NARZĘDZIA/APLIKACJE do walki z nieuczciwymi brokerami!

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.

Czy zostałeś oszukany przez biuro maklerskie?

Zostałem ale nie zgłosiłem reklamacji.
0
Brak głosów
Zostałem oszukany i zgłosiłem reklamację.
1
100%
 
Liczba głosów: 1

DeepFree
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2016, 17:39

NARZĘDZIA/APLIKACJE do walki z nieuczciwymi brokerami!

Nieprzeczytany post autor: DeepFree »

Drodzy gracze postanowiałem napisać ten post...

Ponieważ mam dosyć walki z nieuczciwymi brokerami
z drugiej strony wygrałem w sądzie walkę z dwoma nieuczciwymi
domami maklerskimi obsługującymi
rachunki FX.

DLa mnie to ogromny sukces chciałem podzielić się z wami narządziami któyc używam
do tego aby uzyskać przewagę nad nieuczciwym brokrem.

Często kiedy dzwonisz z reklamacją do biura maklerskiego. Słyszysz
-Uprzejmie informujemy że rozmowwa jest nagrywana jeżeli nie wyrażasz na to zgody proszę się rozłączyć.
W tej samej chwili mówisz dokładnie to samo parafrazując słowa lektora. TO logiczne że nikt tego nie usłyszy bo słyszysz nagranie IVR (automatyczny system głosowy). ALe jako dowód w sądzie ma to strategiczne znaczenie.

Co dalej? Należy zaćząc nagrywać to co widzisz na ekranie monitora lub smartfona za pomocą aplikacji które przedstawiam poniżej.

Uwaga ja niczego nie reklamuję ja poprostu w ten sposób doprowadziłem 2 sprawy sądowe do końca i moje roszczenia zostały uznane. Chcę żebyb poziom obsługi klienta i poziom uczciwości usług banksterskich rósł w naszym p[ięknym kraju. Stąd ten post.

Aplikacje wybierz sobie jakie lubisz ale metodyukę składania reklamacji proponuję skopiować odemnie ponieważ uważam że jest skuteczna (2 wygrane procesy + kilkadziesiąt uznanych reklamacji). Jak masz dowody to często biura maklerskie chcą załatwić sprawę polubownie.

Opis poniżej pochodzi z podpisu pod filmem.
https://www.youtube.com/watch?v=deoQsOTtFoE

Zobacz jak szybko tracisz zobacz jak szybko ją zarabiasz. Garstka informacji dla początkujących rozpoczynających swoją przygodę z Forexem.

Moi drodzy jeżeli nie musicie nie zaczynajcie taka jest moja rada.
Mimo iż osiągnąłem pewnego rodzaju sukces finansowy na rynku Forex. Każdego dnia boję się że stracę swój kapitał. Jednym słowem że stracę wszytko co zainwestowałem i jeszcze więcej!

Na FX nie grasz swoimi pieniędzmi założeniem jest tak zwany lewar finansowy czyli grasz pożyczonymi środkami. Dlatego tempo tej gry jest tak ekscytujące.

Celowo używam pojęcia gry ponieważ z inwestycją można porównywać tutaj tylko techniczną metodę wyświetlania informacji wykresy + składania zleceń + platformy handlowe + brokerów.

Jeżeli zaczniesz grać prawdziwymi pieniędzmi to pamiętaj że broker może w pewnej chwili odciąć Ci dostęp do rachunku. MI zdarzało się to wielokrotnie oczywiście usłyszysz słodkie pier..... że wszytko jest ok i to tymczasowe. Ja akurat w takie tymczasowe nie wierzę bo mam 3 niezależne łącza internetowe u różnych operatorów którzy nie korzystają z tej samej infrastruktury.

Mówię Ci tylko co może Cię spotkać. Przez Alior Bank i ich platformę straciłęm masę pieniędzy a ponieważ wszytko nagrywam i mam solidny materiał dowodowy wytoczę im proces i go wygram. Tak jak miało to miejsce z 2 innymi biurami maklerskimi.

Polecam nagrywać wszystko podczas fizycznych trajdów które prowadzisz.

Na PC korzystam z :

-CAM STUDIO ....... na tym programie było robione to nagranie.

Na Smartfonie Android korzystam z:
-REC Screen Recorder ...... Opublikuje wkrotce jakies nagranie zerkniesz iz zobaczysz jak dziala.


Wszystkie rozmowy telefoniczne nagrywam za pomocą
-ACR All Call Recorder aplikacja na androida sama się uruchamia i nagrywa rozmowy wychodzące i przychodzące tzn. słychać rozmówcę i Ciebie co mówisz.


Nie dawaj się oszukiwać biurom maklerskim używaj metod które daje Ci technologia tylko tak z nimi wygrasz i tylko tak udało Ci się uzasadnić reklamację w biurach maklerskich. Przewagę masz tylko wtedy kiedy Ty dysponujesz dowodami któych oni nie znają. WIęc bądź ostrożny co im wysyłasz.

PRAWDZIWE PEREŁKI ZOSTAWIAJ NA PROCES W SĄDZIE.

Kiedy konsultant mówi co innego Ty widzisz co innego dodatkowo masz dowód na to to masz pewny dowód do wygrania sprawy w sądzie.

Ale nie idź z tymi dowodami do sądu od razu, zaproponuj polubowne rozwiązanie. Zazwyczaj się nie zgadzają. Ale to Ty masz dowody i to racja jest poi Twojej stronie. Dlatego oczekuj zawsze odpowiedzi na piśmie. Obejrzyj swoje nagrania przesłuchaj rozmowy z konsultantami i udowodnij im że kłamią ale nie za pomocą reklamacj tylko już w pozwie sądowym lub podczas arbitrażu z KNF.

Ewentualnie krótkim wycinkiem materiału opublikowanym w sieci.
Nigdy nie dawaj im całego materiału bo będą mieli szansę się przygotować do obrony. Dopiero w sądzie pokaż wszytko od A do Z.

Powodzenia Panowie i Panie nie dajmy się banksterom.
Ja wygrałem już dwa razy ale jak widzicie wymagało to pracy i przygotowania.
Za pierwszym razem byłem leszczem którego banksterskie biuro maklerskie oskubało do cna bo nie miałem żadnych dowodów.

Teraz?
-JEST INACZEJ.

P.S
Proszę zrób to o czym przeczytałeś (instalacja aplikacji)
zanim zdarzy się spór z biurem maklerskim i stracisz dużą kasę.
Z dowodami nikt Ci nie wmówi że szare jest pomarańczowe.

ODPOWIEDZ