Cluster delta czy legalna w Polsce ?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Cluster delta czy legalna w Polsce ?

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

Witam. Spotkałem się na forum z narzędziem Cluster Delta. Jest ono prowadzone przez rosysjką czy ukraińską firmę i oferuje lepszej jakości volumen niż volumen tickowy u naszych brokerów. Czy korzystanie z tego narzędzia w Polsce jest legalne ?

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Cluster delta czy legalna w Polsce ?

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

NowySwiat pisze:Witam. Spotkałem się na forum z narzędziem Cluster Delta. Jest ono prowadzone przez rosysjką czy ukraińską firmę i oferuje lepszej jakości volumen niż volumen tickowy u naszych brokerów. Czy korzystanie z tego narzędzia w Polsce jest legalne ?
A dlaczego ma być nielegalne? :shock:

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: Cluster delta czy legalna w Polsce ?

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

NowySwiat pisze:Witam. Spotkałem się na forum z narzędziem Cluster Delta. Jest ono prowadzone przez rosysjką czy ukraińską firmę i oferuje lepszej jakości volumen niż volumen tickowy u naszych brokerów. Czy korzystanie z tego narzędzia w Polsce jest legalne ?
Stary to iiligal staff, nie rób tego w domu :d

NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Cluster delta czy legalna w Polsce ?

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

Pytam bo znajomy korzysta z CQG by miec dobre w miare dane z volumenu ale one są drogie a tu mamy w mt4 to samo praktycznie za paczkę fajek :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Cluster delta czy legalna w Polsce ?

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Jeśli kolega korzysta z CQG to prawdopodobnie gra na regulowanych rynkach, raczej nie ma porównania do rynków forex i ograniczonego mt4.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Cluster delta czy legalna w Polsce ?

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

NowySwiat pisze:Witam. Spotkałem się na forum z narzędziem Cluster Delta. Jest ono prowadzone przez rosysjką czy ukraińską firmę i oferuje lepszej jakości volumen niż volumen tickowy u naszych brokerów. Czy korzystanie z tego narzędzia w Polsce jest legalne ?
Nie istnieje wolumen lepszej, czy gorszej jakości.
Wolumen tickowy na platformie MT4 jest wolumenem ilościowym zapodawanym przez serwer brokera.
Ilościowym, w sensie ilości transakcji na rynku, do którego jest podczepiony dany broker.
Wolumen od Cluster Delta pochodzi ogólnie ujmując z CME Group - z kontraktów Futures, i jest
wolumenem transakcyjnym.

Co może być w tym nielegalnego?
Zakupujesz usługę, tak jak gdziekolwiek indziej.
Możesz pobierać wolumeny bezpośrednio z CME, jak u nich wykupisz sobie abonament.
A wskaźniki na MT4 możesz mieć nawet i dla wolumenu z CQG.
To jest tylko kwestia umiejętności, albo zlecenia programiście zadania.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

ODPOWIEDZ