Strategia DAX Birger Schäfermeier

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
MarcinMC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:56

Strategia DAX Birger Schäfermeier

Nieprzeczytany post autor: MarcinMC »

Witam, chciałem zapytać czy ktoś zna strategię na dax której uczy Pan Birger Schäfermeier?
Skype marcinmc92

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Strategia DAX Birger Schäfermeier

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

Nie wiem jakich używa strategi (kiedyś słyszałem że ma kilka) ale możesz się o tym wkrótce przekonać
13 maja będzie w Wawie robił live trading, możesz sobie przyjść i popatrzeć jak na żywo inwestuje na dax na koncie milion euro
Linków nie daje żeby nie być posądzonym o reklamę. Wszystko jest na google :)
Cena jaką widziałem to 349zł, zakładając że Birger zamyka każdy dzień na plus nie widzę problemu. Bierzesz laptopa ze sobą i zawierasz transakcje tak samo jak on ;) Nie dość że będziesz bogatszy o wiedzę to powinien zwrócić się koszt szkolenia + być może fajna dniówka. Można by napisać że to metoda na Kuźniara :D


widziałem jeszcze 5 dniowe szkolenie w Birgerem w Niemczech za 10k :mrgreen:
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

Awatar użytkownika
kaiju
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 09 lis 2014, 10:54

Re: Strategia DAX Birger Schäfermeier

Nieprzeczytany post autor: kaiju »

Witaj,
W internecie na pewnym gryzoniu (cos z chomikiem związane :mrgreen: ) możesz znaleźć filmiki z jakiejś konferencji forexowej w Polsce ( 2012 rok zdaje się). Ogladalem je i on wtedy mówił, że korzysta z wielu strategii w zależności od pory dnia ( sesji giełdowej). Jak rozpoczyna się sesja to stara się grac na domknięcie luki cenowej (o ile takowa powstała) stosując wskaźnik ATR. A tak poza tym to gra po prostu z trendem wchodząc bezpośrednio na breakout'cie. Nie wiem czy coś zmienił do tej pory. Grywał jeszcze na bundzie, s&p500, oraz eurodolarze. A propos tej strategii na domknięcie luk cenowych to kiedyś własnoręcznie zrobiłem jej opis na screenie, który powinien być w linku na dole. Miłej lektury życzę :564:
http://forex-nawigator.biz/forum/resour ... dnie/94595

Awatar użytkownika
MarcinMC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 01 kwie 2014, 16:56

Re: Strategia DAX Birger Schäfermeier

Nieprzeczytany post autor: MarcinMC »

Dzięki, ale na gryzoniu nie znalazłem.
Skype marcinmc92

ODPOWIEDZ