The5ers

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
maserati
Gaduła
Gaduła
Posty: 144
Rejestracja: 07 mar 2011, 17:09

The5ers

Nieprzeczytany post autor: maserati »

Witam,

Dostałem propozycje zarządzania kapitałem dla firmy The5ers. Czy ktoś z forumowiczów słyszał kiedyś o tej firmie z Izraela?.
Korespondencyjnie kontakt i opisana szczegółowo propozycja wygląda całkiem przyzwoicie - jest ona inna niż mają na swojej stronie. Z racji, że to oni przedstawili mi ofertę - nie ponoszę żadnych kosztów jak "Application fee" itp.

Jednak mimo wszytko mnie nie przekonuje. Jeżeli ktoś współpracował/współpracuje z podobnymi firmami albo z tą omawianą każde info się przyda.
Improwizuje, gram na przypał, nie zastanawiam się... Zwykle podejmuję błędne decyzję. Gram już tak 10lat i nadal żyję.
http://www.forexfactory.com/maserati

Awatar użytkownika
adamForex
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 28 gru 2015, 10:24

Re: The5ers

Nieprzeczytany post autor: adamForex »

Nie istnieją w google maps, nie podają oficjalnej nazwy firmy w danych kontaktowych i nie ma do nich numeru telefonu.

Ale generalnie jak możesz z nimi współpracować za darmo i dają Ci jakąś umowę, tak, że potem będziesz mógł mówić, że jesteś zawodowy traderem, to możesz rozważyć czy Ci się to do czegoś przyda. Generalnie większość firm proptradingowych, z którymi się spotkałem to w rzeczywistości płatne szkolenia lub kuźnia szaleńców, którzy mają robić 40 lotów dziennie na kilku tys. USD i nie wyzerować rachunku.

Także jak większość rzeczy na forexie, gro takich firm/ofert to jakiś wałek. Jak dla mnie to opcja jest to rozważenia tylko, jeżeli rzeczywiście nic w to nie inwestujesz, nie odpowiadasz za straty, nie każą Ci się obrzezać itp. :P

gilben
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2017, 18:30

Re: The5ers

Nieprzeczytany post autor: gilben »

Hello

My Name is Gil Ben Hur, I am the founder of The5ers.
Please excuse me for writing in English, as I am reading this forum with google translator, and just find this discussion about our fund.

We are fairly a new fund and yet we are growing from month to month. We offer a trading career program and we invite any trader to try out with us.

The reason we ask for payment to be evaluated for the fund is that we conduct it over a real live money trading account. We will let you risk on a drawdown basis only your one-time payment. If you pass that test, we will X4 the account, then you will be benefitted with our extraordinary terms. Of course, you are being paid for the profits made in that account as well,
Another angle for the evaluation payment is that you get a real live trading account, usually, it is $10,000 but all your investment is $400. The only differences that account has versus an individual trading account with a retail broker, si that with the fund account you don't risk all your deposit money, only $400 can be allowed to lose. And that you would have to trade by our risk management guidelines, wherein your private account no one will enforce you responsible trading, for good or for bad.

As for communicating with us. In our about page we publish our phone numbers, skype for instant chat or voice, a contact mail form and our registered address. We urge anyone with any question to approach us. We are friendly people with a passion for trading - just like you are.

All the best,

Gil Ben Hur.

ODPOWIEDZ