[Dow Jones] Analizy, prognozy

Czyli co się już wydarzyło, co się dzieje obecnie oraz jaka będzie najbliższa i dalsza przyszłość na rynku Forex.
xenost
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:53

[Dow Jones] Analizy, prognozy

Nieprzeczytany post autor: xenost »

Witam,wprowadzam powyższy temat z racji jego ważności występowania zaraz po parze EURUSD.Stwierdzam jego wysoką płynność jak na popołudniowe godziny codziennej harówki.Nie wykluczam dalszych spadków z zatrzymaniem na wsparciu w okolicach 13250-interwał dzienny.Jednak interwał tygodn. pokazuje mozliwość spadku aż do 12770-potwierdzenie znajdziemy lub nie w nadchodzącym tyg.
Zainteresowanych proszę do dyskusji. :D :)

Awatar użytkownika
newuser
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 29 sty 2007, 02:13

xxx

Nieprzeczytany post autor: newuser »

Też obserwuję (tylko obserwuję) - oddziałowywuje na $ ;] a co dalej idzie na uj gj i ej a to mnie najbardziej interesuje ;]
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

xenost
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:53

Nieprzeczytany post autor: xenost »

W pełni się z Tobą zgadzam newuser zwłaszcza co do wymienionych par, które są atrakcyjne przynajmniej z dwóch powodów:
1. mają niskie spready,
2. i dodatnie swapy teraz przy longach :)

xenost
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:53

Nieprzeczytany post autor: xenost »

zm

xenost
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:53

Nieprzeczytany post autor: xenost »

Drugi dzień równowagi popytu z podażą,bliski opór trudny do pokonania.

xenost
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:53

Nieprzeczytany post autor: xenost »

Znowu kolejny dzień zakończy się blisko pod oporem. To już czwarty dzień b/wyrazu-------pewnie do końca roku ten instrument zostanie w trendzie bocznym.

Awatar użytkownika
mba
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 08 kwie 2007, 01:17

Nieprzeczytany post autor: mba »

xenost pisze:Znowu kolejny dzień zakończy się blisko pod oporem. To już czwarty dzień b/wyrazu-------pewnie do końca roku ten instrument zostanie w trendzie bocznym.
W zasadzie rusza się bardziej niż nasz wig20 ;) a że jest dużo lepszy do gry po bandach to się chyba w końcu na niego przesiądę.
pips pipsowi nie równy

xenost
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 15 gru 2007, 22:53

Nieprzeczytany post autor: xenost »

Nareszcie wybicie, tym razem górą-moja prognoza na następny dzień to wzrost do13629, na następny tydz. wzrost do 13665 a nawet do 13775.
Życzę wszystkim Wesołych Świąt i bogatego Gwiazdora.

Awatar użytkownika
mba
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 08 kwie 2007, 01:17

Nieprzeczytany post autor: mba »

Na takie wzrosty trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać... Jeśli nie będzie niespodzianek o od jutra zaczynam :)
pips pipsowi nie równy

Awatar użytkownika
kingjaxe
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 14 sie 2007, 17:02

Nieprzeczytany post autor: kingjaxe »

hey, zapytam tutaj
pol godziny temu na 2 minuty przed przed danymi dalem sell na "US wall street 30" ( dow jones bodajze) po cenie 13 117 , SL na 13 130 , TP na 13 046 , co bylo po danych to wszyscy widzieli , jednym ruchem index spadl do okolo 13 000 i tutaj dopiero byl jaki taki opor , potem spadlo jeszcze troche nizej , ale do rzeczy:
otoz kiedy cena przekroczyla 13 046 czyli moj ustawiony TP , w okienku zlecen oczekujacych wyskoczylo mi "operacja w toku" , nie dalo sie jej anulowac i dopiero po minucie , dwoch , zamknelo mi pozycje , Ale ......
Otoz nie zamknelo mi transakcji po cenie 13 046 ( a taki mialem TP ustawiony) , ale po 13 014, hm , wiem ze to przez to ze byl taki duzy skok ceny ale mimo wszystko troche to nie fair ,
i teraz moje pytanie , czy to normalne ze tak sie stalo???
skoro tak , to jaki jest sens ustawiania SL przed danymi skoro i tak on nie zadziala od razu a dopiero po pewnym czasie i po innej cenie ?? J

ODPOWIEDZ