Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Sierota
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 02 lut 2017, 17:32

Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: Sierota »

Witajcie siostry i bracia,

pewnie po czesci jestescie zdziwieni tematem postu, ale niestety, musze sie do tego przyznac. Jestem sierota gieldowa i nieudacznikiem, kolesiem na ktorym mozna zarobic / naciagnac / zrobic w jajo.
Dlaczego ? Ano dlatego, ze za bardzo chyba wierze ludziom.
W momencie kiedy mam (teraz mam mniej) troche oszczednosci, postanowilem je zainwestowac. W forex. Co prawda pierwszym co mnie w jajo zrobil mnie bank udzielajac kredytu pseudo-frankowego, ale trudno z nimi walcze w sadzie. Moze sie uda, raty jednak ciaza. Tak czy owak ciagnie wilka do lasu, troche zarobie, bedzie latwiej splacac.

1. Pierwsza mysla bylo zulu trade, bede kopiowal sygnaly ! Wow ! 3 lata temu byl taki jeden co mial dobre wyniki po tym jak go podpialem - ja juz mialem inne. Minus.

2. Zainwestowalem w kolege Pawla. https://www.facebook.com/FjakFx/?fref=ts Zaplacilem za system 1600 PLN z jakimis pierd**** tabelkami. Mialo byc wspaniale, jakies max 1,25 % dziennie... I co ? Tak duzo nie chcialem, pogniewac tez bym sie nie pogniewal, ale byl obiecujacy. Kicha, kisi sie od kilku dni na minusie. Podobno bylo byc na plusie, odrabianie strat, ale mentorowi cos nie wychodzi. Poszukalem, poszperalem i Pawel to pewnie ten sam Pan co opisywany jest w watku http://forex-nawigator.biz/forum/dzienn ... 26550.html. Nick fxjk11. Niestety, wygooglowalem go za pozno, jak juz kasa byla na jego koncie.

3. Wplacilem 45 juro na http://www.forexfactory.com/showthread. ... ost9511868. Okazalo sie ze SCAM. Gosc podobno gra na demo. Kasa jednak do odzyskania, bo placone paypalem. Sam odbiorca tez jakos sie specjalnie nie miga. Ma oddac pozniej, bo podobno po otwarciu sporu kase ma blokowana.

No i co ? Czego oczekuje ? Pomozecie ? Mam nadzieje, ze TAK.

Szukam systemu, co pozwoli mi zarabiac 1-2% miesiecznie, tak mniej wiecej, REGULARNIE ale i bezpiecznie. DD mysle ze max 20 %. Normalny MM. Nie mam czasu niestety na nauke, wkuwanie ksiazek. Chcialbym, aby to byl jakis EA, sygnal, PAMM, cokolwiek. Kopiowalne fxblue, myfxboox, darwin, MT4......Byle co, ale zweryfikowane. Moze byc nawet platne. Cos co bedzie smigac na VPS

Czy ktos mi cos poleci, poradzi ? Szczerze mowiac juz mam dosc tracenia kasy i to nawet wtedy, kiedy nie przystapilem do gry.

Sierota

Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

Znajdź najbliższy dom dziecka i wpłać kasę, którą masz zamiar stracić.
Zaoszczędzisz sporo czasu i zdrowia.
Ponadto zostanie satysfakcja a nawet dwie.
1.Zrobiłem coś dobrego.
2.Nie dałem się zrobić w balona.

To nie złośliwość z mojej strony.
Będziesz wspominał do końca życia jak tanio wyszło.

Awatar użytkownika
personov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1521
Rejestracja: 09 sie 2009, 21:27

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: personov »

Tak na prawdę całą sztuką na forex nie jest ilość procent zarobku miesięcznie, ale regularność tego profitu.
Gdyby to było takie proste to wystarczyłby system, który daje REGULARNIE nawet 0.00001 % miesięcznie.
Niestety - życie.
Solą życia jest kasa.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Szukam systemu, co pozwoli mi zarabiac 1-2% miesiecznie, tak mniej wiecej, REGULARNIE ale i bezpiecznie. DD mysle ze max 20 %. Normalny MM. Nie mam czasu niestety na nauke, wkuwanie ksiazek. Chcialbym, aby to byl jakis EA, sygnal, PAMM, cokolwiek. Kopiowalne fxblue, myfxboox, darwin, MT4......Byle co, ale zweryfikowane. Moze byc nawet platne. Cos co bedzie smigac na VPS

Czy ktos mi cos poleci, poradzi ? Szczerze mowiac juz mam dosc tracenia kasy i to nawet wtedy, kiedy nie przystapilem do gry.
Mam dokładnie taki system, cena 2000 PLN :p
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

jackub

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Ten wątek to podpucha, aż tak niemądrych ludzi po prostu nie ma.... :569:

Kazik
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 19 kwie 2008, 09:30

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: Kazik »

jackub
Może i podpucha ale chyba nie wiesz ile "mądrych" ludzi robi debilne rzeczy.
Zwłaszcza w "sferze finansów".

Czytałem kiedyś, cytat a głowy ..." myśl o dużych pieniądzach odcina dopływ
tlenu do mózgu",,, chyba coś w tym jest
nie pamiętam autora, którego pozdrawiam.

jackub

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Kazik pisze:jackub
Może i podpucha ale chyba nie wiesz ile "mądrych" ludzi robi debilne rzeczy.
Zwłaszcza w "sferze finansów".

Czytałem kiedyś, cytat a głowy ..." myśl o dużych pieniądzach odcina dopływ
tlenu do mózgu",,, chyba coś w tym jest
nie pamiętam autora, którego pozdrawiam.
Kazik, wiem, doskonale wiem, wiem z autopsji.... :wink:
:d :d :d

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

personov pisze: Gdyby to było takie proste to wystarczyłby system, który daje REGULARNIE nawet 0.00001 % miesięcznie.
Niestety - życie.
Nie, żebym czepiał, ale istnieje taki "system" znacznie lepszy..nazywa się lokata, :) i daje rzędy lepsze wyniki

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

postaraj znaleźć grupę w której każdy zarabia, jest w miarę pewne że przekazują sobie informacje w sposób który daje rozwój tradingu, sa tam efektywne strategie nauczania
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jestem nieudacznikiem forexowym Szukam rozwiazania

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Wiecie co? może to i podpucha, ale uświadomił mi jedno - leszcze są do wyleszczania z kasy, na całym świecie, także i na tym forum, i skakanie na szkoleniowców jest działaniem wbrew naturze i prawom fizyki. Prawa natury potężne jak grawitacja w czarnej dziurze powodują, że pieniądze uciekają od głupich do mądrzejszych, nie ma co się przed tym bronić, każdy trafia na swojego ( uwaga! samokrytyka! )Zicmara czy innego mr.T. Więc z Bogiem słodka sierotko ( czy jak ci tam ... Pablo :p ) dzięki za kolejną lekcję życia. W sumie szkoda, że to podpucha i że nie napisałem o wzięciu 20k w zarządzanie... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ