Renko

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
adrim1
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2013, 10:34

Renko

Nieprzeczytany post autor: adrim1 »

witam... na wstępie chciałbym zaznaczyć że otwieram ten temat z myślą i nadzieją że jakiś dobry spec od tworzenia automatów na metatrader 4 ,pomoże mi napisać kody które pracowały by na wykresie renko i zawierały zlecenia w ściśle określony sposób jaki przedstawia screen na dole a także ustawiał stop loss i take profit , istotne jest to by automat otwierał pozycje przy zawróceniu trendu czyli gdy pojawia się pierwszy odwrotny box do poprzednich i otwierał pozycje tylko i wyłącznie wtedy gdy drugi box robi cień ,przyjmijmy że 1 box to 10 pips tak więc otwarcie zlecenia nastąpiło by między 5-10 czyli połowy albo próby zanegowania całości poprzedniej świecy , (osobiście zazwyczaj otwieram zlecenie w połowie poprzedniej świecy)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

adrim1
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2013, 10:34

Re: Renko

Nieprzeczytany post autor: adrim1 »

http://www.mql5.com/en/code/11739 gdyby ktoś się zdecydował wstawiam link do renko livecharts którego używam :)

adrim1
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2013, 10:34

Re: Renko

Nieprzeczytany post autor: adrim1 »

ktoś może wie czemu delete order liczy niewłaściwe parametry ? prosił bym o pomoc szukam sposobu jak zamykać zlecenia oczekujące gdy przetną sie znów średnie a oczekujaca pozycja nie została otwarta
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Dudosia
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 04 lip 2012, 15:02

Re: Renko

Nieprzeczytany post autor: Dudosia »

Witam
Powiedz mi proszę czy EA mój.mq4 otwiera Ci jakąkolwiek pozycje? Mam problem z tym Renko, na wykresie offline nie działa mi żadna strategia do otwierania pozycji czy na RSi cz na ema.
Pozdrawiam

Grzegorz314
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 08 wrz 2014, 17:53

Re: Renko

Nieprzeczytany post autor: Grzegorz314 »

A robiłeś chociaż testy wizualne ? bo ja kiedyś już coś podobnego przerabiałem, ale na wskaźnikach sygnałowych i niestety okazywało się, że łapalo stopa w momentach korekt wlasnie.
Wiec zanim to zrobisz EA pod to, co nie jest problemem, policz.
Może ważne jest, aby dobrac odpowiednia wielkość klocka.

Awatar użytkownika
whisper
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 20 lis 2010, 05:07

Re: Renko

Nieprzeczytany post autor: whisper »

@Dudosia, jeśli uzywasz RenkoLiveCart v.4.13 to nie bedzie Ci otwierał, chyba,że uzyjesz MT4Ticker. Mozesz wrócić do RLCv.3.3 i tam otwiera pozycje bez problemu. Mi też na v.4.13 nie otwiera, a na 3.3 dziala bezproblemowo.

@Adrim1, rozwiązałeś już problem? jesli nie to mogę Ci jakoś pomóc. Koniecznie muszą byc zlecenia oczekujące? Może otwierać pozycje od razu po spelnieniu warunków?
Mylić się jest rzeczą ludzką.

ODPOWIEDZ