Poszukuje brokera-pomoc

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
hank4
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:07

Poszukuje brokera-pomoc

Nieprzeczytany post autor: hank4 »

Witam

Poszukuje wiarygodnego brokera oferującego opcje binarne na waluty z możliwości wykonania przed terminem. Z tego co mi wiadomo saxobank odpada ponieważ posiadają tylko europejskie opcje waniliowe.
Czy znacie innych brokerów oferujących powyższe opcje ?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Poszukuje brokera-pomoc

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Waniliowe to wiadomo, że można zakończyć przed ale binarne? Nie bawiłem się nimi nigdy za długo ale wydaje mi się to nierealne i nieopłacalne z punktu widzenia brokera ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

hank4
Gaduła
Gaduła
Posty: 177
Rejestracja: 26 kwie 2012, 21:07

Re: Poszukuje brokera-pomoc

Nieprzeczytany post autor: hank4 »

Na początku przepraszam nie binarne tylko waniliowe opcje

Napisałeś ze waniliowe można zakończyć przed terminem ale np.saxobank nie pozwala cytuje "Saxo Bank oferuje europejskie waniliowe opcje walutowe, tzn. opcja zostanie wykonana lub wygaśnie wyłącznie z datą wygaśnięcia"i dalej "Ponieważ Saxo Bank zawsze podaje zarówno cenę kupna, jak i sprzedaży, zawsze masz możliwość zamknięcia pozycji przed upływem terminu zapadalności po aktualnej cenie rynkowej. Pozycje długie i krótkie zostaną wówczas skompensowane przed datą wygaśnięcia"
Stąd moje pytanie czy możecie polecić innego brokera który umożliwia zamkniecie opcji waniliowych przed terminem wygaśniecie

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Poszukuje brokera-pomoc

Nieprzeczytany post autor: raposo »

XTB pozwala(ł?).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
SuperFOREX
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 11 lip 2013, 16:49

Re: Poszukuje brokera-pomoc

Nieprzeczytany post autor: SuperFOREX »

Jeśli planujesz inwestycje większymi kwotami, to może warto zainteresować się ofertą rynków zorganizowanych (giełd)?
Jak znajdziesz giełdę oferującą opcje typu amerykańskiego (wykonanie w dowolnym momencie do chwili wygaśnięcia) na instrument, który Cię interesuje, to wystarczy znaleźć dom maklerski obsługujący ten rynek.
Zaletą takiego rozwiązania jest inwestowanie przez licencjonowany podmiot na rynku regulowanym z gwarantowanymi rozliczeniami.
Wadą zapewne koszty i fakt, że (jak sama nazwa wskazuje) opcje amerykańskie są najpopularniejsze za oceanem ;-) U nas dominują opcje typu europejskiego, czyli takie, które można wykonać tylko w dniu wygaśnięcia.

ODPOWIEDZ