Pomocy... problem z usunięciem konta

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
kusiu2011
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2017, 20:48

Pomocy... problem z usunięciem konta

Nieprzeczytany post autor: kusiu2011 »

Witam wszystkich forumowiczów, od razu dodam ze jestem na tym forum nowy.

Mam tego typu problem. Mój młodszy brat zarejestrował się na stronie plus500. Oczywiście jak chciał usunąć konto odzew ze strony plus500 jest tylko ze konto nadal istnieje. Przeczytałem gdzieś w internecie ze jeżeli nie używa sie konta zostaje naliczane 5$ miesięcznie. Dodam ze maile przychodzą w jezyku angielskim a ja za grosz tego nie rozumiem, chcoiaż maila z prośbą usunięcia konta pisałem i w języku polskim i angielskim.

Prosił bym o pomoc. Nigdy na tego typu stronie nie miałem konta.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Pomocy... problem z usunięciem konta

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Na początku bez obaw - wspomniana opłata za prowadzenie rachunku nie powinna tworzyć debetu tylko skutkować wyłączeniem rachunku. Jeśli z niego nie korzystasz to nie powinieneś się tego obawiać. Zresztą ściągnięcie parunastu USD przez zagraniczną firmę od polskiego klienta wydaje się być prawie nierealne, a już na pewno nieopłacalne :).

Co do zamknięcia rachunku. Nigdy nie miałem konta w Plus500 ale w 95% brokerów procedura wygląda identycznie - należy skontaktować się z obsługą, oni przedstawiają formularz, którzy trzeba wypełnić, a następnie odesłać im mailem lub pocztą (wg wymogów). Jeśli nie znasz angielskiego to poproś dowolnego znajomego, aby przygotował Ci takiego maila lub można spróbować telefonicznie.

Jakość usług fatalna podobnie jak oferta ale jakimś cudem Plus500 to duża spółka w UK, która jest notowana na tamtejszej giełdzie :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ