Zarabianie na kantorze internetowym

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
tommaszmm3
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:58

Zarabianie na kantorze internetowym

Nieprzeczytany post autor: tommaszmm3 »

Jako że jest to mój pierwszy temat na forum witam wszystkich serdecznie!
Ostatnio zainteresowałem się możliwością pomnażania swojego kapitału poprzez kupno i sprzedaż walut. Założyłem w tym celu konto na cinkciarzu, wplacilem na próbę małą ilość pieniędzy a następnie próbowałem tym kapitałem obracać. Niestety kilka operacji które wykonałem skończyły się dla mnie stratą (niewielką, rzędu kilku złotych lecz liczyłem choć na minimalna zysk). Czy są jakieś sposoby aby przewidzieć, czy kurs danej waluty będzie rósł, czy może malał? Znalazłem kilka stron z prognozowanymi kursami walut typu np usdforecast.com, lecz nie wiem na ile można im wierzyć.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :D

waller

Re: Zarabianie na kantorze internetowym

Nieprzeczytany post autor: waller »

tommaszmm3 pisze:Czy są jakieś sposoby aby przewidzieć, czy kurs danej waluty będzie rósł, czy może malał?
Serio?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Zarabianie na kantorze internetowym

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

tommaszmm3 pisze:Czy są jakieś sposoby aby przewidzieć, czy kurs danej waluty będzie rósł, czy może malał?
To się nazywa analiza fundamentalna i/lub analiza techniczna.

PS Mam wrażenie, że takie pytania to kolejna krypto reklama.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

Awatar użytkownika
forexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 18 maja 2010, 18:18

Re: Zarabianie na kantorze internetowym

Nieprzeczytany post autor: forexpolska »

Zarabianie na kantorze to taka inwestycja na lewarze 1:1 i stosunkowo małe ryzyko. Kupuj w czerwcu sprzedawaj w grudniu max w styczniu no i niestety gra w jedną stronę. Tylko takie operacje to lepiej robić w kantorze naziemnym bo w kantorze online zaraz będziesz opodatkowany.
AVAFX - uwaga uwaga to oszuści i krętacze nigdy tam nie wpłacaj pieniędzy

ODPOWIEDZ