Kurs funta - jakieś wskazówki?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Sila
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2016, 22:51

Kurs funta - jakieś wskazówki?

Nieprzeczytany post autor: Sila »

Cześć wszystkim użytkownikom. Jestem nowy na forum i w sumie nie wiem ile tu będę gościł. Ale mniejsza o to.

Piszę ten temat ponieważ jestem zaniepokojony kursem funta, mam troszkę pieniędzy do wymiany i nie ukrywam, spieszy mi się. Niestety cały czas kurs funta z tego co widzę idzie w dól, na chwile w górę wzrasta (nieznacznie) i potem znowu leci. No i teraz pytanie do państwa, a w szczególności do osób, które siedzą w temacie. Jakie macie zdanie na temat funta, jest szansa by w najbliższych dniach podskoczył tak do 5.15-20? Albo i 5.10? Bo nie wiem czy czekać czy co, nie chce sytuacji, gdzie okaże się, że będzie gorzej i gorzej, a wszystko w tym kierunku idzie bo nie będę miał wyjścia i strace jeszcze więcej na wymianie niż bym teraz wymienił.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Kurs funta - jakieś wskazówki?

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Szansa zawsze jest - pytanie jaka ;). Jakby ktoś tutaj znał przyszłość to na pewno by dalej tu nie siedział...

Pobieżnie analizując... Trend jest bezlitosny - silna tendencja spadkowa od 10 miesięcy i na ten moment nie widać żadnych sygnałów, aby coś miało się zmienić. Moim zdaniem większa szansa, że zejdziemy na stałe poniżej 5.00 zł niż żebyśmy wrócili do wzrostów w kierunku 5.50. Przynajmniej na tę chwilę.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Kurs funta - jakieś wskazówki?

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Sila pisze: Piszę ten temat ponieważ jestem zaniepokojony kursem funta, mam troszkę pieniędzy do wymiany i nie ukrywam, spieszy mi się.

Pozdrawiam.
Jak ci się spieszy to raczej nie ma problemu, zawsze będzie lepszy kurs i "a kurtka mogłem potrzymać", więcej i tak stracisz na kosztach wymiany. Po prostu wypłać i ciesz się swoimi pieniędzmi. My tu nie wróżymy z fusów "co będzie" tylko raczej zakładamy jakieś scenariusze i one albo się sprawdzą albo nie.Często te scenariusze się wykluczają, i możesz tu dostać kilka sprzecznych odpowiedzi. Nawet wyciągnięcie z nich średniej, nie da ci pewności co do słuszności poczynań. Daj sobie termin - powiedzmy tydzień i obserwuj kurs, załóż cenę maksymalnej straty i jak kurs ją przekroczy to robisz przelew i nie płaczesz że straciłeś. Jak wypłacisz i cena wróci do góry to nie płaczesz że się sfrajerowałeś . Jak będzie szedł w górę to albo przelewaj, albo czekaj dłużej czy nie pójdzie wyżej. Cały sekret - my tak dokładnie robimy. Daj znać jak poszło i - witaj w klubie... :mrgreen:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
lubiedziewczyny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 18 sty 2016, 21:24

Re: Kurs funta - jakieś wskazówki?

Nieprzeczytany post autor: lubiedziewczyny »

UK więcej zyska niż straci przez Brexit. Na pewno finansiści z City przeniosą się
a) do Paryża gdzie czeka ich muzułmańska swołocz i 75% podatek
b) do Amsterdamu, gdzie będą jeździć do pracy w aktówkach i garniturach rowerami
c) do Frankfurtu, gdzie czeka ich to samo co we Francji

Poza tym, jeżeli Europa z Polską na czele znajdzie się w wojnie, UK mogą nie być zainteresowani uczestnictwem...
Ile City wyrabia Angolskiego PKB ? Up to 10%? Wszystko zależy od geopolityki...

Sila
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 19 wrz 2016, 22:51

Re: Kurs funta - jakieś wskazówki?

Nieprzeczytany post autor: Sila »

Okej :), dzięki wielkie za odpowiedzi.

ODPOWIEDZ