Zamykanie all pozycji jesli osiagnie X profit, poszukuje

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Qukis10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 17 wrz 2013, 10:28

Zamykanie all pozycji jesli osiagnie X profit, poszukuje

Nieprzeczytany post autor: Qukis10 »

Witam, poszukuje jakiegos darmowego programu lub EA które by zamykało wszystkie pozycje otwarte i oczekujące jeśli np. zysk wszystkich pozycji osiągnie xxx $$. Jeśli ktoś zna poproszę o link, dzięki i udanego weekendu.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Zamykanie all pozycji jesli osiagnie X profit, poszukuje

Nieprzeczytany post autor: raposo »

EA Swiss Army. Znajdziesz bez problemu w sieci.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
oswarek
Gaduła
Gaduła
Posty: 202
Rejestracja: 15 mar 2013, 11:09

Re: Zamykanie all pozycji jesli osiagnie X profit, poszukuje

Nieprzeczytany post autor: oswarek »

w zalaczniku ea (Close All OPEN orders after SET AccountLOSS EA oraz Close All OPEN orders after SET AccPROFIT EA)do zamykania wszystkich pozycji przy osiagnietym x zysku i x straty.. nie wiem jak ze zleceniami oczekujacymi... a tutaj ( http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=193727 ) strone na ktorej je znalazlem.. sa tam tez inne ktore moze bardziej ci beda pasowac..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
hienas
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 27 cze 2007, 16:25

Re: Zamykanie all pozycji jesli osiagnie X profit, poszukuje

Nieprzeczytany post autor: hienas »

Bardzo dobrze zobrazowany i działający EA. Sprawdzony, pobrany z ogólnej biblioteki MT4.

PS. Przejrzyj zakładkę "biblioteka" w swoim MT4/MT5 - jest tam sporo kodów rozwiązujących proste i podstawowe potrzeby.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
kolejne stopnie na schodach wytrwałości....

Qukis10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 17 wrz 2013, 10:28

Re: Zamykanie all pozycji jesli osiagnie X profit, poszukuje

Nieprzeczytany post autor: Qukis10 »

Dzięki wszystkim, przetestuje po weekendzie jak sie sprawują te EA ;) Close5profit.mq4 wygląda obiecująco.

Qukis10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 17 wrz 2013, 10:28

Re: Zamykanie all pozycji jesli osiagnie X profit, poszukuje

Nieprzeczytany post autor: Qukis10 »

hienas pisze:Bardzo dobrze zobrazowany i działający EA. Sprawdzony, pobrany z ogólnej biblioteki MT4.

PS. Przejrzyj zakładkę "biblioteka" w swoim MT4/MT5 - jest tam sporo kodów rozwiązujących proste i podstawowe potrzeby.
Działa ale po osiągnieciu profitu zaznaczonego w EA zamyka tylko oczekujące zlecenia i tą pozycję gdzie jest uruchomione EA a reszte zostawia niestety otwarte na innych wykresach gdzie EA jest wyłączone.

-- Dodano: 09 mar 2015, 00:45 --
oswarek pisze:w zalaczniku ea (Close All OPEN orders after SET AccountLOSS EA oraz Close All OPEN orders after SET AccPROFIT EA)do zamykania wszystkich pozycji przy osiagnietym x zysku i x straty.. nie wiem jak ze zleceniami oczekujacymi... a tutaj ( http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=193727 ) strone na ktorej je znalazlem.. sa tam tez inne ktore moze bardziej ci beda pasowac..
Zamyka wszystkie otwarte pozycje po osiągnięciu Zysku, tylko problem w tym że zostawia wszystkie Oczekujące :/.

Awatar użytkownika
hienas
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 27 cze 2007, 16:25

Re: Zamykanie all pozycji jesli osiagnie X profit, poszukuje

Nieprzeczytany post autor: hienas »

Działa ale po osiągnieciu profitu zaznaczonego w EA zamyka tylko oczekujące zlecenia i tą pozycję gdzie jest uruchomione EA a reszte zostawia niestety otwarte na innych wykresach gdzie EA jest wyłączone.
A masz włączoną opcję AllSymbols=True i PendingOrders=True ??
kolejne stopnie na schodach wytrwałości....

Qukis10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 17 wrz 2013, 10:28

Re: Zamykanie all pozycji jesli osiagnie X profit, poszukuje

Nieprzeczytany post autor: Qukis10 »

hienas pisze:
Działa ale po osiągnieciu profitu zaznaczonego w EA zamyka tylko oczekujące zlecenia i tą pozycję gdzie jest uruchomione EA a reszte zostawia niestety otwarte na innych wykresach gdzie EA jest wyłączone.
A masz włączoną opcję AllSymbols=True i PendingOrders=True ??
Tak mam włączone na true, wydaje mi się że EA musi być uruchomione na każdym wykresie.

-- Dodano: 09 mar 2015, 18:48 --
Qukis10 pisze:Witam, poszukuje jakiegos darmowego programu lub EA które by zamykało wszystkie pozycje otwarte i oczekujące jeśli np. zysk wszystkich pozycji osiągnie xxx $$. Jeśli ktoś zna poproszę o link, dzięki i udanego weekendu.
Jeszcze lepiej by było jak by EA zamykała wszystkie pozycje po osiagnięciu wybranej kwoty w saldzie rejestru operacyjnego, poniewaz jesli ktoras pozycja mi wytnie SL ( a mam otwartych kilka ) to ogólny profit się zmieni i nici z mojej strategii ;)

Qukis10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 17 wrz 2013, 10:28

Re: Zamykanie all pozycji jesli osiagnie X profit, poszukuje

Nieprzeczytany post autor: Qukis10 »

Ok juz znalazłem, Admiral Market ma fajną nakładkę na MT4, jest tam wszystko :) "Admiral Markets MT4 Supreme"

http://www.admiralmarkets.pl/platforma- ... rader-4se/

EFIX DM
Gaduła
Gaduła
Posty: 212
Rejestracja: 23 paź 2014, 16:23

Re: Zamykanie all pozycji jesli osiagnie X profit, poszukuje

Nieprzeczytany post autor: EFIX DM »

Polecam też zajrzeć na exeria.com

Tam również znajdziesz rozwiązania dla automatycznych strategii, a może nawet zmienisz podejście do inwestowania.

ODPOWIEDZ