Nowe filie Dukasa a krach

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
lubiedziewczyny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 18 sty 2016, 21:24

Nowe filie Dukasa a krach

Nieprzeczytany post autor: lubiedziewczyny »

Nie wiem czy to zauważyliście ale Dukascopy ma dobrego nosa, jeżeli chodzi o otwieranie oddziałów. Otworzyli się na Ukrainie za chwilę był konflikt zbrojny z Rosją a więc wyparowanie kasy za granicę. Teraz funkcjonują w Moskwie i Japonii. Głównie tutaj brał bym przykład z Japonii bo wcześniej tradowanie przez Japonię i USA było niemożliwe przez Dukasa?

Jeżeli tego typu Broker decyduje się na uruchomienie nowych rynków na pewno zależy mu na zrobieniu kasy. Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Nowe filie Dukasa a krach

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Te oddziały to nie de facto własność Dukascopy a White Label - przynajmniej jeśli mówimy o USA i Japonii. Oczywiście, jest to o tyle dobre, że samo Dukascopy nie musi dostosowywać wszystkim oferty wg wytycznych regulatorów do tych dwóch rynków, tylko robią to już jego partnerzy WL. Sama firma cały czas się rozwija, mimo, że prowadzi bardzo konserwatywną politykę, co mnie bardzo cieszy ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
lubiedziewczyny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 18 sty 2016, 21:24

Re: Nowe filie Dukasa a krach

Nieprzeczytany post autor: lubiedziewczyny »

Dzięki raposo za info, tych szczegółów nie wiedziałem:) Tak czy siak ktoś wie zdecydowanie więcej w tej Szwajcarii:)

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Nowe filie Dukasa a krach

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

A mają w swojej ofercie DAXa z atrakcyjnym spreadem?????

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Nowe filie Dukasa a krach

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Czy atrakcyjny to nie wiem ale miałem w granicach 50/100 kontraktów. Czteromiesięczny średni spread podają na 132,09 dla Europy.szczegóły tutaj:
https://www.dukascopy.com/swiss/pl/home/
(tabelka po lewej)
Możliwość wywalenia z wykresu flatów (świec z okresu zamknięcia notowań - nie wiem czy MT4 to ma), bardzo duża ilość narzędzi analitycznych, różne rodzaje świec. Ochrona kapitału przed SO realizowana po najlepszej dostępnej cenie. Platforma w języku polskim z polską instrukcją. Nie wiem czy to dobre warunki, ale mnie wystarcza. Raczej drogo liczą za usługi, koszt wypłaty 20$ ale realizują w miarę szybko.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Nowe filie Dukasa a krach

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

T-REX pisze:Czy atrakcyjny to nie wiem ale miałem w granicach 50/100 kontraktów. Czteromiesięczny średni spread podają na 132,09 dla Europy.szczegóły tutaj:
https://www.dukascopy.com/swiss/pl/home/
(tabelka po lewej)
Możliwość wywalenia z wykresu flatów (świec z okresu zamknięcia notowań - nie wiem czy MT4 to ma), bardzo duża ilość narzędzi analitycznych, różne rodzaje świec. Ochrona kapitału przed SO realizowana po najlepszej dostępnej cenie. Platforma w języku polskim z polską instrukcją. Nie wiem czy to dobre warunki, ale mnie wystarcza. Raczej drogo liczą za usługi, koszt wypłaty 20$ ale realizują w miarę szybko.


Dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Nowe filie Dukasa a krach

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

T-REX pisze:szczegóły tutaj:
https://www.dukascopy.com/swiss/pl/home/
(tabelka po lewej)
Po drugiej lewej... :mrgreen:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Nowe filie Dukasa a krach

Nieprzeczytany post autor: raposo »

T-REX pisze: Możliwość wywalenia z wykresu flatów (świec z okresu zamknięcia notowań - nie wiem czy MT4 to ma), bardzo duża ilość narzędzi analitycznych, różne rodzaje świec. Ochrona kapitału przed SO realizowana po najlepszej dostępnej cenie. Platforma w języku polskim z polską instrukcją. Nie wiem czy to dobre warunki, ale mnie wystarcza. Raczej drogo liczą za usługi, koszt wypłaty 20$ ale realizują w miarę szybko.
Przy koncie w PLN jest bezpłatnie :).
Flatów na MT4 nie można filtrować, bo platforma z automatu je pomija. Ale bez wątpienia JForex jest bogatszy w funkcje moim zdaniem.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Nowe filie Dukasa a krach

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Sorki, byłem zdziwiony, że jeszcze nie odpisałeś i chciałem Cię godnie zastąpić, wyszło jak zwykle... :mrgreen:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Nowe filie Dukasa a krach

Nieprzeczytany post autor: raposo »

T-REX pisze:Sorki, byłem zdziwiony, że jeszcze nie odpisałeś i chciałem Cię godnie zastąpić, wyszło jak zwykle... :mrgreen:
Tym razem Ci odpuszczę... :twisted:

:564: :D
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ