaj wykażę chęć pomocy to wrzucę tutaj wszystko

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Pomoc przy poprawie systemu!

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

trochę pozmieniałem zasady by ograniczyć liczbę wejść i dodałem swoje filtry które działają dobrze lecz zawsze człowiek chciałby ulepszyć swój pomysł dlatego piszę o tym tutaj by znaleźć pare osób które chciałby ulepszyć wspólnie ten system..myślę, że brakuje mu jeszcze jednego dobrego wskaźnika by było super!. Z Waszą pomocą mogło by się udać...
Jeżeli twoj system jest taki super to zachęcam do skończenia tego samemu, bedziesz mial satysfakcje i nie bedziesz musiał się z nikim dzielić swoim pomysłem/wiedzą
Testuje to od przeszło 2 miesięcy na koncie real i jestem zadowolony chociaż przegrane się zdarzają... a wiem, że dało by się tego uniknąć...
Poza "systemem" ważne jest prowadzenie otwartej pozycji, MM, cała psychologia inwestowania.
Przegrane transakcje były, są i będą. Są częścią tego biznesu. Banki, fundusze czy doświadczeni traderzy też tracą, rzadko ale tracą.
Może pokombinuj nad zmniejszeniem lota żeby ograniczyć ryzyko albo przyjrzyj się współczynnikowi RR.
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

Overpower
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2013, 19:05

Re: Pomoc przy poprawie systemu!

Nieprzeczytany post autor: Overpower »

Lot trzymam cały czas na 0.01 / 0.02 z racji paru wejść jednocześnie. Póki co są to małe kwoty ale tak jest bezpieczniej myślę

Overpower
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2013, 19:05

Re: Pomoc przy poprawie systemu!

Nieprzeczytany post autor: Overpower »

Widzę, że 0 zainteresowania... w takim razie temat można zamknąć.

Moja oferta już nie aktualna!

ODPOWIEDZ